18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
htp 2021-03-10, 8:42
CoJaTamKurwaWiem napisał/a:

A gdyby tu staruszka przechodziła do domu starców, a tego ... to wtedy wy byście tę staruszkę przejechali, a to być może wasza matka!



A jak matka siedzi z tyłu?
Zgłoś
Avatar
zonk 2021-03-10, 8:42 2
Zgłoś
Avatar
leonfun 2021-03-10, 9:31
Niech giną!
Przynajmniej wyginie mniej inteligentny osobnik a i na harda będzie materiał!
Zgłoś
Avatar
Kakss 2021-03-10, 9:51 2
Allahgbar napisał/a:

Motorniczy do wyjebki. Przyspieszał i trąbił powodując stres i większą nieuwage pieszego. Wiadomo że święte krowy to jedno, a jak jesteś kierowcą, motorniczym, czy jakimkolwiek operatorem maszyny to musisz być odpowiedzialny i mieć dystans do ludzi. Trzeba uważac i chuj. Dlatego jestem za nowy przepisem. Pieszy ma zawsze pierszeństwo.



A jak jesteś pieszym z choć jedną szarą komórką to nie możesz wbiegać między dwa jadące tramwaje, zaraz po przejściu przez środek skrzyżowania. Piesi to również uczestnicy ruchu drogowego i powinni być traktowani równo z innymi, z adekwatnymi dla nich obowiązkami.
Zgłoś
Avatar
Jurand350 2021-03-10, 12:14
Zgłoś
Avatar
Sraj1 2021-03-10, 15:47
Zwyczaj przepuszczania kobiet w drzwiach nie wziął się z szacunku do nich, tylko z tego że one nie widzą na boki i i tak będą lazły. Tu widać to jak na dłoni.
Zgłoś
Avatar
pyjo84 2021-03-10, 16:32
Ooo kurczę
Zgłoś
Avatar
Mirek19850509 2021-03-10, 19:31
Takie osoby powinny dostawać wyrok na rok odsiadki ,za spowodowanie zagrożenia w ruchu lądowym czyt ,katastrofy a nie idzie sobie taką dalej i kiedyś ktoś przez kurwę stara życie straci
Zgłoś
Avatar
s................l 2021-03-10, 19:39 1
Allahgbar napisał/a:

Motorniczy do wyjebki. Przyspieszał i trąbił powodując stres i większą nieuwage pieszego. Wiadomo że święte krowy to jedno, a jak jesteś kierowcą, motorniczym, czy jakimkolwiek operatorem maszyny to musisz być odpowiedzialny i mieć dystans do ludzi. Trzeba uważac i chuj. Dlatego jestem za nowy przepisem. Pieszy ma zawsze pierszeństwo.



Kurwa, zaraz trąbić nie będzie można, bo się pieszy wpierdalający na autostradzie wystraszy. Gdzie robią takich jak ty? Pochodzisz ze świata niekończącej się opowieści? Bo z takim podejście powinna twoja opowieść się skończyć niebawem pod kołami, na co wszyscy liczymy, tylko będzie nam szkoda kierowcy.
Zgłoś
Avatar
Oponka 2021-03-10, 20:15
żmij napisał/a:

Od 1 czerwca dopiero zobaczycie "hamuj" i "święte krowy".



mam wyjebane. mam kamerę w samochodzie.
Zgłoś
Avatar
yaqza1 2021-03-11, 8:50
Allahgbar napisał/a:

Motorniczy do wyjebki. Przyspieszał i trąbił powodując stres i większą nieuwage pieszego. Wiadomo że święte krowy to jedno, a jak jesteś kierowcą, motorniczym, czy jakimkolwiek operatorem maszyny to musisz być odpowiedzialny i mieć dystans do ludzi. Trzeba uważac i ch*j. Dlatego jestem za nowy przepisem. Pieszy ma zawsze pierszeństwo.





Zgłoś
Avatar
TRQPL 2021-03-11, 13:27
CoJaTamKurwaWiem napisał/a:

A gdyby tu staruszka przechodziła do domu starców, a tego ... to wtedy wy byście tę staruszkę przejechali, a to być może wasza matka!



Zgłoś
Avatar
areekdee 2021-03-11, 21:34
Allahgbar napisał/a:

u



Ty tak serio?
Zgłoś
Avatar
StaryJakCieRobił 2021-03-11, 22:08
Stare głupie kurwy z mózgiem kurczaka.
Zgłoś
Avatar
Antyy 2021-03-18, 8:22
Allahgbar napisał/a:

Motorniczy do wyjebki. Przyspieszał i trąbił powodując stres i większą nieuwage pieszego. Wiadomo że święte krowy to jedno, a jak jesteś kierowcą, motorniczym, czy jakimkolwiek operatorem maszyny to musisz być odpowiedzialny i mieć dystans do ludzi. Trzeba uważac i chuj. Dlatego jestem za nowy przepisem. Pieszy ma zawsze pierszeństwo.



Nie no kretyn i zero pojęcia. Co ty upośledzony?
Zgłoś