18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
dżonyłojlker 2021-07-25, 20:41
Pajan napisał/a:

BMW w akcji. Raczej Popierdolony Sebix w M3 w akcji, najebany, czy zaćpany.



Co cię skłoniło do napisania tego komentarza i czym się kierowałeś? Bo ta wypowiedź jest delikatnie mówiąc, dziwna.
Zgłoś
Avatar
Kosmodysk 2021-07-25, 21:00
Jeszcze mało wiecie o życiu. ta beemka to nic w porównaniu z autami bez jakichkolwiek numerów podwozia/nadwozia/silnika z kradzionymi nr rejestracyjnymi.
Zgłoś
Avatar
dabrowskp 2021-07-25, 21:00 8
To pod karpacie , prawie jak podludzie bo głosują za PiS i przez nich taka inflacja,dasz takiemu 500 + kupi stare BMW i myśli że jest panem na dzielnicy czy wiosce haha a to że chleb zdrozal z 2 zł do 4 zł to jeden z drugim wsiurem nie łączy tego. Haha zaczną to kojarzyć w przyszłym roku jak za chleb będą płacili po 10 zł haha
Zgłoś
Avatar
PoProstuNIKT 2021-07-25, 21:01 2
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Wierzysz w te badania....



wierzę w naukę a nie pierdolenie o szopenie
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2021-07-25, 21:07
ecnart napisał/a:

wierzę w naukę a nie pierdolenie o szopenie



Te badania nie mają nic wspólnego z nauką. Ściema i tyle. Inteligentny człowiek bez problemu je przejdzie.
Zdarzają się wyjątkowo inteligentne pojeby...
Zgłoś
Avatar
nwonigers 2021-07-25, 21:08
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

No tak... bo jakby pierwsza połowa filmu pokazała, że ludzie go wkurwili, to miał prawo ich pozabijać...



prawa nie mialby ale probowac moglby.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2021-07-25, 21:09
Podkarpacie Polska Alabama
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2021-07-25, 21:13
nwonigers napisał/a:

prawa nie mialby ale probowac moglby.



Przecież próbował...
Zgłoś
Avatar
PoProstuNIKT 2021-07-25, 21:17 1
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Te badania nie mają nic wspólnego z nauką. Ściema i tyle. Inteligentny człowiek bez problemu je przejdzie.
Zdarzają się wyjątkowo inteligentne pojeby...



to sie doedukuj jak dzialaja testy a nie pieprz głupot. inteligencja nie ma nic wspolnego z zachowaniem. naogladales sie filmow i kozak w necie
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2021-07-25, 21:21 2
ecnart napisał/a:

inteligencja nie ma nic wspolnego z zachowaniem...



Zachowanie można kontrolować... ale do tego potrzeba inteligencji... Nawet wariograf można oszukać.... No ale skoro uważasz inaczej...
Zgłoś
Avatar
Polacco Sivusco 2021-07-25, 21:31 1
To nie było prawdziwe bmw, włączył migacz przed manewrem
Zgłoś
Avatar
A................r 2021-07-25, 21:31 1
ja bym tak chciał zrobić bardzo stworzyć pancerny samochodzik i wpierdolić się w ludzi w centrym waw rozjeżdzać ich jak carmagedon boże to by było coś pięknego jak oni uciekają a ty gonisz ich i rozjeżdzasz , oczywiście małę dzieciaczki dodatkowo punktowane bo trudniej trafić
Zgłoś
Avatar
djpyza 2021-07-25, 21:36
jak by mi napierdalali po mojej własności to też bym tak postąpił jak by było tylu typa na mnie jednego. Jak 2 to bym wysiadł i normalnie ich strząchnął i było by po temacie.
Zgłoś
Avatar
PoProstuNIKT 2021-07-25, 21:37
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Zachowanie można kontrolować... ale do tego potrzeba inteligencji... Nawet wariograf można oszukać.... No ale skoro uważasz inaczej...



chłopie inteligencja nie jest czymś co kontroluje Twoje zachowanie,
wariograf.com.pl/jak-oszukac-wariograf-wykrywacz-klamstw/
czytaj i sie ucz
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2021-07-25, 21:47
ecnart napisał/a:

...inteligencja nie jest czymś co kontroluje Twoje zachowanie...



No tak kurwa.... inteligencja nie kontroluje zachowania.... Nie chcę być wulgarny kurwa, ale skończmy, bo brak mi słów.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie