18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Ostatnio na serwisie pojawił się filmik w którym pokazano stuningowane porsche zawstydzające motocykle z podstawową konfiguracją silnika.

Tu macie filmik jak wygląda sytuacja takowego 1000-konnego porsche w konfrontacji z BMW S1000RR+nitro

Zgłoś
Avatar
garota 2014-10-22, 7:23 8
Lubię zapierdalać ale to już nie dla mnie zabawa. Gumka by mi w gaciach pękła z obciążenia...gównem.
Zgłoś
Avatar
kaktus83 2014-10-22, 9:06 3
Po co debile to w nocy nagrywali ? Żeby chuja było widać na filmiku ?
Zgłoś
Avatar
IOI 2014-10-22, 9:44 42
kierowca widze ma profesjonalny stroj do jazdy na motocyklu...
Zgłoś
Avatar
qhash 2014-10-22, 10:29 4
IOI napisał/a:

kierowca widze ma profesjonalny stroj do jazdy na motocyklu...



hahah to samo chciałem napisać
Zgłoś
Avatar
InnyName 2014-10-22, 11:05 14
na krótkim rękawku... no chuj strzeli człowieka...
kaktus83, jak widać robią to nielegalnie, nie każdy jest tak popierdolony żeby ścigać się w dzień przy dużym natężeniu ruchu.
Zgłoś
Avatar
Szywski_Snb 2014-10-22, 11:05 18
@up i up up

Przy tej prędkości to już chyba można mieć wyjebane na strój. Jebniesz to jebniesz. Skórzana kurtka też Cie nie ocali.
Zgłoś
Avatar
DR_DRE 2014-10-22, 11:47
Ludzie oni tam przecież jeżdżą tylko na wprost, to nie europa, że ilość km w zakrętach jest większa od ilości przejechanych na wprost więc nie muszą się tam martwić rzeczami typu strój, czy to czy auto skręca z taką mocą o dziury na drodze, o to że jest tylko jeden pas ruchu... wystarczy, ze jedzie prosto. Ot co.
Zgłoś
Avatar
sopp 2014-10-22, 12:07 1
Nie wnikając w kwestie nitro, i tego kto z kogo robi wiatrak, motocykle BMW są genialne.
Zgłoś
Avatar
InnyName 2014-10-22, 12:19 7
Szywski_Snb napisał/a:

@up i up up

Przy tej prędkości to już chyba można mieć wyjebane na strój. Jebniesz to jebniesz. Skórzana kurtka też Cie nie ocali.



Jeżeli się tylko przeszlifujesz po asfalcie to nic Ci nie będzie nawet przy 300, jak zapierdolisz przy 250 w cokolwiek to masz racje, nic nie pomoże.

Koleś po prostu nie szanuje swojego życia, bo on nawet przy szlifie raczej sie nie pozbiera.

Ahh, i nie ukrywam że tak nie jeździłem, staram się jeździć w kurtce, ale spodnie rzadko kiedy mam motocyklowe, miałem 1 wypadek i 2 kolizje w mieście, więc prędkości nie przekraczały 100 i żyje, ale jednak... krótki rękawek przy tych prędkościach ...
Zgłoś
Avatar
emil1500 2014-10-22, 12:51 1
może będzie dalsza część na hardzie
Zgłoś
Avatar
L................R 2014-10-22, 13:31
HAHAHA,samochód waży ponad tonę,motocykl może 150kg,no proszę was...
Zgłoś
Avatar
InnyName 2014-10-22, 13:31 3
sopp napisał/a:

Nie wnikając w kwestie nitro, i tego kto z kogo robi wiatrak, motocykle BMW są genialne.



Nie, nie są genialne
Może przez pierwsze parę miesięcy.
Wiele mechaników Ci powie, że motocykle BMW się skończyły na starych boxerach
Nie wspominając o elektryce czy innych super gadżetach.
Przykładem może być GS1200.
Super mega turystyk, w wersji adv nawet 80tys na nówkę. I co ?
No, koleś nie wyjechał nawet w teren, sezon po asfaltach, amortyzator na dzień dobry 6tys PLN, sterowany elektronicznie cos się sypło, BMW Polska się wypieła i koleś musiał jechać do Niemczech
A to tylko amorek, weź teraz pod uwagę że jedziesz w koło świata, ile kasy trzeba mieć ... ba kasy ? Po co w Kazachstanie kasa, starą afrike pospawasz i jedziesz dalej z amorkiem z jakiegoś rzęcha, a do BMW nie wezwiesz serwisu oddalonego o tysiące km, a na części czekać będziesz tygodniami
Zresztą wystarczy czytać portale motocyklowe.

"18 modeli BMW wezwano do kanadyjskich serwisów. Powodem akcji ogłoszonej przez Transport Canada jest możliwość wycieku paliwa.",

"BMW R1200GS 2013: olej wycieka na tylną oponę. Akcja serwisowa w Kanadzie",

"BMW Motorrad: uziemione R1200RT wrócą na drogi w tym miesiącu",

"BMW C600 Sport i C650GT do serwisu. Wadliwy napinacz łańcucha rozrząd",

"Piąta usterka BMW R1200 GS: 117 motocykli sprzedanych w Polsce idzie do przeglądu",

"1420 sztuk BMW R1200GS do serwisu. Tym razem skrzynia biegów",

"50 tys. motocykli, 18 modeli. Największe w historii wezwanie BMW"

Zgłoś
Avatar
FatalitySS 2014-10-22, 13:33 1
Szybki ten skuter
Zgłoś
Avatar
Kaddafi 2014-10-22, 13:45
@ MotoGdynia o " wybuchających piecach" zapomniałeś
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie