18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
Bad Mother Fucker 2014-02-05, 18:13
O kurwa ile miejsca do zaparkowania! warto zapamiętać
Zgłoś
Avatar
S................n 2014-02-05, 18:27 1
jendrke napisał/a:

zniszczyć komuś samochód za 100 000$, tylko dlatego, że zaparkował na trawniku?

\

Stać go na łamanie przepisów i olewanie sąsiadów to i stac go na nową x6, proste...

Gdyby postawił ją jak reszta, zapewne nikt by mu jej nie zniszczył...

A swoja drogą to logika, kiedy moja zaczeła rozpierdalać wszędzie swoje kosmetyki zacząłem wyrzucać je do śmieci. Proste wala sie po chałupie? nie ma wlasneggo miejsca (a ma) tzn że śmieć... To że piała to inna bajka, ale szybciutko się nauczyła porzadku.
Zgłoś
Avatar
Prze-moc 2014-02-05, 18:32 2
czemu zakładacie ze spalili fure za takie parkowanie ?
moze komuś podpadł , może komuś siostre w dupe zerżnął do krwi w chwili kiedy ona chciala tylko do buzi , a moze jakiś pedofil kurwa nie wiadomo ale uważam że płonące samochody to głupota żadna strata lepiej kogoś pociąć OCZYWISCIE JAK ZASŁUŻYŁ
Zgłoś
Avatar
lookass85 2014-02-05, 18:36
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
S................n 2014-02-05, 18:39 1
prawda napisał/a:

co za banda pedalow, co im auto zrobilo? takie kozaki ze pewnie bali sie powiedziec wlascicielowi w twarz to za plecamu mu spalili auto jak zwykle kvrwy, jak bym dorwal to rece bym pourywal takim szczylom ale pewnie zazdrosc az kipiala bo ludzie ulicy nawet hulajnogi by sie nie dorobili, chvj wam wielki czarny kutas w dupsko



Byłeś kiedy w Rosji albo na Ukrainie? Założę się, że z darma racji tego nie zrobili...

Oni mają temperament podobny do naszego tylko dużo więcej agresji.
Zgłoś
Avatar
socjalmmv 2014-02-05, 18:42 1
Szkoda że frajerowi mordy nie spaliło.
Zgłoś
Avatar
O................p 2014-02-05, 18:42
Żałosne. Zniszczyć cudzą własność pod gównianym pretekstem. Jak im się nie podobało to było zadzwonić na policje. Gość wcale nie musiał być mega bogaty. Mógł również pół życia oszczędzać na takie auto, ale nieudacznicy przepijający co piątek kasę zarobioną "ze szwagrem" na budowie nie są w stanie tego pojąć.
Zgłoś
Avatar
lookass85 2014-02-05, 18:45 1
Cytat:

Żałosne. Zniszczyć cudzą własność pod gównianym pretekstem. Jak im się nie podobało to było zadzwonić na policje. Gość wcale nie musiał być mega bogaty. Mógł również pół życia oszczędzać na takie auto, ale nieudacznicy przepijający co piątek kasę zarobioną "ze szwagrem" na budowie nie są w stanie tego pojąć.



K**wa to jest sadistic, chcesz sie poskarżyc, lec do mamy
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2014-02-05, 18:48
A za chodzenie po ulicy łamią nogi czy też "on fire"?
Zgłoś
Avatar
killua 2014-02-05, 18:54 2
NieWiemZeWiem napisał/a:

banda zjebów, rozumiem ukarać karnym kutasem albo coś ale nie kurwa palić samochód. Co z tego że bogaty, pewnie bardziej zapierdalał i zapierdala w pracy niż wy przez całe życie. Ostatnio miałem egzamin w jakimś innym budynku(nowy budynek uczelni) oczywiscie nikt nie poinformował, że nie ma dla nas miejsc więc kurwa zaparkowałem podobnie jak koleś, tylko że i tak tam było błoto a nie zieleń. A wiec byłem pierwszy raz, musiałem zaparkować i iść na egzamin i po trzecie bo tak kurwa. Wracam a tak karny kutas! dobra, rozumiem sam tak robie na swoich osiedlu ale jak ktoś zaparkuje auto zajmujac dwa miejsca itp. ale nie jak ktoś na chodniku jesli zostawił miejsce lub ma rejestracje z innej miejscowosci!

Jakby jakas kurwa spaliła moje auto, mój kurwa dorobek życia to bym kurwie spalił chatę.
Przestancie patrzec czy ktos ma pieniadze czy nie. Koles moze sie gdzies spieszył, moze był na impreze? moze nie było miejsc(jak widać nie było)



no niby tak ale moze z drugiej strony koles tak wlasnie parkowal caly czas i juz dostal wczesniej karniaki i mial to w dupie ? jakos inni mogli parkowac normalnie.
Zgłoś
Avatar
kyk 2014-02-05, 19:01 1
Wątpie żeby mu spalili samochód tylko dlatego że zaparkował na trawniku. Prędzej to jakieś porachunki
Zgłoś
Avatar
viper_1990 2014-02-05, 19:18 1
No ale na końcu filmiku już miałby gdzie zaparkować
Zgłoś
Avatar
Wigen2323 2014-02-05, 19:38 1
issenpl napisał/a:

Do kupienia na allegro - OKAZJA - bezwypadkowy!



Z kilku stron trochę nadpalony
Zgłoś
Avatar
nemiroff 2014-02-05, 19:42 10
dla napinaczy:

autor może nie doczytał, albo nie znał całej genezy sytuacji.

właściciel tej BMW to dagestaniec, czyli ciapaty terrorysta który wyszedł z lepionki z gór, nakradł i myśli, że mu wszystko wolno. otrzymywał ostrzeżenia od mieszkańcow, ale w rezultacie im groził.

p.s. to miejsce gdzie parkował to plac zabaw dla dzieci.

także zamknijcie pizdy skoro chuja wiecie. świetna postawa obywatelska.
w rosji nie pali się samochodów na podwórkach bo kurwa sąsiad ma lepsze. to nie polska, żeby zazdrościc kowalskiemu.
Zgłoś
Avatar
Heathen 2014-02-05, 19:55 1
NieWiemZeWiem napisał/a:

banda zjebów, rozumiem ukarać karnym kutasem albo coś ale nie kurwa palić samochód. Co z tego że bogaty, pewnie bardziej zapierdalał i zapierdala w pracy niż wy przez całe życie. Ostatnio miałem egzamin w jakimś innym budynku(nowy budynek uczelni) oczywiscie nikt nie poinformował, że nie ma dla nas miejsc więc kurwa zaparkowałem podobnie jak koleś, tylko że i tak tam było błoto a nie zieleń. A wiec byłem pierwszy raz, musiałem zaparkować i iść na egzamin i po trzecie bo tak kurwa. Wracam a tak karny kutas! dobra, rozumiem sam tak robie na swoich osiedlu ale jak ktoś zaparkuje auto zajmujac dwa miejsca itp. ale nie jak ktoś na chodniku jesli zostawił miejsce lub ma rejestracje z innej miejscowosci!

Jakby jakas kurwa spaliła moje auto, mój kurwa dorobek życia to bym kurwie spalił chatę.
Przestancie patrzec czy ktos ma pieniadze czy nie. Koles moze sie gdzies spieszył, moze był na impreze? moze nie było miejsc(jak widać nie było)


Raz stanąłem na trawniku (bo tak to wygląda na filmie)
Dostałem zaproszenie ze SM od jakiegoś społeczniaka.
Drugi raz stanąłem, rano znalazłem na masce i szybie mokre chusteczki z cementem/gipsem (ledwo doczyściłem, a i porysowałem szybę)
Nauczyłem się jednak, by nie stawać jak burak.
Bo nie dość że większość zieleniny w mieście jest osrana przez psy, to na dodatek wszędzie stawiają swoje samochody jakieś buce.
Imho usprawiedliwianie takiego zachowania jest jeszcze większym debilizmem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie