18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
ARBEITSLAGER 2014-09-26, 12:03 19
o jaaa, ale czad gościu w m3 uciekł policyjnemu rzęchowi, no szacun, ale gościu ma umiejętności, lata ćwiczeń
Zgłoś
Avatar
uneventful 2014-09-26, 12:31 20
przecież dostał zakaz prowadzenia pojazdów, poza tym chuj mu z tego mandatu, i tak zapłaci

i nikogo koleś nie zabije, bo chociażby już na tym filmiku widać, że zanim zrobi jakiś manewr, to się najpierw rozgląda, czy nic nie jedzie itd. a Wy jesteście po prostu zazdrosne cebulaki i przyznajcie się w końcu do tego
Zgłoś
Avatar
siemien 2014-09-26, 12:54 2
Nikt z was nie pomyślał że typek może mieć kogoś wysoko postawionego w odpowiednich miejscach i policjanci wiedzą że zatrzymanie go nic nie da, a nawet może przysporzyć problemów ?

Chodź co ja tam wiem
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2014-09-26, 13:05 2
BigMrBlack napisał/a:

Może mi ktoś kurwa wytłumaczyć czemu on jeszcze nie został dojebany przez nasze prawo? Bo czegoś tu kurwa nie rozumiem.



Nieoficjalna plotka na forach na temat matuli tego pana "Bogusia" mówi: wysoko usadzona, bardzo wysoko. Więc chyba znasz już odpowiedź na pytanie: "Czy nie da się?" - tak, nie da się. Koniec tematu.
Zgłoś
Avatar
TRQPL 2014-09-26, 13:16 3
kANks napisał/a:

@up
Chyba nie wiesz ile mają autka policyjne koni
Fakt nie można ich porównywać do silników BMW m3 ale twojego poloneza i tak dogonią


Wiem to żadna tajemnica tak jak napisałem to auto ma 140 KM. Więc twojego Golfa 3 w gazie objedzie bez problemu. Nie wiem na chuj się do mnie przypierdalasz.

PS:

Opina łódzkich policjantów:

"Auta są nieekonomiczne - oceniają. - Średnie spalanie to 12 litrów oleju napędowego na 100 km, a zdarza się, że sięga nawet 16 litrów! (przy 2-litrowym silniku o mocy 140 KM - przyp. red.). Podczas interwencji, gdy mamy włączonego koguta i korzystamy z radiostacji, nie gasimy silnika, żeby się nie rozładował akumulator. Wszystko przez to, że kia ma tylko jedną baterię. Takiego problemu nie było w fordach focusach, w których zamontowano dwa akumulatory. Ten drugi służył tylko do zasilania radiostacji. "
Zgłoś
Avatar
Danielek91 2014-09-26, 14:12 3
"Auta są nieekonomiczne - oceniają. - Średnie spalanie to 12 litrów oleju napędowego na 100 km, a zdarza się, że sięga nawet 16 litrów! (przy 2-litrowym silniku o mocy 140 KM - przyp. red.)"
Spalanie według Autocentrum dla KIA CEE'D 2.0CRDI
Moc: 140Koni
Moment obrotowy: 305NM
Minimalne średnie spalanie: 7,2
Maksymalne średnie spalanie: 9,3
Minimalne spalanie przy oszczędnej jeździe: 6,0
Doliczmy 2 litry oleju napędowego do maksymalnego średniego spalania daje to 11,3 czyli blisko 12L/100km
Ale z drugiej strony widział ktoś dynamicznie poruszające się radiowozy? Zawsze zgodnie z przepisami gdzie chwilowe spalanie zapewne pokazuje okolice 5L/100km. Policzmy 6L/100km+1,2L na klimatyzację i radiostację(w jeździe) i 1,5L/H na biegu jałowym. Daje 7.2L/100km i jakieś 9L przez 6h stania w krzakach i suszenia. Gdzie więc podziewa się od 4.8L do 8.8L z każdego przejechanego 100km? Lub jak stoją z zapalonym silnikiem ( w terenie zabudowanym silnik może chodzić na postoju minutę) przez te 6h wyparowuje od 3L do 7L oleju napędowego? Może to forma napiwków dla policjantów średni koszt litra oleju napędowego to okolica 5,20zł co daje nam od 25zł do 45zł do kieszeni policjanta w formie oleju napędowego do prywatnego samochodu.
Zgłoś
Avatar
tomis922 2014-09-26, 14:38 8
Ogólnie go nie popieram, ale co mi się w jego akcjach podoba to to, że ukazuje jak policja odnosi się do zwykłych obywateli, którzy się po prostu boją postawić np. ze względu na rodzinę, a jak traktuje tych do których są przecież głównie powołani. Jedź po mieście 61 km/h - dostań mandat. Zapierdalaj bączki przy policji - odjedź sobie jakby nigdy nic... Ciekawe jak spisywali tych gości na poboczu to jakie mieli miny? Udawali, że nie widzą? Ale bym się wkurwił na miejscu tych kierowców...
Zgłoś
Avatar
djtomix 2014-09-26, 15:08 1
Podziwiam gościa chciałbym się dorobić takiego M3 w Polsce (co jest prawie niemożliwe) . Filmik pokazuje jak Policja nadaje się głównie do jednego - wypisywania mandatów .
Zgłoś
Avatar
nazwajestjuzzajeta 2014-09-26, 15:09 7
ten cały Boguś musi mieć małą pałę
Zgłoś
Avatar
____ 2014-09-26, 15:16
Cała ta machina policyjna już ruszyła przeciwko niemu, miał przeszukanie mieszkania przez CBŚ w krk, po paru dniach zawinęli go prosto z plaży gdy był nad morzem, postawili mu kilka dodatkowych naciąganych zarzutów, wnioskowano o areszt ale prokurator się nie zgodził. Na chwilę obecną ma chyba 1. nielegalne posiadanie broni (pistolet hukowy dostępny bez zezwolenia ale uznano że to broń), 2. wyłudzenie kredytu 3. poświadczenie nieprawdy na dokumencie 4. sprowadzenie ryzyka katastrofy w ruchu drogowym (czy coś podobnego). Wystarczy że chociaż jeden zarzut ocaleje w sądzie a go dojebią. Na tym filmie nie słychać jego głosu, nie widać twarzy - to nie jest żaden dowód przeciwko niemu.
Jego działania potwierdzają zasadę że najbardziej można mieć przejebane przez pierdoły typu niezapięte pasy czy brak włączonych świateł, a jak się kozacko przygrywa to można być bezkarnym (do czasu;) )
Zgłoś
Avatar
Statystyczny_Użytkownik 2014-09-26, 15:22
widze cebula wypełzła z niektórych urzyszkodników tego portalu. W sumie możecie mi nawrzucać i powiedzieć, że nie wyrażanie swojego zdania to nie cebula, no ale po chuj sie prujecie, przejechał wam kota czy coś ? te rzeczy dzieją się daleko i nie macie na to żadnego wpływu więc na chuj się tak niezdrowo podniecacie, hm ?
Zgłoś
Avatar
padi666 2014-09-26, 15:24 3
Kurwa nie słyszałem żeby kogoś potrącił chociaż, zobaczcie jak na wąskiej szosie wali bączki, jest dobry i tyle. To jest tylko napęd na tył chyba, więc trudno mimo wszystko. A koleś ich ośmieszył i bardzo dobrze, niech ludzie widzą jacy są nasi stróże prawa kurwa mać.
Zgłoś
Avatar
MUCHA2088 2014-09-26, 15:28
ale drzwi ma wgniecione :p
Zgłoś
Avatar
nieubezpieczony 2014-09-26, 15:35 1
Nie podrobił legitymacji szkolnej, ani nie ukradł batona ze sklepu, dlatego policja odpuściła. Brak znamion przestępstwa.
Zgłoś
Avatar
Ohoho 2014-09-26, 15:42 3
padi666 ty masz kurwa "dałna" czy co? Jest dobry fakt, koleś umie jeździć i co? I to jest powód żeby narażć życie i zdrowie innych? Jak tak zajebiście jeździ to niech wypierdala na tor albo na rajdy, a nie kozaczy na ulicy. Poza tym koleś nie ośmieszył policji tylko nasz zjebany rząd i nasze zjebane prawo.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie