18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 41 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 36 minut temu
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Avatar
Mariusz 2020-10-04, 21:36 6
Kurwa zawsze ten sam efekt. Głupsi od tych dziewczyn moim zdaniem są ci, którzy dają im odpalony motocykl. Gdyby oglądali sadistic...
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2020-10-04, 22:23 3
Nie opanowała przedniego hamulca
Zgłoś
Avatar
enek 2020-10-04, 22:33 1
to jednak sztuka rozjebać się na prostej bez przeszkód.brawa dla Pani
Zgłoś
Avatar
plastic 2020-10-04, 22:48 2
Mariusz napisał/a:

Kurwa zawsze ten sam efekt. Głupsi od tych dziewczyn moim zdaniem są ci, którzy dają im odpalony motocykl. Gdyby oglądali sadistic...



na jebanym polu. gdzie niby mialaby lepiej do nauki? wszystko tutaj poszło zgodnie z planem
Zgłoś
Avatar
marinis 2020-10-04, 23:55 3
Nie mogę zrozumieć jak można gazować nie mając doświadczenia? Trzeba mieć coś nie tak z głową.
Absolutna podstawa na początku jazdy, to niewielka ilość gazu.
Zgłoś
Avatar
przemo3251 2020-10-05, 0:12 1
marinis napisał/a:

Nie mogę zrozumieć jak można gazować nie mając doświadczenia? Trzeba mieć coś nie tak z głową.
Absolutna podstawa na początku jazdy, to niewielka ilość gazu.



W dwusuwie nie takie proste. Na niskich obrotach od razu gaśnie bo nie ma mocy ale lekkie dodanie gazu od razu wkreca na obroty.
Zgłoś
Avatar
RATMlover 2020-10-05, 9:21 1
Kiedykolwiek jakąś blondynka opanowała jakąkolwiek moc?
Zgłoś
Avatar
L................Z 2020-10-05, 14:01 3
przemo3251 napisał/a:

W dwusuwie nie takie proste. Na niskich obrotach od razu gaśnie bo nie ma mocy ale lekkie dodanie gazu od razu wkreca na obroty.



Dlatego trzeba tlumaczyc, że sprzeglo powinno sie puszczac bardzo powoli. Dodatkowo myślę, że jednak lepiej jak kilka razy zgasnie niz jak ma sie stac jak na filmiku.
Zgłoś
Avatar
marinis 2020-10-05, 21:19 1
przemo3251 napisał/a:

W dwusuwie nie takie proste. Na niskich obrotach od razu gaśnie bo nie ma mocy ale lekkie dodanie gazu od razu wkreca na obroty.


Lepiej żeby zgasł, niż żeby się wywalić. Poza tym zawsze można dodać gazu z wyczuciem. Nawet w dwusuwie.
Zgłoś
Avatar
Samuelcio 2020-10-06, 21:00
pomijajac juz ze ten zjeb mogl dac jej ten kask...
Zgłoś