18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
marna 2011-07-14, 12:37
no_dobra_sorry napisał/a:



szybkie wnioski?



na ostatniej mapie Polska jest jakaś niewymiarowa.
Zgłoś
Avatar
_................_ 2011-07-14, 12:49 1
ta mapka z iq to chyba ściema. chinczyki takie mądre, czyżby być wyzyskiwanym, zapierdalać po 12 godzin dziennie a 30 centów, wysyłanie ludzi do obozów pracy, wpierdalać co popadnie (koty, psy, robaki, płody), to przejaw inteligencji. zawsze mi się wydawało inaczej, no ale oni w końcu są mądrzejsi ode mnie.
Zgłoś
Avatar
Robster 2011-07-14, 12:56 3
Mapka z IQ pokazuje średnią inteligencji w danym kraju. Idąc dalej mamy taką oto tabelkę:

Idąc za ciosem, wychodzi na to, że w krajach zaznaczonych na czerwono średnia IQ nie przekracza IQ Maćka z Klanu. Ba, pewnie około 30% ludzi ma za małą inteligencję by mówić, a jakiś odsetek z tego za małą, by poruszać się na dwóch kończynach.

Reasumując, albo mapka leci w chuja, albo mapka leci w chuja. Bo należy jeszcze zauważyć, że jak Rosja długa i szeroka IQ jest na poziomie zielonym, a Obwód Kaliningradzki, już jest na żółto, mimo że otaczają go kraje oznaczone na zielono. Musieliby się nieźle wzbraniać od napływu imigrantów, żeby czegoś takiego dokonać.

Btw. średnia dł. penisa jest w porządku, bo mam sporo ponad normę, więc mnie odpowiada
Zgłoś
Avatar
WujekSeszka 2011-07-14, 13:12 1
Ta 1 mapka jakaś taka ch**owa
Zgłoś
Avatar
Psychiczny 2011-07-14, 13:45 28
Robster napisał/a:

Btw. średnia dł. penisa jest w porządku, bo mam sporo ponad normę, więc mnie odpowiada


Norma jest w centymetrach , nie w milimetrach , wiec nie ciesz sie tak
Zgłoś
Avatar
MrElvisBlack 2011-07-14, 14:19 6
szybkie wnioski ?

murzyni są czarni ...
Zgłoś
Avatar
h................a 2011-07-14, 14:26
Ciekaw jestem jak badali średnią długość penisa na świecie. Pewnie zaglądali w gacie każdemu z około 650 mln Chińczyków albo 500 mln Hindusów, jakaś amerykańska seksuolog pojechała do Sudanu, kraju fanatyków religijnych, aby stwierdzić, że tamtejsi panowie mają najdłuższe penisy w świecie.
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2011-07-14, 14:53
-panie doktorze moi koledzy mają po 22cm kutasy
-to niech pan też się chwali ,następny proszę.
Zgłoś
Avatar
T................1 2011-07-14, 15:18
>wiarygodność badań w krajach trzeciego świata
Zgłoś
Avatar
Robster 2011-07-14, 16:00 2
Psychiczny napisał/a:


Norma jest w centymetrach , nie w milimetrach , wiec nie ciesz sie tak



A skąd ty niby wiesz, że w cm? Nie ma podziałki, więc z góry zakładamy, że są to mm, więc jest się z czego cieszyć.

Btw. z całego posta zrozumiałeś, tylko ten fragment o wielkości penisa. Coś mi się zdaje, że pierwszy rodzyn zaniżający średnią IQ został odnaleziony.
Zgłoś
Avatar
meszamorum 2011-07-14, 16:30 2
Jaki z tego wniosek? Długość kutasa (co widać m.in. po Chinach i części krajów Afryki)jest odwrotnie proporcjonalna do IQ.
No to przyznawać się, kto jest trójnogiem, a kto członkiem Mensy
Zgłoś
Avatar
Psychiczny 2011-07-14, 21:57
Robster napisał/a:

Robster napisał/a:

Btw. średnia dł. penisa jest w porządku, bo mam sporo ponad normę, więc mnie odpowiada



Norma jest w centymetrach , nie w milimetrach , wiec nie ciesz sie tak

Robster napisał/a:



A skąd ty niby wiesz, że w cm? Nie ma podziałki, więc z góry zakładamy, że są to mm, więc jest się z czego cieszyć.

.



Przeczytaj jeszcze raz i zobacz jaki głupi jesteś
Zgłoś
Avatar
fejzez 2011-07-14, 22:10 1

to przy kobiecie bym się kłócił
Zgłoś
Avatar
Dymekx 2011-07-15, 13:47
wielkość piersi Ameryka D - pff piersi panowie a nie wały tłuszczu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie