18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Prokurator 2014-03-23, 11:24 4
Huehuehuehue... każdy teraz spec od samochodów, w temacie o katastrofie morskiej na Bałyku też sami specjaliści od żeglugi morskiej, jak to możliwe że Polska ma taką gospodarkę jaką ma skoro mamy ekspertów w każdej dziedzinie?
Zgłoś
Avatar
L................R 2014-03-23, 12:21
Prokurator napisał/a:

Huehuehuehue... każdy teraz spec od samochodów, w temacie o katastrofie morskiej na Bałyku też sami specjaliści od żeglugi morskiej, jak to możliwe że Polska ma taką gospodarkę jaką ma skoro mamy ekspertów w każdej dziedzinie?


Nikt nas nie docenia
Zgłoś
Avatar
e................x 2014-03-23, 13:44
bania88 napisał/a:

Ja mialem kilka i zadne mi sie nie jebalo nigdy.

Aha, takie zajebiste auta, że już przerobiłeś kilka ? Bardziej to wygląda na podejście typowego Janusza - pojeżdżę rok, może dwa, jak zaczyna się psuć sprzedaje dalej jako niewymagające jakiegokolwiek wkładu finansowego I żeby nie było - nie hejtuje BMW, tylko w internecie jakimś cudem, każdy kurwa jeden typ kupuje zajebiste używane samochody, brak jakichkolwiek usterek... a na forach i wśród znajomych co chwilę słyszę jak to ktoś pchnął parcha do żyda - ja się pytam gdzie są dziesiątki tysięcy tych wyjebanych aut skoro "każdy" jest zadowolony?
Zgłoś
Avatar
bania88 2014-03-23, 13:55
exx napisał/a:

Aha, takie zajebiste auta, że już przerobiłeś kilka ? Bardziej to wygląda na podejście typowego Janusza - pojeżdżę rok, może dwa, jak zaczyna się psuć sprzedaje dalej jako niewymagające jakiegokolwiek wkładu finansowego I żeby nie było - nie hejtuje BMW, tylko w internecie jakimś cudem, każdy kurwa jeden typ kupuje zajebiste używane samochody, brak jakichkolwiek usterek... a na forach i wśród znajomych co chwilę słyszę jak to ktoś pchnął parcha do żyda - ja się pytam gdzie są dziesiątki tysięcy tych wyjebanych aut skoro "każdy" jest zadowolony?


Kurwa z kad sie takie debile biora. Pierwsza mialem E36 i co? Mialem nia jezdzic do usranej smierci bo sie nie psuje? Pojebany jakis jestes? Pojezdzilem 2 lata i kupilem E46, pojezdzilem i kupilem nowsza. Niewiem jak ty, ale mi jak i pewnie dla wiekszosci ludzi samochod po jakims czasie sie nudzi/zaczyna brakowac mocy/troche juz jest za stary/za duzy przebieg. Wtedy sie sprzedaje i kupuje nowszy/mocniejszy/z mniejszym przebiegiem.
Zgłoś
Avatar
sebaz333 2014-03-23, 19:06
Mike rozpierdala całkowicie, według mnie najlepszy drifter
Zgłoś
Avatar
LiquidKaczor 2014-03-24, 9:47
bania88 napisał/a:


Kurwa z kad sie takie debile biora.



Doprawdy nie mam pojęcia

KURWA, czy poda każdym filmem w którym jest jakiekolwiek auto musi być gównoburza w komentarzach? Chyba tylko na Łady nikt nie wrzuca.

Dorośnijmy trochę, nie dużo ale troszkę wystarczy.
Zgłoś
Avatar
cibi 2014-03-24, 23:12
zapomniał że nie wyłączył ASR
Zgłoś