18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
Lysyproboszcz 2021-03-09, 21:15 1
Pogubiłem się. Gość mówi po polsku a w radiu ch** wie co Mimo wszystko tak blisko a tak daleko harda
Zgłoś
Avatar
~sensualna 2021-03-09, 21:38
Lysyproboszcz napisał/a:

Pogubiłem się. Gość mówi po polsku a w radiu ch** wie co Mimo wszystko tak blisko a tak daleko harda



bo to w pl po za tym na końcu w radiu też mówią po polsku
Zgłoś
Avatar
Oponka 2021-03-09, 22:10
jaki kraj takie święte krowy
Zgłoś
Avatar
Baca5566 2021-03-09, 22:15 21
Powinien tam ktoś wyjśc i dać jej kopa w d... solidnego :/
Zgłoś
Avatar
żmij 2021-03-09, 22:31 19
huncfot130 napisał/a:

Bo ja tędy idę... A Ty hamuj!!



Oponka napisał/a:

jaki kraj takie święte krowy



Od 1 czerwca dopiero zobaczycie "hamuj" i "święte krowy".
Zgłoś
Avatar
Allahgbar 2021-03-10, 0:41 1
Motorniczy do wyjebki. Przyspieszał i trąbił powodując stres i większą nieuwage pieszego. Wiadomo że święte krowy to jedno, a jak jesteś kierowcą, motorniczym, czy jakimkolwiek operatorem maszyny to musisz być odpowiedzialny i mieć dystans do ludzi. Trzeba uważac i chuj. Dlatego jestem za nowy przepisem. Pieszy ma zawsze pierszeństwo.
Zgłoś
Avatar
nemesisnt 2021-03-10, 1:34 31
Allahgbar napisał/a:

Motorniczy do wyjebki. Przyspieszał i trąbił powodując stres i większą nieuwage pieszego. Wiadomo że święte krowy to jedno, a jak jesteś kierowcą, motorniczym, czy jakimkolwiek operatorem maszyny to musisz być odpowiedzialny i mieć dystans do ludzi. Trzeba uważac i ch*j. Dlatego jestem za nowy przepisem. Pieszy ma zawsze pierszeństwo.



Chyba Ty do wyjebki. zaczęła biec po ruszeniu tramwaju i usłyszeniu sygnału . W tym swoim wdzianku i tak nie widziała tramwaju dlatego też dzwonił
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2021-03-10, 2:25 8
A gdyby tu staruszka przechodziła do domu starców, a tego ... to wtedy wy byście tę staruszkę przejechali, a to być może wasza matka!

Zgłoś
Avatar
C................s 2021-03-10, 7:03 6
żmij napisał/a:

Od 1 czerwca dopiero zobaczycie "hamuj" i "święte krowy".



Jest to przepis który teoretycznie ma zwiększyć bezpieczeństwo pieszych a skończy się tym że odpowiedzialność za wszelkie wtargnięcia i wbiegnięcia pod auto będzie przerzucona na kierowców...

Allahgbar napisał/a:

Motorniczy do wyjebki. Przyspieszał i trąbił powodując stres i większą nieuwage pieszego. Wiadomo że święte krowy to jedno, a jak jesteś kierowcą, motorniczym, czy jakimkolwiek operatorem maszyny to musisz być odpowiedzialny i mieć dystans do ludzi. Trzeba uważac i chuj. Dlatego jestem za nowy przepisem. Pieszy ma zawsze pierszeństwo.



A weź ty się....
Zgłoś
Avatar
jebacpisdy 2021-03-10, 7:24
straszne gówno ten materiał, nie wiem po kiego chuja wrzuciłeś ten syf
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2021-03-10, 7:30 4
CoJaTamKurwaWiem napisał/a:

A gdyby tu staruszka przechodziła do domu starców, a tego ... to wtedy wy byście tę staruszkę przejechali, a to być może wasza matka!



Jak ja mogę przejechać matkę na szosie, jak moja matka siedzi z tyłu.
Zgłoś
Avatar
Tomix93 2021-03-10, 7:39
Komuś sie śpieszy na cmentarz
Zgłoś
Avatar
huncfot130 2021-03-10, 8:40 1
jebacpisdy napisał/a:

straszne gówno ten materiał, nie wiem po kiego chuja wrzuciłeś ten syf



Czekam z utęsknieniem na Twój P I E R W SZ Y temat.

Pozdrawiam

Zgłoś
Avatar
Noside 2021-03-10, 8:40 1
Jak się takie mięcho trafi, to trzeba rodzinie kazać płacić za przestój. Nie nauczą się i tak, ale chociaż jakaś odpowiedzialność za idiotyzm będzie, a takowa by się przydała.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie