18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
krasnal_hałabała 2019-04-07, 19:30 4
Tak piszecie że pizda a wy się chyba na rękę nie siłowaliście nigdy bo baba całym ciałem napiera jak tutaj już dwóch zauważyło i gówniak to zauważy ale nie bo sadol musi swojego fiuta powiększać a w rzeczywistości siedzą tacy i piszą "ruchałbym" i jak ktoś zapyta dlaczego to odpisują "bo nie rucham" a sami lepsi nie są. Stonoga miał rację co do tego narodu.

ProVVe napisał/a:

Przegrać z babą to wstyd... Silowalem się raz z taka 90kg+ 190cm co się chwaliła, że facetów kładzie... Powiedziałem, że chyba żadnego nie widziała jeszcze na oczy... Powiem w skrócie. Rozjebana jak gnoj po polu przez rolnika (jak na babe byla silna, ale żaden facet nie może przegrywać z taka laska...).
To jest pokolenie pip jak przedmowcy trafnie ujeli... Jakieś minimum musi być dbania o formę.



Taki z ciebie maczo? to jedź do Brazylii i pokaż Da Silvom co potrafisz, szybko by cię ustawili do pionu.
Zgłoś
Avatar
janlew 2019-04-07, 19:35 1
Wygra ten kto pił więcej mleka w dzieciństwie
Zgłoś
Avatar
filip_czarny 2019-04-07, 19:40
Hahaha ha i na to czekałem pozdro
Zgłoś
Avatar
URAGE 2019-04-07, 20:05 4
Szfajceneger napisał/a:

Chyba miałeś na myśli ścięgna.

"fajny" awatar, dużo o Tobie mówi



Skończ cwaniakować i pokaż te swoje żelazne bicepsy, jebany napinaczu. Kartka i data na zdjęciu. Wtedy mogę Ci oddać honor, ale pewnie jesteś taką pizdą jak suchary, z których ciśniesz łacha.

Według Ciebie nawet laska w awatarze jest pedalska, bo cosplay. Super. Wracaj do zabawy w detektywa z kolegami. Może w końcu któryś znajdzie chuja w Twojej dupie.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2019-04-07, 20:42 1
@URAGE
Sądząc po Twoich zainteresowaniach to pewnie wolał byś zdjęcie chuja.
To że się przebierasz za babę to nie znaczy że kogoś na to poderwiesz.
Kurwa synek, przebierasz się za babę i wyjeżdżasz z gejowskimi ciągotami
Zgłoś
Avatar
Presty 2019-04-07, 20:56
Szfajceneger napisał/a:

To jest właśnie pokolenie cipek popierdalających w rajtuzach i krótkich skarpeteczkach, z babskimi fryzurami na łbach.



Dzięki "męskiej" fryzurze, frotte z logiem Nike i dupozwisach masz bardziej twarde kości?
Tak tylko zapytam...


Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2019-04-07, 21:07 4
Presty napisał/a:

Dzięki "męskiej" fryzurze, frotte z logiem Nike i dupozwisach masz bardziej twarde kości?
Tak tylko zapytam...



Jak skała.
Zgłoś
Avatar
t0karev 2019-04-07, 23:12 1
Przez tego właśnie typu filmy jak ktoś proponuje mi taki pojedynek to ja wolę zaproponować sparing na gołe pięści, ja pierdole jak te kości pękają
Zgłoś
Avatar
waloos 2019-04-07, 23:45 2
Tyle się tych filmików w necie naoglądałem, że w życiu z nikim się na rękę siłować nie będę.
Kości nie są najlepszym materiałem jeśli chodzi o naprężenia skrętne, więc technika gra tu zarąbistą rolę. A technikę mają Ci którzy siłują się zawodowo, więc ja jako amator mam na to wyjebane - zdrowie ważniejsze. Z nim się jest do końca życia, a grupka znajomych która nazwie mnie pizdą bo się boję, może się cmoknąć w pompkę. Ja mam zamiar korzystać z możliwości jakie daje świat
Zgłoś
Avatar
Syja 2019-04-08, 0:19
siłowałem sie w chuj razy w liceum nigdy nikomu sie nic nie stało nie było nigdy odpuszczania bo wiadomo meska duma jest najwazniejsza. jedyny problem jaki był to po kilku pojedynkach dzien w dzien reka przez pare dni napierdala i ciezko dupe podetrzec
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-04-08, 11:38 2
Szfajceneger napisał/a:

To jest właśnie pokolenie cipek popierdalających w rajtuzach i krótkich skarpeteczkach, z babskimi fryzurami na łbach.



Kiedyś to było. Szly takie pisdy do wojska ludowego i robili z nich menszczyzn.

Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2019-04-08, 11:57 1
Abraxus napisał/a:

Kiedyś to było. Szly takie pisdy do wojska ludowego i robili z nich menszczyzn.



O Ty kurwa zdrajco, a tak pięknie kiedyś jechałeś po katolach i narodowcach, a teraz kąsasz rękę która Cię karmi.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2019-04-08, 13:14 3
Komentarze lepsze od filmiku.
Zgłoś
Avatar
Jagang 2019-04-08, 14:44 3
Znaleźli się potężni mężczyźni z sadistica. Może i jesteście od niego silniejsi, ale to nie zmienia faktu, że większość z was to życiowe pizdy, zarabiające 2k na rękę, bez perspektyw, ambicji i o IQ szympansa. W dzisiejszych czasach inteligencja i ogarnięcie życiowe jest cechą samca alfa, z waszymi bicepsami możecie takim kolesiom meble do domów zanosić i fundamenty pod wille kłaść.
Zgłoś
Avatar
Novik 2019-04-08, 18:02 1
dlatego siłuję się na wprost i na tej samej wysokości ale co ja tam wiem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie