18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Ahoi 2021-04-02, 11:27 5
USA, tam czarni nie są rasistami. Chroni go immunitet BLM.
Zgłoś
Avatar
TRQPL 2021-04-02, 12:12 1
Sam nie miał maseczki a babe pobił za brak maseeczki.
Jebie fejkiem.
Zgłoś
Avatar
Autor 2021-04-02, 12:18 1
Ja słyszałem, że nie uklęknęła przed nim, tak jak ostatnio piłkarze angielscy przed naszymi.
Zgłoś
Avatar
swampman 2021-04-02, 12:45 5
i udal sie spokojnym krokiem w strone kfc a na deser juz czeka na niego soczysty arbuz
Zgłoś
Avatar
Z................w 2021-04-02, 12:50 3
Ja tam na wszelki wypadek bym uklękną to nic nie kosztuje,
ja tam wolę mieć spokój
Zgłoś
Avatar
Quba23 2021-04-02, 13:00 8
Zbysław napisał/a:

Ja tam na wszelki wypadek bym uklękną to nic nie kosztuje,
ja tam wolę mieć spokój



I jeszcze byś mu pałe ojebał pewnie



Zgłoś
Avatar
Znawca_Cipek 2021-04-02, 13:01 2
O co wam chodzi? Wszędzie na świecie są debile. Ale nie wolno generalizować, ani oceniać po kolorze skóry. Większość białych jednak myśli rozsądnie i stosuje się do wymogów sanitarnych, nosząc maseczkę dla bezpieczeństwa swojego,naszego i naszych dzieci. Nie tak, jak ta idiotka tutaj.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2021-04-02, 13:30
Zbysław napisał/a:

Ja tam na wszelki wypadek bym uklękną to nic nie kosztuje,
ja tam wolę mieć spokój



ani moi przodkowie nie posiadali czarnych niewolników, ani nie łapali w Afryce na eksport do Ameryki. Już abstrahując od tego jakim upodleniem było dla mnie klęknąć przed murzynem to niby za co ja mam ich kurwa przepraszać?

Biali Amerykanie czy Anglicy robią z siebie pośmiewisko, zaraz się sami w kajdany zaczną zakuwać i pójdą zbierać kurwa bawełnę dla Czarnego Pana...
Zgłoś
Avatar
Pizdus 2021-04-02, 15:37 6
Znawca_Cipek napisał/a:

O co wam chodzi? Wszędzie na świecie są debile. Ale nie wolno generalizować, ani oceniać po kolorze skóry. Większość białych jednak myśli rozsądnie i stosuje się do wymogów sanitarnych, nosząc maseczkę dla bezpieczeństwa swojego,naszego i naszych dzieci. Nie tak, jak ta idiotka tutaj.



Nie zesraj się
Zgłoś
Avatar
Angevil 2021-04-02, 15:51 1
Kilka dni temu krążyło to samo nagranie z opisem że murzyn zaatakował kogoś, kto opuścił z zakupami sklep Apple...
Zgłoś
Avatar
Hollow_Man 2021-04-02, 17:50 1
Angevil napisał/a:

Kilka dni temu krążyło to samo nagranie z opisem że murzyn zaatakował kogoś, kto opuścił z zakupami sklep Apple...



to jest filmik bodajże z ataku na Azjatkę, co ma teraz miejsce nagminnie w USA, czarnuchy ich podobno leja przy byle okazji.
Zgłoś
Avatar
zendo178 2021-04-02, 18:32 3
czarni to jednak troche nizej od zoltych, indjanicow i bialych to etap ewowolucji tylko jakims dziwnym trafem sie broni czarny nie powinien byc nazywany czlowiekiem to z genetycznego punktu widzenia malpa, a afryka powinna byc rezerwatem jak sie odjebja trudno malpa to malpa
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2021-04-03, 1:06 1
zendo178 napisał/a:

z genetycznego punktu widzenia malpa,



Bo czarnuchy w Afryce od zawsze żyły jak małpy. Nie musza pracować, uprawiać ziemi, zdobywać zapasów - banany na drzewie zawsze się znajdą, o każdej porze dnia czy roku.
Potem bambus naogląda się w internecie białych ludzi jeżdżących Lamborghini i on tez tak chce. Tylko żeby się tego dorobić to trzeba mądrze na to zapracować, Lambo nie rośnie na drzewie
Zgłoś