18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
Avatar
x................s 2012-10-28, 16:04 8
Z jednej strony to chujowe bo gwałt, a drugiej na dobrze tępej szmacie wyjdzie. Nauczy się, że jak chlejesz na imprezie to nie kimasz w metrze. Równie dobrze mogły ją czarnuchy zabrać do swojej słomianki i rozjebać dupę murzyńskimi kutasami.
Zgłoś
Avatar
Ryuk 2012-10-28, 16:19 1
Chujowa akcja, piwa nie dam za frajera. Kamerzysta też pizda, że nie reagował.
Zgłoś
Avatar
Crane94 2012-10-28, 16:19 2
@xts
Współczuję Ci kolego. Ale wypuścili Cię w końcu z tej słomianki? Dobrze, że nie tłumisz tych złych wspomnień. Będzie dobrze, do góry głowa!
Zgłoś
Avatar
x................s 2012-10-28, 16:34 90
Esham napisał/a:

@xts
Współczuję Ci kolego. Ale wypuścili Cię w końcu z tej słomianki? Dobrze, że nie tłumisz tych złych wspomnień. Będzie dobrze, do góry głowa!



gimteksty spływają po mnie jak z płatka
Zgłoś
Avatar
Crane94 2012-10-28, 18:45 4
@up
ohoho proszę: "gimteksty". Kolejne chujowe słowo w stylu 'gimbus, gimbaza'.. Co ciekawe, takie teksty są najczęściej używane w szkołach gimnazjalnych hmm.. Tak tylko napisałem, bo to ciekawe, że widząc typa robiącego palcówkę, Tobie skojarzyło się jebanie murzynów w lepiance...
Zgłoś
Avatar
cezar43 2012-10-28, 19:05
A za parę lat będzie się zastanawiał gdzie złapał HIV.
Zgłoś
Avatar
b3h3mot 2012-10-28, 19:07
Jaki filmik takie komentarze
Zgłoś
Avatar
Proximate 2012-10-28, 19:08 3
@Esham
A ty oczywiście musisz dopierdolić do tego swoje 3 słowa w nadziei na potok piw?
Co filmik to fala komentarzy, ale zawsze znajdą się tacy jak Ty (i ja ) i dopierdolą swoje 3 grosze pod komentarzem kogoś innego, tylko po to żeby zabłysnąć, życzę świetlanej przyszłości :*
Zgłoś
Avatar
Ronoaro 2012-10-28, 19:18 1
Mi to bardziej wygląda, że gostek się zaklinował z tym paluchem.
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2012-10-28, 19:31
@xts

A skad u ciebie przekonanie ze kobieta z imprezy zajebana wraca? Masz alkomat w monitorze? A moze z roboty styrana i tnie komara ze zmeczenia. Tobie nigdy nie zdazylo sie usnac w MPKa?
Zgłoś
Avatar
soadfan 2012-10-28, 20:10 6
Drodzy internauci, pozwólcie że rozwieję Wasze wątpliwości. Facet włożył palucha, zatkał tym samym dziurę likwidując przeciąg, żeby baba przestała chrapać jak tartak.
Dziękuję za uwagę.
Zgłoś
Avatar
rsr 2012-10-28, 20:36
Aż dziw bierze, że nikt jeszcze nie wstawił filmu o pionowych filmach.
Zgłoś
Avatar
x................s 2012-10-28, 21:24
gwindak napisał/a:

@xts

A skad u ciebie przekonanie ze kobieta z imprezy zajebana wraca? Masz alkomat w monitorze? A moze z roboty styrana i tnie komara ze zmeczenia. Tobie nigdy nie zdazylo sie usnac w MPKa?



wywnioskowałem po ubraniu, mogę się mylić.

Widziałem wiele sytuacyjek na sadolu. Dziękuję temu portalowi, że uświadomił mnie w niektórych sprawach, otworzył mi oczy na świat. Jedna z tych rzeczy to ta, że na świecie jest od zajebania psychopatów.

Wyobraź sobie, że to twoja dziewczyna, poszła się napić z koleżankami, dzwoniła do Ciebie mówiąc "jest ok". Przed wyjściem wzięła ostatniego łyka drinka z hiszpańską muchą (jakiś chuj coś dodał) i wyszła z klubu. Dzwoni do ciebie rano mówiąc, że jest na golasa na jakimś przystanku z krwotokiem z pizdy czy telefon od lekarza ze szpitala, że ona jest na intensywnej terapii.

Druga akcja. Jest impreza, melanż, gorzała, koks. Kończy się wóda. Twoja dziewczyna idzie sama do sklepu. Nie wraca... itp idt
Zgłoś
Avatar
Bila 2012-10-28, 22:18 5
cezar43 napisał/a:

A za parę lat będzie się zastanawiał gdzie złapał HIV.



Przez palec.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie