18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Markosz 2016-03-21, 19:39
Ja to tam widzę same blondynki ale tylko jedną prawdziwKą.
Zgłoś
Avatar
p0lybius 2016-03-21, 19:47
SkoQ polonista jak z koziej dupy trąba. Nie wiesz, że nie stawiamy spacji pomiędzy znakami interpunkcyjnymi? To nie język francuski żeby dawać odstęp przy wykrzykniku czy pytajniku.
Zgłoś
Avatar
ValvePlsFix 2016-03-21, 20:05
chomiki mają przerwę?
Zgłoś
Avatar
krechaman 2016-03-21, 22:41 1
SkoQ napisał/a:



Boże jak mnie drażni jak ktoś tak mówi/pisze. Języków obcych się uczą swojego podstaw nie znając.
Te kurwa ? Te machanie ?...

Te charakterystyczne wymachy witami.
Lub
To charakterystyczne machanie witami.

no przepraszam, że się w zburzyłem ale mnie szlag trafia na miejscu jak coś takiego widzę.



Żeś kurwa zabłysnął
Zgłoś
Avatar
megafilip 2016-03-21, 23:03
p0lybius, a teraz ja się doczepię ciebie. Jaki jest kurwa sens pisania tego samego co skrtrk i to ponad godzinę później? No na chuj, powiedz mi
Zgłoś
Avatar
szympilek 2016-03-21, 23:22
Cóż to za paraolimpiada ja się pytam
Zgłoś
Avatar
unseen_89 2016-03-22, 13:01 1
"Te charakterystyczne machanie witami." Ja pierdole...
Zgłoś
Avatar
Mastema 2016-03-22, 15:13
To kobieta, nie wymagajcie od niej za dużo
Zgłoś
Avatar
hellmartin 2016-03-23, 9:56
SkoQ napisał/a:



Boże jak mnie drażni jak ktoś tak mówi/pisze. Języków obcych się uczą swojego podstaw nie znając.
Te kurwa ? Te machanie ?...

Te charakterystyczne wymachy witami.
Lub
To charakterystyczne machanie witami.

no przepraszam, że się w zburzyłem ale mnie szlag trafia na miejscu jak coś takiego widzę.



A mnie wkurwia jak ktoś nie ma nic do powiedzenia w temacie dyskusji tylko poprawia czyjeś komentarze... Jak rozmawiasz ze znajomymi to też co któreś słowo ich poprawiasz zamiast odpowiadać na pytania?
Zgłoś
Avatar
SkoQ 2016-03-31, 9:01
Nie wiem skąd mi się wzięła ta spacja przed pytajnikami. To że zwróciłem uwagę to czysto, moje subiektywne wkurwienie

Rozumiem, że spinanie się na siłę jest męczące chłopcy, ale to jedna jedyna rzecz, jaka sakramudzko drażni mnie w słowie mówionym lub pisanym, i wkurwia to też 10 innych osób jak widać, więc proponuję się nie spinać. Nie jestem polonistą, i sam robię kupę błędów, ale nie takich które słychać. Serio Wam to nie przeszkadza? Bo mojej spacji nie słyszycie, ale ,,te machanie witami" już musicie słyszeć, więc albo u Was w domu tak się mówi i jest to normalne, albo słyszycie to, ale wolicie dopieprzyć się do mnie pozdrawiam
Zgłoś