18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Blokada
~_Yarko_ • 2020-09-15, 17:23
Blokowanie wjazdu do rzeźni przez jedzącą tylko warzywa.
Co na to kierowca ciężarówki?

Zgłoś
Avatar
z................h 2020-09-15, 20:47
pazzuzu napisał/a:

wie ktos czemu w stanach i np. australii ciezarowki maja "dlugie pyski" a w europie kabina to taki szescian?



Bo kumuchy nie wymyślają debilnych zarządzeń

Zgłoś
Avatar
piterzaut 2020-09-15, 20:53 1
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2020-09-15, 21:18 1
fiflok-siusiak napisał/a:

i wegański smalec



znaczy dżem ze świni
znam kolesia wegetarianina, waży chyba ze 110kg jak się dowiedziałem że mięsa nie wppierdziela to byłem zaskoczony, ale okazało się że dziennie kilka pączków jakieś ciasto, czekoladę opierdoli ze smakiem
Zgłoś
Avatar
dunio90 2020-09-15, 21:39
Hrabia Drapula napisał/a:

znaczy dżem ze świni
znam kolesia wegetarianina, waży chyba ze 110kg jak się dowiedziałem że mięsa nie wppierdziela to byłem zaskoczony, ale okazało się że dziennie kilka pączków jakieś ciasto, czekoladę opierdoli ze smakiem



Zrobiłeś mi wieczór, człowieku.
Zgłoś
Avatar
C................s 2020-09-15, 22:36 1
prawie weganka, tak pół na pół. Na obiadek pół ziemniaczka i pół świniaczka.
Zgłoś
Avatar
kawior2007 2020-09-15, 22:45
Stanęli jak równy z równym
Zgłoś
Avatar
edmund 2020-09-15, 23:31
nie takie gównomuchy spłukiwał po drodze
Zgłoś
Avatar
castagir 2020-09-16, 7:57
Hrabia Drapula napisał/a:

znaczy dżem ze świni
znam kolesia wegetarianina, waży chyba ze 110kg jak się dowiedziałem że mięsa nie wppierdziela to byłem zaskoczony, ale okazało się że dziennie kilka pączków jakieś ciasto, czekoladę opierdoli ze smakiem



Jeżeli Twój kolega jest dość wysoki(ok 190cm) to waga 110kg jeszcze nie jest tak dużo i będzie wyglądał całkiem szczupło.
Ta fałszywa maciora z filmiku wygląda na jakieś 165cm i waży na bank przynajmniej 130kg, więc założę się, że wpierdala hamburgery i kubełka nuggetsów jak rząd nasze pieniądze.
Zgłoś
Avatar
m_mytnik 2020-09-16, 9:23
pazzuzu napisał/a:

wie ktos czemu w stanach i np. australii ciezarowki maja "dlugie pyski" a w europie kabina to taki szescian?



Mają znacznie większe odległości do pokonania, w Europie wszędzie cywilizacja, miasta, parkingi z prysznicem itp. w Stanach czy Australii przez to że stają na odludziu, to mają większe kabiny sypialne i lepiej wyposażone. U nas silnik jest pod kabiną, podnosisz całość i masz dostęp do silnika. Tam, że kabina taka wielka, to chujowo podnosić. Więc silnik jest z przodu. Do tego Europa to stare miasta, ciasne uliczki i ciężko byłoby manewrować większym zestawem.
Zgłoś
Avatar
WujekMajkel 2020-09-16, 11:40
saves napisał/a:

Nikt, ale to nikt mi nie wmówi, że to grube babsko tak sie utuczyła jedząc tylko sałatę i rzodkiewki.



Ser w panierce maczany w majonezie też jest wegetariański
Zgłoś
Avatar
MEI5T3R 2020-09-16, 15:42
pazzuzu napisał/a:

wie ktos czemu w stanach i np. australii ciezarowki maja "dlugie pyski" a w europie kabina to taki szescian?



To też może mieć związek z tym że, w Europie są restrykcyje co do długości zestawu, a w Stanach tylko naczepy
Zgłoś
Avatar
dunio90 2020-09-16, 17:15
WujekMajkel napisał/a:

Ser w panierce maczany w majonezie też jest wegetariański



Wegetariański owszem ale nie wegański. Może mało widziałem w życiu ale wegetarianie nie odpierdalają chyba takich akcji. Trzeba mieć najebane w głowie żeby blokować wjazd ciężarówce a dziwi mnie to, że strajkujących nie powieźli pracownicy rzeźni bo oni akord mają.
Zgłoś
Avatar
justincase999 2020-09-19, 5:28
Warzywo też człowiek.
Zgłoś