18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:44
🔥 Indie w minutkę - teraz popularne
Blondynka obala Jagera na raz
a................h • 2018-12-24, 14:03
Blondynka przechyla Jagera na raz. Niestety najciekawszej części imprezy nie upublicznili

Zgłoś
Avatar
nelbox 2018-12-24, 14:16 64
I to jest prawdziwa gwiazda i prawdziwy talent, a nie jak kiedyś jakaś Curie, Meitner, McClintock czy inne kobiety w nauce wymyślające rzeczy, których nikt nawet nie rozumie.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-12-24, 14:24 19
Pisałem to wiele razy ale znów napiszę.
Po chuj? No da się ojebać nawet 2l wódki na raz ale jaki to ma kurwa sens? Chyba tylko aby zaimponować gimbom w necie.

Znów mi się przypomniał jeden typ z sadola co mial ojebać przed kamerą dla nas flache danielsa bo o coś się założył z sadolami.

Kto pamięta ten wie.
sadistic.pl/czarny-jack-w-136-sekundy-sadistic-na-to-czekal-vt425770.htm
Zgłoś
Avatar
kothletino 2018-12-24, 14:24 1
Odratowali ją chociaż?
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2018-12-24, 14:36
Velture napisał/a:

Pisałem to wiele razy ale znów napiszę.
Po chuj? No da się ojebać nawet 2l wódki na raz ale jaki to ma kurwa sens? Chyba tylko aby zaimponować gimbom w necie.



Laski tak pokazują, że są pojemne i że sporo musisz natrzepać żeby doszło pod kor.
Zgłoś
Avatar
pylaochos 2018-12-24, 14:52 2
Śmierdzi fejkiem ostrzej niż moje jaja gównem.
Zgłoś
Avatar
a................h 2018-12-24, 14:55 2
Velture napisał/a:

Pisałem to wiele razy ale znów napiszę.
Po chuj? No da się ojebać nawet 2l wódki na raz ale jaki to ma kurwa sens? Chyba tylko aby zaimponować gimbom w necie.

Znów mi się przypomniał jeden typ z sadola co mial ojebać przed kamerą dla nas flache danielsa bo o coś się założył z sadolami.

Kto pamięta ten wie.
sadistic.pl/czarny-jack-w-136-sekundy-sadistic-na-to-czekal-vt425770.htm



Tak, takie rzeczy robi się dla szpanu w gronie znajomych. Jak się imprezuje przez jakiś czas z tymi samymi osobami, to różne głupoty przychodzą każdemu do głowy, różne zjebane zakłady się zawiera między sobą, a później takie rzeczy się dzieją. Z tymi 2l wódki to się chyba zagalopowałeś.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-12-24, 14:57
@up
Nie. Spokojnie można 2l wódki ojebać na raz. Kwestia tego co będzie później. Pod kamerkę i lajki można ale natychmiast później trzeba lecieć do klopa, 2 palce do gardła i wyrzygać jak najszybciej.
Zgłoś
Avatar
a................h 2018-12-24, 15:03 3
@up
Rozumiem pić do obrzygania, nie będę świętoszka zgrywał, zdarzało się nie raz, ale pić żeby wyrzygać zanim zacznie działać?
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-12-24, 15:33 1
@up
Mówię o skrajnych debilach co pod filmiki do neta dają. Zawsze filmy sie kończą po wypiciu a nigdy nie ma po 5-10-15min.
Na bank idą rzygać.
Zgłoś
Avatar
freaky 2018-12-24, 19:14 1
Velture napisał/a:


Po chuj? No da się ojebać nawet 2l wódki na raz ale jaki to ma kurwa sens?


To ma tylko sens z perspektywy gościa, który stosunkowo niewiele zainwestował, a ma zapewnione całkiem fajne ruchanie na całą nos i jeden dzień dłużej
Zgłoś
Avatar
Elvis84 2018-12-24, 21:45
Ma spust jebaniutka
Zgłoś
Avatar
crazyhavoc 2018-12-24, 22:06 9
freaky napisał/a:


To ma tylko sens z perspektywy gościa, który stosunkowo niewiele zainwestował, a ma zapewnione całkiem fajne ruchanie na całą nos i jeden dzień dłużej



przy takiej ilości, bez rzygania to może się na nekrofilii skończyć, czyli nawet kilka dni ruchania, potem już nie wypada
Zgłoś
Avatar
jeban 2018-12-24, 22:25 3
Co te wszystkie zjeby mają we łbie żeby łączyć alko z redbullem?
Zgłoś
Avatar
lordindycznik 2018-12-24, 22:32
@ up zeby dobrze pojebało w bani, czasem człowiek chce naprawdę stracić kontakt z rzeczywistością
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie