18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
YaPa123 2014-09-26, 19:36
escimo napisał/a:

Z tego co kojarzę, to policja ostatnio dostała "pozwolenie" na spychanie aut. Czemu z tego nie skorzystali? A co do jego jazdy, to ja nic wybornego w tym nic nie widzę. Mając auto z napędem na tył i zapasem mocy jaki problem jeździć bokiem? Godzina treningów i zaczyna coś porządnie wychodzić. A przejeżdżać na czerwonym to bez M3 można...


do spychania aut potrzebny jest specjalny zderzak, no i oczywiście szkolenia
Przystosowanych samochodów w Polsce brak, więc pewnie szkoleń też , bo po co.
Zgłoś
Avatar
BlackFacePL 2014-09-26, 19:47
ares88 napisał/a:

Można mówić, że głupi, można mówić, że szalony. Ale jeździć chłopak umie wybornie.



Znam nie jedną osobę która zdecydowanie jeździ lepiej
Zgłoś
Avatar
MonikaWiking 2014-09-26, 19:51 1
Murekkk napisał/a:

Gdyby akcja nie działa się w Polsce wszyscy by się cieszyli, u nas jest nazywany matołem i debilem :p Mi się tam podoba.



O czym ty mówisz?
Zgłoś
Avatar
ssiiwwyyy15 2014-09-26, 20:27 2
I to jest polska !!!! ja nie posiadam postojowej żarówki i ściągają mnie z autostrady za to !!! jadać z 10 km na sygnale i do tego mandat a tu koleś robi co chce i nikt mu nic nie zrobi !!!!!
Zgłoś
Avatar
keremere22 2014-09-26, 22:04 1
W tym kraju są równi i równiejsi... niestety.
Zgłoś
Avatar
E................1 2014-09-27, 1:35 1
Props dla gościa nie wiem co was boli? przeciez jest mnóstwo filmików z jego udziałem i nic nikomu nie zrobił. Równie dobrze zagrażac może 60 letni dziadzio jadacy matizem niż własnie on.To jest bez sensu gadanie, dopoki nie cierpią postronni ludzie to jego filmiki ogladam z usmiechem na mordzie:)

Fakt, prawo w Polsce to jeden wielki syf. Zawsze props dla goscia co osmiesza psiarnie"
Zgłoś
Avatar
LikeThis 2014-09-27, 1:38
Co wam powiem to wam powiem ale gościu się dobrze bawi i uczy ludzi jak można postępować a i tak Ci chuja zrobią .
Bo taka jest prawda z tego co pamiętam to punkty karne przekraczały setkę ale że ten "pan" ma prawko tylko kategorii b można mu wjebać jedynie mandat 500zł za jazdę bez uprawnień na daną kategorię i do 5 tyś grzywny za stwarzanie zagrożenia i niedojebanie mózgowe. A cóż się dziwić w dzisiejszym świecie ? Przecież ruscy na urlopach biorą z armii czołgi i napierdalają Ukraińców a by było śmiesznie wujek Putin mówi że On jedynie dostarcza pomoc humanitarną
Zgłoś
Avatar
Blue! 2014-09-27, 6:31 1
youtube.com/watch?v=dyNbyXIR5Cct=13

Zgłoś
Avatar
quickxxx 2014-09-27, 8:18
Pozdrawiam ludzi którzy wciąż piszą że znają ludzi którzy jeżdżą "dużo lepiej" od Bogusia... dlaczego my o nich nie słyszeliśmy, bycie lepszym od jednego z czołówki polskich rajdowców tyle że w prywatnym autku jest powodem do pewnej sławy.

Edit: Oczywiście nie zmienia to faktu że to co robi tym autem nie jest cacy.
Zgłoś
Avatar
padi666 2014-09-27, 13:23
@Ohoho
nie mam downa ale obejrzałem parę filmików z Bogusiem i nie widzę kurwa momentu gdzie naraża ludzi. Chodziło mi tylko o wyśmiewanie Policji, która ostatnio na Pomorzu wjebała mi mandat za przekroczenie o 10km/h. Na moje pytanie "Poważnie?" pani policjantka, ładna zresztą, zarumieniła się, ale jebane 50zł musiałem zapłacić.
Oczywiście że nie pochwalam takich rajdów w mieście, ale pokaż mi gdzie tym bączkiem zagroził bezpieczeństwu innych ludzi, psów lub kotów, pojebany gościu.
Zgłoś