18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:45
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 59 minut temu
🔥 Kamera 1:0 Aktywiści - teraz popularne
Avatar
Laaska 2013-05-01, 11:43
hahahaha beka z gimbusów : D
Zgłoś
Avatar
Salamanca 2013-05-01, 11:48 57
szkoda że na ryj nie wyjebała i nie przykryła się tymi reklamówkami
Zgłoś
Avatar
Miisiek89 2013-05-01, 11:59 124
Coś pięknego
Zgłoś
Avatar
tomus79 2013-05-01, 12:00 1
pieeeekne po prostu piekne
Zgłoś
Avatar
303 2013-05-01, 12:06 2
This is Sparta kurwo!
Zgłoś
Avatar
Marxe 2013-05-01, 12:14 87
Zgłoś
Avatar
G................t 2013-05-01, 12:15 10
Człowiekowi się spieszy do pracy, szkoły, dziewczyny a tu stoi głupia pizda i myśli że będą czekać na nią.
Zgłoś
Avatar
trebeter 2013-05-01, 12:32 20
Zgłoś
Avatar
dk2626 2013-05-01, 12:50 50
ghost_sadol napisał/a:

Człowiekowi się spieszy do pracy, szkoły, dziewczyny a tu stoi głupia pizda i myśli że będą czekać na nią.



Ostatnio w pociągu rozmawiałem z młodą kobietą, co najlepsze wojskową, i opowiedziała mi ciekawą historię. Jechała kiedyś pociągiem i na jego docelowej stacji miała przesiadkę w ostatni pociąg do swojej miejscowości, bilet już kupiony, a pociąg którym jechała spóźniał się. Zgłosiła konduktorowi, że o takiej godzinie z takiego peronu odjeżdża jej ostatni pociąg, jeśli ten którym jechała dojedzie z opóźnieniem większym niż 10 minut to do swojej miejscowości dojedzie dopiero jutro. I o dziwo istnieje przepis, który mówi, że jeśli ma się przesiadkę na pociąg i jest to ostatni pociąg w tym kierunku to musi on czekać aż dojedziesz i przesiądziesz się.
Mówiła mi, że ludzie chcieli ją zabić gdy wsiadła z dwugodzinnym opóźnieniem, tylko ona i wtedy dopiero pociąg ruszył
Zgłoś
Avatar
senq27 2013-05-01, 13:25 29
@up Powinni podziękować cudownym polskim kolejom państwowym za tą punktualność. Ja do dzisiaj nie mogę tego pojąć. Pociąg nie stoi w korkach nie ma co kilka set metrów czerwonego światła na drodze, a potrafi się spóźniać o kilka godzin. Jakim kurwa cudem?
Zgłoś
Avatar
wypizdson 2013-05-01, 13:42 1
Też tego nie pojmuję. Jeżdżę pociągami praktycznie co 2 dzień, nie daj Boże żeby spadł mały deszcz... albo zaświeciło mocniej słońce... albo śnieg. Śnieg to apokalipsa, opóźnienia sięgające 100 minut.

Panowie konduktorzy [tak się mówi na facetów zielonych kubraczkach, prawda?] twierdzą, że opóźnienia są spowodowane kiepskim stanem szyn czy podkładów.

A tak od czapy teraz, wracałem z półtora miesiąca temu do domu. Wsiadłem o 17:50 na Gdańskim w Warszawie do pociągu. Pociąg pełen, ludzie zmęczeni, zjebani po całym dniu pracy. Dojeżdżamy do Legionowa o 18:30 i stoimy 5 minut, 10 minut, 15 minut, 20 minut.... Ludzie się wkurwiają co się dzieje, a okazało się, że pijany w 3 dupy koleś, mocno po 40, ubrany w ujebane dresy wpadł między pociąg a peron. Przyciął w wałka, że stracił przytomność, bo mu się głupio zrobiło [a wódą jebało od niego na 10 metrów] i trzeba było czekać na przyjazd pogotowia i policji - miśkom się nie śpieszyło. Pociąg ruszył po półtorej godziny postoju. Ba, przez tą sytuację stały 2 czy 3 pociągi w takim ładnym rządku.
Zgłoś
Avatar
mateusz1992b2 2013-05-01, 13:42
"@up Powinni podziękować cudownym polskim kolejom państwowym za tą punktualność. Ja do dzisiaj nie mogę tego pojąć. Pociąg nie stoi w korkach nie ma co kilka set metrów czerwonego światła na drodze, a potrafi się spóźniać o kilka godzin. Jakim kurwa cudem?"

pociagi maja sygnalizacje swietlna, jezdzi sporo pociagow nie tylko z ludzmi ale tez towarami, istnieja ograniczenia predkosci na poszczegolnych odcinkach trasy... jest wiele czynnikow.

jak chceta narzekac na pociagi to jedzta do rosji albo na ukraine -.- ja po takiej wyciecze bardzo chwale sobie pkp xd
Zgłoś
Avatar
SkyRunner 2013-05-01, 14:28 26
dk2626 napisał/a:



Ostatnio w pociągu rozmawiałem z młodą kobietą, co najlepsze wojskową, i opowiedziała mi ciekawą historię. Jechała kiedyś pociągiem i na jego docelowej stacji miała przesiadkę w ostatni pociąg do swojej miejscowości, bilet już kupiony, a pociąg którym jechała spóźniał się. Zgłosiła konduktorowi, że o takiej godzinie z takiego peronu odjeżdża jej ostatni pociąg, jeśli ten którym jechała dojedzie z opóźnieniem większym niż 10 minut to do swojej miejscowości dojedzie dopiero jutro. I o dziwo istnieje przepis, który mówi, że jeśli ma się przesiadkę na pociąg i jest to ostatni pociąg w tym kierunku to musi on czekać aż dojedziesz i przesiądziesz się.
Mówiła mi, że ludzie chcieli ją zabić gdy wsiadła z dwugodzinnym opóźnieniem, tylko ona i wtedy dopiero pociąg ruszył



Ciekawe, co jeśli wtedy ktoś się przez nią spóźnił na swój pociąg, bo pojechał 2 godziny później. A potem skoro ten jego pociąg by czekał, to znowu ktoś by się spóźnił na swój jeszcze inny pociąg, co by skutkowało, że kolejny pociąg by był spóźniony...
Reakcja łańcuchowa
Zgłoś
Avatar
chetek 2013-05-01, 15:10 44
@up

Może właśnie w zamierzchłych czasach miało miejsce takie zdarzenie i do dzisiaj odczuwamy jego konsekwencje...? Wszyscy tak wrzucają na PKP, a to wina jednego pasażera, kiedyś tam...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie