18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
RavageDV 2014-09-26, 15:44 3
Lepiej spisać menela, ktory 76 dzień z rzędu pije to samo piwo, na tej samej ławce, a za mandat i tak nie zaplaci bo kurwa za co, niż zatrzymać tego przyjeba i szpanera z małym siusiakiem.
Zgłoś
Avatar
Janóż 2014-09-26, 15:55 1
kiedyś jak będzie spierdalał, to mu poślą kulkę, czy to w oponę, czy w głowię, to będzie słuszna kulka.
Zgłoś
Avatar
Rafixo 2014-09-26, 16:17 1
łooo jaki kozak uciekł w M3 przed policyjną kią na prostej drodze, SZACUN nikomu innemu by się to nie udało!
Zgłoś
Avatar
MonikaWiking 2014-09-26, 16:20 1
Janóż napisał/a:

kiedyś jak będzie spierdalał, to mu poślą kulkę, czy to w oponę, czy w głowię, to będzie słuszna kulka.



Polska policja niestety ma bardzo ograniczone uprawnienia.
Zgłoś
Avatar
Sabbastian 2014-09-26, 16:22 3
Hehehe, Boguś będzie kozak portalowy dokąd nie zajebie w jaki słup. Podobne bączki można dużym fiatem napierdalać (w latach 90-tych sam testowałem) i nie świadczy to że jest super kierowca. Zabije kiedy jakieś dziecko na pasach to będzie kolejny ze łzami w oczach i różańcem w ręku na sali rozpraw.
Zgłoś
Avatar
Murekkk 2014-09-26, 16:34
Gdyby akcja nie działa się w Polsce wszyscy by się cieszyli, u nas jest nazywany matołem i debilem :p Mi się tam podoba.
Zgłoś
Avatar
robcio26 2014-09-26, 17:07
gość z tego co słyszałem, jest kierowcą rajdowym, więc umiejętności jako takie ma. Tym co robi, po prostu udowadnia nieudolność naszej policji. Ośmiesza ją.
Zgłoś
Avatar
twinspark 2014-09-26, 17:38 1
Typ ma głupią zabawę, pokazuje że drogówka jest nieudolna, a stado lemingów po obejrzeniu materiałów gotowe pozwolić na montaż CKMów na każdej Kii i ostrzał za przekroczenia prędkości. Nic dobrego z tego nie wynika.
Zgłoś
Avatar
Wandenko 2014-09-26, 17:58
Pamiętam że jakiś czas w moim mieście dla policji kupili kilka sztuk porsche podobno szybko je rozjebali.
Zgłoś
Avatar
Liwinech 2014-09-26, 18:01
Debil bo Debil ale Pokazuje do czego nadaje się nasza polska policja znajomy jest Policjantem i sam mówi że ta instytucja to pośmiewisko wojom karać Normalnych ludzi za Piwko ( o ile radlera można nazwać piwem ) w parku nawet jak na ich oczach 2 Gnoi kopie emeryta
Zgłoś
Avatar
Unfrey 2014-09-26, 18:12
A psy tylko stoją i się patrzą xD
Zgłoś
Avatar
Adiksen 2014-09-26, 18:26
uwielbiam ludzi posiadających najmniej tolerancyjne poglądy wyzywających innych od cebulaków. brawo kutasy. a o bogusia się nie spinać bo kiedyś się rozpierdoli na słupie i będzie spokój.
Zgłoś
Avatar
srylag 2014-09-26, 18:28
Danielek91 napisał/a:


Spalanie według Autocentrum dla KIA CEE'D 2.0CRDI
Moc: 140Koni
Moment obrotowy: 305NM
Minimalne średnie spalanie: 7,2
Maksymalne średnie spalanie: 9,3
Minimalne spalanie przy oszczędnej jeździe: 6,0



Nie, żebym bronił policjantów, ale osobiście nie wierzę w te dane z Autocentrum. Teoretycznie są one brane z "raportów użytkowników", ale po pierwsze, każdy tam może sobie wpisać co chce, a po drugie, to są identyczne dla różnych samochodów, ale z identycznym silnikiem. Nie biorą pod uwagę masy samochodu. Jeżdżę Leonem i jestem pod skalą minimalną spalania, a lubię czasem posłuchać wysokich obrotów, więc coś nie halo.
Zgłoś
Avatar
tadzik21 2014-09-26, 19:32
zignorowali go i się chłopak przeją robił to dla "fejmu" mogli olać w końcu bym mu się znudziło albo by się rozbił
Zgłoś
Avatar
szefooo 2014-09-26, 19:35 1
ares88 napisał/a:

Można mówić, że głupi, można mówić, że szalony. Ale jeździć chłopak umie wybornie.



No. Wgniotke na drzwiach to też pewnie wybornie zrobił. Ale tego już na YT nie zobaczymy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie