18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
pozeracz_kotow 2010-04-13, 20:36 1
@up
a mi żal tępaków nie potrafiących ogarnąć czym jest ironia
Zgłoś
Avatar
albin_kolano 2010-04-13, 20:36 1
Szkoda że w Polsce większość nastolatków twardo twierdzi, że słucha HIPHOP, tańczy HIPHOP i w ogóle są HIPHOP

Kiedy te ich puste główki zrozumieją, że HIPHOPu nie da się tańczyć/słuchać/uprawiać! HIPHOP to kultura (dla nich to słowo za trudne do zrozumienia), która dzieli się na ...... (Ci co mają wiedzieć to widzą, a Ci nie wiedzą, nie sobie poszukają nie ma tak łatwo!)

Parodia samo w sobie nie jest zła ale mogli się bardziej postarać
Zgłoś
Avatar
z................n 2010-04-13, 20:58 1
hip-hop wyssałem z mlekiem matki....k44wy3p51 łest kołst łest kołst ;D
Zgłoś
Avatar
erniii 2010-04-13, 21:01 1
albin_kolano napisał/a:

Szkoda że w Polsce większość nastolatków twardo twierdzi, że słucha HIPHOP, tańczy HIPHOP i w ogóle są HIPHOP

Kiedy te ich puste główki zrozumieją, że HIPHOPu nie da się tańczyć/słuchać/uprawiać! HIPHOP to kultura (dla nich to słowo za trudne do zrozumienia), która dzieli się na ...... (Ci co mają wiedzieć to widzą, a Ci nie wiedzą, nie sobie poszukają nie ma tak łatwo!)

Parodia samo w sobie nie jest zła ale mogli się bardziej postarać



a mnie żal takich osób jak Ty, którzy przeczytają na wikipedii co oznacza Hip Hop i poprawiają wszystkich naokoło, że to nie muzyka a kultura! parodia. Swoją wypowiedzią udowodniłeś jak bardzo gówno wiesz o tej muzyce
Zgłoś
Avatar
InsanityFactory 2010-04-13, 21:16 1
METAL POWER
Zgłoś
Avatar
pozeracz_kotow 2010-04-13, 21:34 2
Cytat:

METAL POWER


\,,/

btw. na wiki zmienili definicję hip-hopa - wg niej, hh jest gat. muzycznym :O
Zgłoś
Avatar
ficusiek 2010-04-13, 21:41
Ja sie nie poddam bo to moje gumofilce:D
Zgłoś
Avatar
jonek00 2010-04-13, 21:50 4
a mi żal ludzi, którym żal innych ludzi
Zgłoś
Avatar
p................x 2010-04-13, 21:58 1
WoGuLe NjE RoSsumJem tEJ PjoSęKi... AlE DajEm PifO Bo FajnJe SpiEwaJom ;*** <33 xDD .!
Zgłoś
Avatar
ziomx123 2010-04-13, 22:11
a mi żal was wszystkich bo żrecie się o nie wiadomo co:D ja tam lubię hip-hop co nie znaczy ze ograniczam się tylko do jednego:D a z tej parodii miałem niezły ubaw:D
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2010-04-13, 22:23
Jest nabijanie się z hip-hopu jest piwo
Zgłoś
Avatar
JDRK 2010-04-13, 22:37
kicolek napisał/a:


\,,/

btw. na wiki zmienili definicję hip-hopa - wg niej, hh jest gat. muzycznym :O



Hip-Hop to kultura, rap jest gatunkiem muzyki. aVe PDG!

PS. Podkład jest fajny:) Ma go ktoś?
Zgłoś
Avatar
albin_kolano 2010-04-13, 22:45
erniii napisał/a:



a mnie żal takich osób jak Ty, którzy przeczytają na wikipedii co oznacza Hip Hop i poprawiają wszystkich naokoło, że to nie muzyka a kultura! parodia. Swoją wypowiedzią udowodniłeś jak bardzo gówno wiesz o tej muzyce



Skoro wiesz że to nie tylko muzyka, a cała kultura, to czemu się tak bardzo obrażasz? LUZ człowieku a przy okazji to Ty udowodniłeś, że gówno wiesz o Hip Hopie pisząc, że to tylko muzyka
Zgłoś
Avatar
d................9 2010-04-13, 22:55
po prostu slabe... a tak swoja droga
DAGFEN napisał:
A nie jakiś "bit" czy inne gówno spotykane w batonikach. - "bit " to muzyczny podkład, "piosenka hip-hop" to kawałek :] pozdro
Zgłoś
Avatar
yoshi 2010-04-13, 23:14 1
w dupie byliście i gówno widzieliście.

Polska tworzy dobry rap i hh. Może to nie to samo co za czasów Paktofoniki czy k44.

Teraz zajebisty poziom trzyma OSTR, Eldo.
Peja, Pezet, Gural,Pono czy Sokół każdy ma inny styl ale każdy ma coś do powiedzenia. To że Peja odjebał to nie znaczy że jest złym raperem. Tede też odjebał, ale nawijki ma dobre.

Podziemie teraz robi lepsze kawałki od Firmy której nie cierpię.
Małpa czy Zeus, mało znani ale warto posłuchać.

Będę bronił Polskiego bo jest lepszy od Hamyrakańskiego gówna, a jak się nastolatki jarają, to 99% nie wie co te czarnuchy "śpiewają" bo zazwyczaj to jest o niczym.

Bez napinki.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie