18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
qwerq221 2014-03-01, 21:56
Ehh... przyznam, że już bierze mnie lekka kurwica od tego hejtu na BMW to kurwa jest żałosne chciałbym zobaczyć jak i czym jeżdżą ci co tak hejtują i czy w ogóle mieli okazję prowadzić kiedyś jakieś BMW bo jeśli nie prowadzili i tak jebią na tą markę i na ich wszystkich właścicieli to myślę, że muszą mieć coś nie tak z czapką. W ogóle nie rozumiem po co jebać na jakikolwiek samochód i na jakąkolwiek markę dla mnie VW BMW czy Audi są zajebistymi samochodami... jeździłem wszystkimi z tych wymienionych i muszę powiedzieć, że BMW jeździło mi się najlepiej... ci, którzy mówią, że WSZYSCY jeżdżący BMW to buraki niech zdechną w wielkiej agonii Pozdrowionka pojeby.
Zgłoś
Avatar
dugi 2014-03-02, 9:53
A najbardziej godne politowania jest to jak chujowo policja zmontowała to niby "zepsucie" się Beemki co by sie podbudować po tym jak nie dali rady 15-latkowi swoimi niby "lepszymi" samochodami.
Zgłoś
Avatar
Bila 2014-03-02, 13:53
boratw201 napisał/a:


Dzieci na sadolu. To nie marki tylko firmy tuningowe.
Teraz te dzieci to same kur**a nieuki , tak leniwe że nawet na necie nie sprawdzi co to jest. Byle se posta napisać.



Kolego bo chyba do mnie pijesz,jak jezdziłem M power z BMW i AMG od Mercedesa to jeszcze wielu z was dopiero marzyło o rowerze,więc wiem co to auto seryjne i fabryczny tuner tych aut.Jak masz kłopoty czytania ze zrozumieniem to zmień forum na takie które będzie na poziomie twojej inteligencji.
Zgłoś