18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
shadowq 2012-09-15, 15:13 2
Lewa W Górę
Zgłoś
Avatar
merh 2012-09-15, 15:20 4
co ty pierdolisz t34. jakbym nie jezdził ,to bym sie nie odezwał,ale pusty smiech mnie ogarnia na twoj komentarz. wiekszosc wypadków motocyklowych to typowe wymuszenia,lewoskrety i "nie widziałam". widać to w tym filmie.Od predkosci to ludzie giną na miejscu,bo jebniecie jest tak potęzne,że rozrywa tułów,ewentualnie miażdzy wnetrznosci przy kontakcie lecącego ciała z samochodem z naprzeciwka,lub barierką na zakręcie(najczesciej chyba). Takie pierdolenie ,jakby to samochodami nie jezdzili tak samo.W sumie to gnoje w samochodach to jeszcze wieksze zło.Sam sie taki nie zabije,tylko zazwyczaj skasuje pare osob ze sobą na powrocie z disko.setki takich wypadków znajdziesz na necie. A ci co zapierdalaja moherowe 200/h po miescie... jasne... odkręce na pierwszym biegu powyzej 6tys i juz ,stojac na chodniku,powiedziałbys,ze mam 120 na liczniku. oni mierzą predkosc na słuch,a pozniej pierdolą farmazony,a te zjeby ,ktore przyjezdzają na oględziny wymuszenia pierwszensta,przyjmują wersje "ekspertów" z chodnika za wiarygodne. jesli jezdzisz troche po polszy,to chyba znasz sytuację. Wymuszenia pierwszenstwa na motocyklistach to najczestsza przyczyna wypadków z ich udziałem.

W miescie reka i noga na hamulcu.zawsze!
Zgłoś
Avatar
Pan_Doktur 2012-09-15, 15:25
@up

lecz się
Zgłoś
Avatar
KirTh 2012-09-15, 15:38
Chujowe... Bez trzymanki nie może
Zgłoś
Avatar
lakiluk1 2012-09-15, 15:40
Prawie jak Kubica
Zgłoś
Avatar
tuxkiller 2012-09-15, 17:00 1
Jak można po takim wypadku dalej jeździć w koszulce, jeansach i adidasach!?

Stać go na amortyzator FOX'a a szkoda na ubiór?? Ja nawet do lasu zakładałem pełen komplet, właśnie po to aby po urazie mieć zawsze większe szanse na normalne życie.
Zgłoś
Avatar
se7en 2012-09-15, 17:35
to są bogaci rodzice i głupota a nie pasja
Zgłoś
Avatar
dlugowieczny 2012-09-15, 19:01
merh napisał/a:

co ty pierdolisz t34. jakbym nie jezdził ,to bym sie nie odezwał,ale pusty smiech mnie ogarnia na twoj komentarz. wiekszosc wypadków motocyklowych to typowe wymuszenia,lewoskrety i "nie widziałam". widać to w tym filmie.Od predkosci to ludzie giną na miejscu,bo jebniecie jest tak potęzne,że rozrywa tułów,ewentualnie miażdzy wnetrznosci przy kontakcie lecącego ciała z samochodem z naprzeciwka,lub barierką na zakręcie(najczesciej chyba). Takie pierdolenie ,jakby to samochodami nie jezdzili tak samo.W sumie to gnoje w samochodach to jeszcze wieksze zło.Sam sie taki nie zabije,tylko zazwyczaj skasuje pare osob ze sobą na powrocie z disko.setki takich wypadków znajdziesz na necie. A ci co zapierdalaja moherowe 200/h po miescie... jasne... odkręce na pierwszym biegu powyzej 6tys i juz ,stojac na chodniku,powiedziałbys,ze mam 120 na liczniku. oni mierzą predkosc na słuch,a pozniej pierdolą farmazony,a te zjeby ,ktore przyjezdzają na oględziny wymuszenia pierwszensta,przyjmują wersje "ekspertów" z chodnika za wiarygodne. jesli jezdzisz troche po polszy,to chyba znasz sytuację. Wymuszenia pierwszenstwa na motocyklistach to najczestsza przyczyna wypadków z ich udziałem.

W miescie reka i noga na hamulcu.zawsze!



Bredzisz koleś. Wymuszenia? Jak zapierdalasz 150 na 50, to kurwa nie ma wymuszenia. Zresztą dopóki sami giniecie nic mi do tego, natomiast do rodzin ofiar motocyklistów, mam do powiedzenia tylko jedno, wiecie co z nimi zrobić.
Zgłoś
Avatar
TelewiZorro 2012-09-15, 19:02 1
nic go nie nauczyło
Zgłoś
Avatar
integer2006 2012-09-15, 20:59
Przynajmniej ma drugą szansę oddać "cenniejsze" organy
Zgłoś
Avatar
norbisio 2012-09-15, 22:30
tylko jak on sprzęgło wciskał?
Zgłoś
Avatar
kwiatusheck 2012-09-15, 23:40 1
Nie ma sprzegla, jest quickshifter.

@dlugowieczny

Nie kazdy zapierdala 150km/h po miescie. Co wiecej, jest ich duzo mniej niz ci sie wydaje. Motocykli na drogach jest w dalszym ciagu dosc niewiele w porownaniu do ilosci samochodow, to tez i wybryki motoglabow, ktorzy zalatwili sobie pseudo sportowe dopieszczone szroty po dzwonie kupione po przecenie na allegro czy tez innym otomoto i jezdza w krotkich rekawach po miescie ile fabryka jeszcze pozwala sa duzo bardziej widoczne na tle reszty elity wlasnie dlatego, ze zwracaja na siebie w taki sposob uwage. W kazdej grupie znajdzie sie czarna owca, czy to prawnicy, lekarze, policjanci czy kibice. Motonici co maja poukladane w glowie wcale nie maja zamiaru cisnac po ulicach ile wlezie bo wiedza, ze puszkarze nas nie widza nawet jak jezdzimy przepisowo, a i jeszcze mam zapierdalac niewiadomo po co. Druga sprawa, ze po ulicach czesto cisna jak szaleni glownie niedopieszczeni nastolatkowie, ktorzy nie pojada na tor pokazac swoich umiejetnosci, lub wlasnie ich braku, bo tam wlasnie potrzeba sporych umiejetnosci aby dobrze wypasc na tabeli. Wtedy juz wiedza, ze wcale nie sa tacy zajebisci, a i sam temperament na ulicy opada
Zgłoś
Avatar
Dimitri 2012-09-17, 1:09
Tak mi się stara kreskówka z 94 roku przypomniała Motomyszy z Marsa (Biker Mice from Mars) i jedna postac konkretnie to chyba "Modo"
Zgłoś