18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Gluzik 2022-11-26, 9:50 3
Ja bym zmienił tytuł na murek i trzy pizdy
Zgłoś
Avatar
radek225 2022-11-26, 9:51 12
Ja pierdolę, to już komar ma większe IQ niż ten chodzący pokrowiec na chuja. Latem, gdy wleci mi komar do pokoju, to gdy zgaszę światło, to bydle cały czas lata i próbuje usiąść na gołej skórze, by mnie upierdolić. Gdy tylko włączę światło, by go zajebać, to skurwysyn siada albo na czymś czarnym, albo chowa się w zakamarku. I ponownie, zgasisz światło - lata. Zapalisz - przestaje latać. A mózg blondyny zoptymalizowany pod kątem ssania kutasa / dawania dupy, przesuwania palcem po Insta / Tik Toku, rozpierdalania hajsu swego gacha i obgadywania wszystkiego i wszystkich z psiapsi nie połączył faktu, że jak zjedzie dupą po poręczy, to zajebie swym pustym łbem w latarnię na końcu poręczy. Dobrze, że jej echo z puszki mózgowej zębów nie wybiło.
Zgłoś
Avatar
JarQQ 2022-11-26, 10:40
Kocham Ją, tak na pałę zjeżdża
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2022-11-26, 10:58 10
radek225 napisał/a:

Ja pierdolę, to już komar ma większe IQ niż ten chodzący pokrowiec na chuja. Latem, gdy wleci mi komar do pokoju, to gdy zgaszę światło, to bydle cały czas lata i próbuje usiąść na gołej skórze, by mnie upierdolić. Gdy tylko włączę światło, by go zajebać, to skurwysyn siada albo na czymś czarnym, albo chowa się w zakamarku. I ponownie, zgasisz światło - lata. Zapalisz - przestaje latać. A mózg blondyny zoptymalizowany pod kątem ssania kutasa / dawania dupy, przesuwania palcem po Insta / Tik Toku, rozpierdalania hajsu swego gacha i obgadywania wszystkiego i wszystkich z psiapsi nie połączył faktu, że jak zjedzie dupą po poręczy, to zajebie swym pustym łbem w latarnię na końcu poręczy. Dobrze, że jej echo z puszki mózgowej zębów nie wybiło.


Ehm... Nieźle cię robi w chuja ten komar , nie wiem kto tu ma wyższe IQ

Zgłoś
Avatar
Guwnojat 2022-11-26, 11:11
Kolor włosów nie przypadkowy. Swoją drogą inteligentna jak 90% dzisiejszych kobiet.
Zgłoś
Avatar
Aleo 2022-11-26, 11:16 2
jezus malaria jakie to brzydkie
Zgłoś
Avatar
rulas 2022-11-26, 11:27 3
skywalker75 napisał/a:

Ehm... Nieźle cię robi w chuja ten komar , nie wiem kto tu ma wyższe IQ



Wyjdź z piwnicy, rozejrzyj się po świecie, doświadcz nowych doznań to może kiedyś zrozumiesz jak działa komar

radek225 napisał/a:

Ja pierdolę, to już komar ma większe IQ niż ten chodzący pokrowiec na chuja. Latem, gdy wleci mi komar do pokoju, to gdy zgaszę światło, to bydle cały czas lata i próbuje usiąść na gołej skórze, by mnie upierdolić. Gdy tylko włączę światło, by go zajebać, to skurwysyn siada albo na czymś czarnym, albo chowa się w zakamarku. I ponownie, zgasisz światło - lata. Zapalisz - przestaje latać. A mózg blondyny zoptymalizowany pod kątem ssania kutasa / dawania dupy, przesuwania palcem po Insta / Tik Toku, rozpierdalania hajsu swego gacha i obgadywania wszystkiego i wszystkich z psiapsi nie połączył faktu, że jak zjedzie dupą po poręczy, to zajebie swym pustym łbem w latarnię na końcu poręczy. Dobrze, że jej echo z puszki mózgowej zębów nie wybiło.



No i co się do niej przypierdalasz? Jakby były mądrzejsze niż komar, gwałciłbyś do dziś własną kończynę.
Taka właśnie jest idealna, niezbyt mądra.
@Jarek powiedz co byś tam wylizał
Zgłoś
Avatar
Tuco 2022-11-26, 13:41
Pierwszy raz widzę jak grawitacja robi za pośrednika pracy. Na pewno Holandia...
Zgłoś
Avatar
MrMorus 2022-11-26, 17:57
Guwnojat napisał/a:

Kolor włosów nie przypadkowy. Swoją drogą inteligentna jak 90% dzisiejszych kobiet.



Zdajesz sobie sprawę, że to ustawka ?
Zgłoś
Avatar
Guwnojat 2022-11-26, 19:04
MrMorus napisał/a:

Zdajesz sobie sprawę, że to ustawka ?


Zdaję sobie sprawę, że może być to ustawka, ale skomentowałem jak widzę dzisiejszy świat
Zgłoś
Avatar
smc 2022-11-26, 19:35
Gdyby nie słup, wpadłaby do morza.

Nie tak głupia...
Zgłoś