18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
albazsanagycjib 2017-12-21, 19:04 2
Skąd wiedziały żeby się zawstydzić?
Zgłoś
Avatar
Tryper 2017-12-21, 19:11 6
Skurwiel nie opuszczał dnia nóg na siłowni.
Zgłoś
Avatar
goldroger1234 2017-12-21, 19:17
tak sobie rozkminam czasami czy jak lodowce potopnieja przez globalnie ocieplenie czy nie bedziemy miec przypadkiem nowy kontynent do zamieszkania mowie o Antarktydzie........
Zgłoś
Avatar
b0r000 2017-12-21, 20:15 1
@up dobre pytanie

a z innej beczki przyznam że kreatywna kampania.
Cenie to że temat przedstawiają na wesoło...
Bo bądźmy szczerzy z tego już tylko można się śmiać
Zgłoś
Avatar
banerr 2017-12-21, 20:54
Chuj z ociepleniem. Co mnie obchodzi co będzie za 60 lub 100 lat. Do tego czasu będę nawozem.
A po mnie choćby potop. Za film piwo bo wesoły jest. Taki mały Mikuś pedofilek.
Zgłoś
Avatar
J................3 2017-12-21, 22:40 2
Kiedyś próbowałem liczyć.
Wyszło mi, że ilość energii wytwarzanej we wszystkich elektrowniach i elektrociepłowniach świata (przy założeniu, że całość energii jest zamieniana na ciepło),
wynosi średnio ok 0,3% (trzy promile) energii dostarczanej tylko przez samo Słońce.

A teraz po Polsku:
Globalne ocieplenie to szwindel i zarazem kaganiec na kraje rozwijające się.
Zgłoś
Avatar
repowski 2017-12-21, 23:18
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2017-12-22, 0:01
Mózg ma ten co powiązał nagiego Mikołaja z globalnym ociepleniem.
Zgłoś
Avatar
greony12 2017-12-22, 2:40
słabe aktorstwo dziewczynek na końcu, ale piwo ma za zabawny pomysł
Zgłoś
Avatar
Heyda 2017-12-22, 4:36 1
filmik jeden, bajki dwie
Zgłoś
Avatar
nowynick 2017-12-22, 8:30


kurwa sami specjaliści. Nie ma ocieplenia? Kto wynalazł panczeny? Holendrzy! Jeździli tym po kanałach. Dziś to prawie zapomniane, bo mróz przestał im tam specjalnie dokuczać... U nas porządnie zima jebnęła ostatni raz z 5 lat temu. Ocieplenie jest tyle, że człowiek ma chuj do powiedzenia, bo to zjawisko cykliczne (w XVII wieku mieliśmy mały glacjał - jedna z przyczyn potopu Szweckiego - głód). Człowiek średnio może coś na deszcz zaradzić a ekozjeby twierdzą, że pierdylion ojro zatrzyma zmiany klimatu , to może ja zacznę zbierać na walkę z przypływami i odpływami na Atlantyku, bo to złoty biznes jest . Aha jedno pozytywne co udało im się uzyskać na zachodzie w latach 80tych. Przekonali ludzi, że wdychanie benzopirenu w okresie grzewczym to trochę chujowa sprawa...

inna bajka, że jakby przeciętny Polak zarabiał tyle co przeciętny Norweg to też by sąsiadów nie truł żeby sobie ciepło zapewnić.
Zgłoś
Avatar
janlew 2017-12-22, 10:02
EdmundKemper napisał/a:

Mózg ma ten co powiązał nagiego Mikołaja z globalnym ociepleniem.


...ano ma, tyle że ulepiony z gówna. Zresztą Św.Mikołaj był biskupem Miry, a to tereny dzisiejszej Turcji, więc ciepło raczej by mu nie przeszkadzało. Tym bardziej, nie zmusiłoby go do biegania na waleta.
Zgłoś
Avatar
wormgoro 2017-12-22, 11:23
nowynick napisał/a:


Ocieplenie jest tyle, że człowiek ma chuj do powiedzenia, bo to zjawisko cykliczne (w XVII wieku mieliśmy mały glacjał - jedna z przyczyn potopu Szweckiego - głód).



Tak dokładnie 7 miliardów ludzi - produkujących ciepło na różne sposoby - zamieniających w przeciągu kilkuset lat ziemię w żarzącą się kulę nie ma żadnego wpływu na ocieplenie.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2017-12-22, 11:56 1
Jeszcze jak byłem dzieckiem to RAZ sie zdarzyło, że na początku grudnia nie było jeszcze śniegu i wszystkie dzieciaki w szkole martwiły się czy Mikołaj dojedzie na 6 grudnia skoro nie ma śniegu.
A obecnie? Leżący na stałe śnieg na początku grudnia to ewenement a nawet na święta go nie ma i zima zaczyna się dopiero po nowym roku.
Klimat zmienia się dosłownie w oczach w sposób bardzo gwałtowny. Nie dotyczy to tylko zimy. Kiedyś zdarzało się, że przez całe wakacje temperatura ledwo dochodziła do 20 stopni z długimi okresami po zaledwie kilkanaście stopni. 30 stopniowe upały to był ewenement. Obecnie trudno o lato, żeby nie było takich upałów.
Nie żebym narzekał, bo lubię jak jest ciepło, ale jak ktoś mówi, że ocieplenie klimatu to spisek, to jest po prostu debilem albo ma 8 lat i nie pamięta jak było jeszcze 2 dekady temu.

nowynick napisał/a:


inna bajka, że jakby przeciętny Polak zarabiał tyle co przeciętny Norweg to też by sąsiadów nie truł żeby sobie ciepło zapewnić.


Nie opowiadaj głupot, bo Norwegowie palą głównie drewnem i smogu nie mają. A u nas starymi meblami albo jak już drewnem to takim, które jeszcze miesiąc wcześniej sobie rosło, zamiast je przesezonować ze 2 lata. To nie kwestia biedy, tylko mentalności.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie