18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
BIMBO1985 2014-03-22, 21:46 13
No i co w tym do Rzeczy że BMW? To raczej nie na sadistic... A BMW Naprawiam 10 lat. i Mógł bym napisać wiele co by zawstydziło inne marki ale nie muszę... Kiedy M. Benz i BMW w latach 30 , 40 Zaczęło Pisać Historię wyścigów samochodowych czy motocyklowych to inne marki kombinowały jak zrobić z kwadratu koło... Kto ma wiedzieć ten wie I niech każdy jeździ czym lubi.
Zgłoś
Avatar
L................R 2014-03-22, 22:17 5
kamiliszaq napisał/a:

No i co w tym do Rzeczy że BMW? To raczej nie na sadistic... A BMW Naprawiam 10 lat. i Mógł bym napisać wiele co by zawstydziło inne marki ale nie muszę... Kiedy M. Benz i BMW w latach 30 , 40 Zaczęło Pisać Historię wyścigów samochodowych czy motocyklowych to inne marki kombinowały jak zrobić z kwadratu koło... Kto ma wiedzieć ten wie I niech każdy jeździ czym lubi.


A czy ja w jakiś sposób docinam,uprzykrzam życie BMW,napisałem po prostu BMW zawstydzone bo to w końcu jest BMW gdyby to było Volvo napisałbym Volvo zawstydzone
Zgłoś
Avatar
elektrycerz 2014-03-22, 23:36 7
No pewnie... wyprzedzili jakieś seryjne stare BMW tuningowanymi za pół miliona Toyotami... Serio, mega powód do wstydu. A jak ktoś kur pójdzie czołgiem na czołówkę z Lambo, to też można mówić że Lambo to gówno, albo że zostało zawstydzone? rly?
Zgłoś
Avatar
L................R 2014-03-23, 0:41 6
elektrycerz napisał/a:

No pewnie... wyprzedzili jakieś seryjne stare BMW tuningowanymi za pół miliona Toyotami... Serio, mega powód do wstydu. A jak ktoś kur pójdzie czołgiem na czołówkę z Lambo, to też można mówić że Lambo to gówno, albo że zostało zawstydzone? rly?


TO BMW nie jest seryjne A ta Toyota nie kosztuje pół miliona tylko około 100 tysięcy
Zgłoś
Avatar
PTX 2014-03-23, 1:28 14
BongMan po kraby zapierdala
Zgłoś
Avatar
BIMBO1985 2014-03-23, 8:16 1
Lioner zressztą masz rację. Zwracam Honor To tak z przyzwyczajenia wyskoczyłem bo przeważnie jak gdzieś w Artykule jest BMW to zaraz się zlatuje horda specjalistów i wiadomo co później się dzieje... Po Co drążyć temat Nie jeżdzę BMW i nie bedę raczej więcej jeździć. Mimo tego , że je naprawiam na codzień... Ale w porównaniu to innych sportowych zabawek to można napisać dużo
Zgłoś
Avatar
marulek9999 2014-03-23, 8:26
Ale Wy spinacie dupy jakby waszą matkę gwałcili
Zgłoś
Avatar
cola1111 2014-03-23, 8:49 1
BMW, Mercedes tylko dzięki wujku Adolfie w latach 40'tych mógłby już startować w wyścigach, przecież miały nie lada doświadczenie w ekspansji między innymi na Polskę. Po za tym, poczytaj sobie początki ''cywilnej'' przygody BMW, przez pierwsze kilka lat produkowali nawet spoko motocykle, ale jak Yamaha i Honda dorwała się do niemieckich konstrukcji to w kilka lat tak je przerobiła, że niemieckie motocykle po prostu były gorsze od japońskich...a co do samego filmiku, tu nie chodzi o to co to za auta tylko o umiejętności kierowców, zawodowcowi nie przeszkadza czy siedzi w Toyocie, Nissanie czy BMW,
Zgłoś
Avatar
PiotrekMMA 2014-03-23, 9:28 2
Akurat ta Toyotka (GT86) zarzuca tak tyłem nawet w serii mimo tylko 200 koni
Zgłoś
Avatar
woofer51 2014-03-23, 9:49 1
wszystkim fanom BMW przy oglądaniu tego filmiku pojawiają się kolejne pryszcze na mózgu
Zgłoś
Avatar
bania88 2014-03-23, 10:19
Moim zdaniem najlepsze samochody to niemieckie i japonskie. Ja osobiscie jezdze juz kolejna BMW i nie mam zamiaru sie przesiasc na inna marke, ale nie bede besztac ludzi co jezdza Hondami bo tez dobre wozy.
Nie za bardzo tez czaje ludzi co gadaja "BMW- bedziesz mial wydatek. Drogie czesci, drogie naprawy" sie spytam takiego czy mial BMW to powie ze kuzyn brata od strony siostry przyrodniej matki z 2 malzenstwa kiedys chyba mial.
Ja mialem kilka i zadne mi sie nie jebalo nigdy. Byly jakies male bolaczki typu zabrudzony EGR, ale nie bylo zadnych duzych przygod.
Rekordzistka byla moja pierwsza BMW. Przez ponad 2 lata uzywania, oprocz OC i paliwa, wlozylem w nia 20zl na wymiane paska
Zgłoś
Avatar
dumad 2014-03-23, 10:27 2
zwodnik bmw jechał po torze by schłodzić oponki a wy od razu taki hejt. Wiem bo jeżdżę na zawody.

Widzę że mało kto się zna a najwiecej mają do powiedzenia.
Przejdźcie się na zawody driftingowe, chociaz może lepiej nie. Zostańcie w domu bo dopiero będzie jak zobaczycie że bmw zostawia w tyle nissana czy toyote...

Ostatnio widziałem bmw e36 w kompakcie w Japońskim wykonaniu z silnikiem JZ od Nissana co zapierdala przepięknie.
No właśnie! W KOMPAKCIE! Dla mnie to szalone.

No ale wy przecież będziecie się zawsze spinać o gusty.
Ja bym chciał mieć nawet malucha, jakbym mógł mieć bmw to bym miał bmw. jak mercedesa czy poloneza to też bym brał.

O właśnie. Dzisiaj mi się śniło że jeździłem maluchem
Zgłoś
Avatar
pATRYKOify 2014-03-23, 10:33
Mad Mike się nie pierdoli
Zgłoś
Avatar
Nikooo 2014-03-23, 11:12 3
@dumad
Rodzina silników JZ jest od Toyoty
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie