18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Asmodea22 2010-04-17, 2:39 1
live in plastic is fantastic
Zgłoś
Avatar
Novotko 2010-04-17, 11:47
jak sie nazywa ten program ?
Zgłoś
Avatar
rozwolnienie 2010-04-20, 10:17
Prozac napisał/a:

kurwa co za debil!!!! jeszcze sie glupia pizda smieje sama z siebie.... miejmy nadzieje ze chociaz w kakaowe oko bierze to przynajmniej maz ma co z nia robic bo pakowac "standardowo" to moza z madra kobieta nie nudzac sie a z takim cwierc-inteligentem to ja nie wiem co poza pieprzeniem sie mozna robic!!!???


Ja nie mogę taki jesteś cwany w gebie ale nie dość mądry i za głupi żeby wpaść na to że to fotomontaż tak się składa że oglądałam ten odc. i brzmiało to zupełnie inaczej. Komuś się poprostu nudzi, nie ma to jak zaszkodzić komuś, obrazić sponiewierać normalnego człowieka. Ciekawa jestem który z Was miałby odwage wyjść tam i odpowiadać na ten Pytania ??!! który wątpie żeby ktoś sie znalazł taki..najlepiej skrtykować, normalnie porażka dla was trzeba być dość durnym żeby się dać nabrać na ten filmik normalnie gratulacje dla was dość zanikającej inteligencji a wzrastający poziom głupoty:] pozdrawiam debili
Zgłoś
Avatar
A................g 2010-04-20, 16:44
Rozwolenie- ściśnij poślady. ;]
Zgłoś
Avatar
Blodhgarm 2010-06-06, 11:28
gorzej jak jest siedzący, a nie daj boże leżący xD xD o kurwa
Zgłoś