18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:55
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
Avatar
Wiewór 2020-10-04, 0:38
OpenStreetMaps napisał/a:

Sam jesteś imbecyl bo nie potrafisz zrozumieć prostego ciągu przyczynowo skutkowego. Podobnie jak większość pierdolonych ślimaków imbecyli którzy innych swą ślamazarną jazdą narażają na niebezpieczeństwo manewru wyprzedzania.
Nigdzie nie napisałem że zbyt wysoka prędkość jest wskazana a jedynie że ten ko się na drodze ślimaczy ten szkodzi innym. którzy chcą jechać normalnie. Niestety za to mandatów nie dają podobnie jak za blokowanie lewego pasa na autostradzie który służy do zapierdalania a nie się ociągania.



10 lat zawodowo analizowałem wypadki i stwierdzam, że twoje rozumowanie jest absolutnie idiotyczne, wręcz absurdalne i niezgodne z prawdą.
Droga jest do wszystkich i szybszy ma się dostosować do wolniejszego i nigdzie na świecie nie jest na odwrót.
Kierowca ciężarówki ponosi całkowitą winę za powyższy wypadek i nikt inny.

Jeśli nie można bezpiecznie wyprzedzić to się kurwa nie wyprzedza. To jest proste jak jebanie.
Zgłoś
Avatar
Strielok1 2020-10-04, 17:18
Wiewór napisał/a:

10 lat zawodowo analizowałem wypadki i stwierdzam, że twoje rozumowanie jest absolutnie idiotyczne, wręcz absurdalne i niezgodne z prawdą.
Droga jest do wszystkich i szybszy ma się dostosować do wolniejszego i nigdzie na świecie nie jest na odwrót.
Kierowca ciężarówki ponosi całkowitą winę za powyższy wypadek i nikt inny.
Jeśli nie można bezpiecznie wyprzedzić to się kurwa nie wyprzedza. To jest proste jak jebanie.



To biegły z Ciebie jak z koziej dupy waltornia, ciężarówka nie wyprzedzała tylko odbiła w lewo bo dzban w osobówce zajechał mu drogę .

Wiewór napisał/a:

10 lat zawodowo analizowałem wypadki i stwierdzam, że twoje rozumowanie jest absolutnie idiotyczne, wręcz absurdalne i niezgodne z prawdą.
Droga jest do wszystkich i szybszy ma się dostosować do wolniejszego i nigdzie na świecie nie jest na odwrót.
Kierowca ciężarówki ponosi całkowitą winę za powyższy wypadek i nikt inny.
Jeśli nie można bezpiecznie wyprzedzić to się kurwa nie wyprzedza. To jest proste jak jebanie.



Odbiła w prawo, mój błąd.
Zgłoś