18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
M................s 2014-11-23, 0:35 57
To jest chyba specjalne obuwie dla zmarlaków żeby fajnie w trumnie wyglądać
Zgłoś
Avatar
Jebus_Chytrus 2014-11-23, 0:36 13
To pewnie te Gucci czy Armani w promocji z lidla .
Zgłoś
Avatar
Abram_Rudobrody 2014-11-23, 0:57
buty Yanko
Zgłoś
Avatar
4x4offroad 2014-11-23, 10:58
bo to zimówki były
Zgłoś
Avatar
Touch_Of_Madness 2014-11-23, 11:42 9
Biednych nie stać na tanie rzeczy.
Zgłoś
Avatar
avic 2014-11-23, 12:30 1
@up - niby masz rację, ale ja kupiłem ze 3 lata temu zimowe buty Wojasa chyba (firma znana, a przeze mnie lubiana. Tak, tak zapłaciłem niecałe 300zł, więc jestem biedak i sknera, bo nie kupiłem dobrych za 800 zł na lata - uprzedzając durne riposty na komentarz) i chodziłem w nich tylko pierwszą zimę. Potem całkowicie o nich zapomniałem, wrzuciłem gdzieś na strych, przeprowadzki itp i wyciągnąłem je przypadkiem na początku listopada. Ucieszyłem się niepomiernie, bo buty jak nowe, ale guma podeszwy się... pokruszyła. Odpadała w drobne kawałeczki, które po nadepnięciu kruszyły się na coś pokroju piasku. W śmiechach grzebać nie będę, ale jeśli leżą jeszcze gdzieś w piwnicy to zrobię zdjęcie. Nie mam pojęcia od czego to. Niby nie najtańsze gówno, to może jakaś wada materiałowa podeszwy? Albo zły sposób przechowywania - za ciepło?
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2014-11-23, 12:31 1
Touch_Of_Madness napisał/a:

Biednych nie stać na tanie rzeczy.



Masz rację, też jestem tego zdania, że oszczędny płaci dwa razy. Życie jednak nieco zweryfikowało moje poglądy, po zakupie półbutów firmy Badura za 340zł. Myślałem, że "dobre, bo Polskie", dobra marka, to produkt drogi, dwa lata gwarancji. Po czterech miesiącach używania, sucha pora roku, pastowane co dwa dni - pękły na szwie. Co na to producent - nie uwzględnił gwarancji, bo to uszkodzenie mechaniczne. Po odwołaniu do Rzecznika Praw Konsumenta zaproponowali ekspertyzę Niezależnego Rzeczoznawcy Polskiej Izby Przemyslu Skórzanego, nie uwzględniając, kto za tą ekspertyzę zapłaci. W końcu buty wylądowały u szewca, który powiedział, że producent się wymigał, bo wiedział, że rozpadnięcie się szwu w tym miejscu jest nienaprawialne. Pomyśl, ile par butów za 150zł znosiłbym w okresie 4 miesięcy (plus miesiąc na przepychanki z producentem).
Zgłoś
Avatar
keremere22 2014-11-23, 12:51
Gorzka czekolada
Zgłoś
Avatar
n................o 2014-11-23, 12:59
Ja mam zimowe buty Salomon za 500zł i od 6 lat wyglądają jak nowe. Zaliczyły 2x włoskie Alpy i kilka razy Beskidy do tego czasem w lecie używam jak gdzieś w trudniejszy teren idę. Polecam.
Zgłoś
Avatar
Światłocień 2014-11-23, 13:54
Ja mam Martensy, mój ulubiony model Giovanni. Nigdy nie przemakają, nawet jak rozpierdolę jakiegoś polaka i mi napłacze na te buty.
Zgłoś
Avatar
Nameless 2014-11-23, 14:39
tranzystor napisał/a:

zaproponowali ekspertyzę Niezależnego Rzeczoznawcy Polskiej Izby Przemyslu Skórzanego, nie uwzględniając, kto za tą ekspertyzę zapłaci


Jeśli wada produktu została ujawniona w okresie do 6 miesięcy od daty jego zakupu, to sprzedawca musi udowodnić, że nie istniała ona w momencie zakupu. Ogólnie wada wykryta w ciągu tych 6 miesięcy uznawana jest za defekt, który istniał w momencie zakupu.
Nie wiem jak to wygląda w przypadku butów, ale raczej tak samo.
Zgłoś
Avatar
pjetja 2014-11-23, 14:43
porządne włoskie obuwie
Zgłoś
Avatar
Glebrin 2014-11-23, 16:08
@Avic a wiesz jaka temperatura jest latem na strychu? Podpowiem: Po godainie można się ugotować Buty po prostu struchlały
Zgłoś
Avatar
bujak81 2014-11-23, 16:47
Michael_Myers napisał/a:

To jest chyba specjalne obuwie dla zmarlaków żeby fajnie w trumnie wyglądać


dokładnie tzw trumniaki
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie