18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
BMW K1600 - trzeba mieć pecha
Venka • 2013-05-12, 16:28
Motocykl za ponad 100 000 złotych robi spore problemy, właściciel kupił go miesiąc temu. Oprócz tego co na filmiku pojawiają się stuki na przeniesieniu napędu oraz mnóstwo problemów z elektroniką.

Oczywiście polskie ASO zamiast wymienić robi problemy...



Cytat:

Od samego początku non-stop zamiast zadowolenia z jazdy SAME PROBLEMY.
Jedna wielka masakra:
Natychmiast po pierwszej jeździe zgłosiłem następujące sprawy:
1. bardzo głośno proacujące przeniesienie napędu (mocne uderzenia - luzy w dyfrze)
2. bardzo głośno pracującą skrzynię biegów - włączanie każdego biegu
3. zniknęła możliwość uruchamiania klaksonu - powróciła po wyłączeniu motocykla
4. rozrusznik co jakiś czas reaguje jakby nie mógł obrócić silnika
5. system audio podgłaśnia się przy wzroście prędkości - pomimo tego, że ta funkcja jest wyłączona

podczas wizyty w ASO stwierdzono:
1. zbyt głośną pracę dyfra
2. reszta - nie stwierdzono nic

Zgłoś
Avatar
VonHaiPaue 2013-05-12, 21:08 4
abecadło napisał/a:

@ilililililililililililili musisz być nudziarzem skoro wybierasz bezpieczeństwo ponad frajdę z jazdy na motocyklu



Raczej rozwaga niż nudziarz.

Ale za to kocham oglądać tych młodych "zapalonych" rajdowców którzy wybrali frajde zamiast bezpieczeństwa. Cwaniaków którzy zgrywali kogoś kim nie są i zasilają harda:)

Oczywiście mowa o tych co zapierdalają z klapkami na oczach i drogowych cwaniaków. Tych co jeżdzą i używają mózgu szacun ^^
Zgłoś
Avatar
Venka 2013-05-12, 21:10 3
Dlaczeo napisał/a:

Wogóle co to robi na głównej?? Ani to ciekawe, smieszne czy głupie. Uzytkowniku masz problem z nowym motorem BMW to jedz do serwisu a nie wrzucaj filmiki na sadola przeciez my Ci tego motoru nie naprawimy!! Było trzeba sobie kupic Honde Goldwing a nie sie teraz zalic wszyskim internautom ze Ci sie BMW zepsuło



Jaki Ty masz problem ? Ludziom się spodobało dali piwka i weszło na główną. Na filmiku pokazane jest że kupując topowy motocykl z salonu też coś może się zjebać.

Druga sprawa - czy gdzieś napisałem, że jest to mój motocykl ?

Się nie podoba to przewiń dalej, nie oglądaj.

I na koniec:
Zgłoś
Avatar
Bacutil 2013-05-12, 21:16
Ale kogo to kurwa obchodzi !?
Zgłoś
Avatar
p................r 2013-05-12, 21:26
ilililililililililililili uderz w stół a nozyce się odezwoł, nie jezdzisz nie w*eralaj się,
Zgłoś
Avatar
VonHaiPaue 2013-05-12, 21:50
przemekzx6r napisał/a:

ilililililililililililili uderz w stół a nozyce się odezwoł, nie jezdzisz nie w*eralaj się,



Jak ktoś rozmawia to się nie wpierdala nie uczyli? Pakuj lepiej plecak żebyś jutro na plastyke nie zaspał... Szacunek za to, że już opanowałeś pojęcie "frazeologizm".

Wielki znawca się odezwał, ale wiesz w grach się nie liczy.
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2013-05-12, 22:04
Mógł kupić od nich:
Zgłoś
Avatar
mazin 2013-05-12, 22:19 2
Mógł kupić japońca, nie psułby mu się ;-0
A tak poważnie, bardzo przykre jest to, że kupujesz coś nowego, renomowanej firmy i jest spierdzielone. Ja kupiłem auto (japońca) w ASO w 2009, na drugi dzień wróciło do ASO na lawecie ;-( Ale przynajmniej nie robili problemów, wymienili elektronikę, która się zjarała. Po miesiącu przestały działać nawiewy - tu podobno z winy ASO, bo coś zwarli przy montażu alarmu. Wymienili bez szemrania. No i od tego czasu autko śmiga jak ta lala. Są zatem ASO-kutaso i ASO-jaknależaso. Życzę tego drugiego przypadku.
A motocykl kupiłem używany, siedmioletni, za 15 kawałków. Japoński Kupiłem w listopadzie, rozebrałem praktycznie cały (bez wyjmowania silnika), wyczyściłem, przesmarowałem, dokupiłem parę duperelek za ok, 2,5 kafla (europejską lampę, gmole, sakwy, szybę itp.), powymieniałem filtry, dokręciłem każdą śrubkę, wypolerowałem lakier i chromy, czasem aluminium, parę porysowanych części, których się nie udało zregenerować ściągnąłem z USA - motocykl wyjechał po raz pierwszy po ponad siedmiu miesiącach na drogę, ale za to wygląda jak nówka, "chodzi" jak nówka a ja mam prawdziwą satysfakcję z dobrze wykonanej pracy.
Zgłoś
Avatar
maciek24043 2013-05-12, 22:30 4
Polemon napisał/a:

To jest ciota z kasą a nie BMW, normalny człowiek za 100k miałby 3 motory, quada, auto, i jeździłby nimi kumplami na na dziwki, a nie kupował jednego motorka żeby poszpanować gównem przed innymi debilami jego pokroju. Zresztą jaką trzeba być ciotą żeby kupić motor BMW nie zabytkowy.


A jaką ciotą trzeba być, żeby hejtować kolesia przez internet, nie mając pewnie nawet jebanej hulajnogi Chuj ci to tego co kupił, za ile i po co. Stać go, kupił. Pewnie marzył o tym motocyklu, zbierał pieniądze przez długi czas, a i tak znajdzie się hejter. Z twojej wypowiedzi wynika, że każdy kto kupił sobie coś, na co ciebie nie stać, jest "ciotą z kasą".
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2013-05-12, 22:48
Powinien napisać do BMW z opisem swoich przejść i zachowaniem ASO. Szanujące się marki bardzo poważnie odpowiadają na takie sygnały.
Zgłoś
Avatar
J................D 2013-05-12, 22:58
jak sie jest debilem i kupuje sie motor za cene mieszkania to tak jest
Zgłoś
Avatar
Nameless 2013-05-12, 23:00
Sorry, ale według prawa konsumenckiego do kilku miesięcy po zakupie sprzętu to sprzedawca ma udowodnić, że wady nie ma. Więc niech kurwa udowodnią.

Poza tym można chyba zażądać na wymianę na sprzęt wolny od wad zamiast naprawy, skoro to nówka sztuka ledwie śmigana.
Tylko trzeba znać prawo. Bo tutaj zdecydowanie właściciel ma rację, a jakby koleś z tym poszedł do sądu, to by taką karę im nałożyli, że uratg tygodniowy w dupę...
Zgłoś
Avatar
Jachu94 2013-05-12, 23:06
Za te cenę to trzeba było Hondę Gold Wing 1800 kupić
Zgłoś
Avatar
DuckDodgers 2013-05-12, 23:16
Było kupić motocykl a nie przestawny komputer.
Zgłoś
Avatar
immikofreako 2013-05-13, 2:39
Proximate napisał/a:

Kto kurwa kupuje motocykl marki BMW, tak samo jak pierdolą auta, które się jebią, a naprawy są kosztowne, to tak samo robią z moto. Kup se Hondę, zobaczysz różnicę.
Ostatnio była tu wstawka z 'planowaniem usterek', BMW pewnie jest tu w czołówce, kumpel ma i wszystko się jebie, a zadbany i serwisowane w autoryzowanym serwisie, nie wspominam o cenach części, pozdro.



co ty debilu porownujesz bête do hondy, widac ze masz blade pojecie o motoryzacji; ja bym powiedzial tak: jak cie nie stac na skomplikowane auto to kup proste pudlo co ma kiere, silnik I cztery kola od hondy. Nie psuje sie bo nie ma co sie zepsuc.
Zgłoś
Avatar
Sliski 2013-05-13, 10:15
Kuzyn w zeszłym roku na jego 16 urodziny dostał telefon, zamiast motoru bo nie mógł podejść do testu na prawko A1. Telefon za 2600zł, bo zamiast motoru - konkretnie HTC one S. Wszystko ładnie i w ogóle żadnych problemów do pewnego momentu - próba włączenia wifi kończyła się zamarznięciem. Oczywiście "co jest kurwa?" i szukanie przyczyny. Po zresetowanu softa dalej to samo, więc szukanie w hardware i tutaj szok. Telefonu nie znałem, ale na klapce od karty sim wyraźnie widać anteny, a w odpowiadającym im miejscu w obudowie są dziury z widoczną płytką a gdzie kurwa styki? Po stykach nie ma śladu, a na zdjęciach w internecie wyraźnie widać że być powinny. Wygląda to tak jak by styków nigdy nie było, wada produkcyjna w telefonie za 2600zł przeszła przez QC? Firmy nie szanują jakości a zyski (Ewentualnie nokia, więc ma problemy finansowe) i nie ważne ile za coś dasz i tak elektronika jest problematyczna bo jest produkowana, niezależnie od wartości produktu finalnego, za parę złotych i nie na potrzeby motocykla za 100 kafli tylko do motocykli. Dedykowana elektronika jest tylko w komputerach i w przemyśle, reszta jest wielozadaniowa. Co do zapłonu to wygląda jak by komputer (na chuj on tam?) nie wiedział że motor jest zapalony. Komputerów jest w tym sprzęcie parę, i tylko w aso wiedzą o co chodzii, ale raczej jest to usterka planowana która wyszła zbyt wcześnie. Zwolennikiem teorii spiskowych nie jestem, ale nie masz przypadkiem źle ustawionej daty?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie