18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:22
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:17
Avatar
PabloSkills 2024-08-28, 22:20
A gdzie reszta do cholery?
Zgłoś
Avatar
Cutanoid 2024-08-29, 7:04
TwójCzarnyPan napisał/a:

Islam też zrobił i wciąż robi wiele dobrego. Dzięki Arabom nie przepadł dorobek cywilizacyjny i kulturalny Imperium Rzymskiego, bo nasi średniowieczni, chrześcijańscy władcy wszystko spalili i zniszczyli. Współcześnie, Czerwony Półksiężyc współpracuje z Czerwonym Krzyżem w niesieniu pomocy ofiarom katastrof, a każdy muzułmanin ma obowiązek wspierać biednych.
Tylko ograniczeni umysłowo widzą świat czarno-biało: zły islam - dobre chrześcijaństwo. Tak naprawdę, każda religia ma sporo trupów w szafie, nawet buddyzm. I każda zrobiła coś dobrego. Ale to nie zmienia faktu, że wszystkie powstały żeby kontrolować umysły i rządzić prostymi ludźmi. Cała reszta, to skutki uboczne.

" Tylko ograniczeni umysłowo widzą świat czarno-biało" Przepraszam bardzo jak już tak przeszedłeś gruntowny remont głowy w stronę islamu to wytłumacz mi jakie różnice panują w krajach islamskich między muzułmaninem a niewiernym... twierdzisz że znasz kulturę islamu. Moze odrazu wytlumacz jak to jest z tym podatkiem dla niewiernych u nich ? Ciekawe czy szmatoglowi w Polsce za coś muszą płacić więcej niż Brytyjczyk czy hindus?Także nie prowonuj tych Religi bo to jak byś równał buddyzm z chrześcijaństwem... Zrozum że islam jest religia której zlo w stosunku do obcych Religi jest okej. Polacy ani holendrzy nie mordują w imię Marysi panny. Owszem wiemy o swoich występach kolonizacyjnych jako biali z krzyżykiem, ale to jest pikuś co mamy od szmatoglowych od czasów imperium osmanskiego i wstecz... Więc daj spokój z tłumaczeniem mi islamu wiem widziałem nawet więcej piłem alkochol na wigili z muzułmaninem który opowiadał jak ubiera swoją żonę w burke gdy dzwoni na kamerce do rodziców z gownostanu... Masz swoje zdanie które nie wiele może ukryć w przypadku tak ohydnej Religi która podkręca śluby z 12 latkami. Eh... to jest żałosne w cywilizowanym świecie.
Zgłoś
Avatar
Wojtalo23 2024-08-30, 9:16
Topi ja bo wyszła z domu 🙄 ? A jak ja zaraz utopi to znowu wyjdzie ale z ciała. Tak czy siak wyszła.
Zgłoś
Avatar
winters506 2024-09-03, 9:51
baronturbina napisał/a:

Do edukuj się zanim napiszesz następnym razem. Poszukaj sobie co chrześcijanie odpoerdalslo i porównaj z tym co muzułmanie. Chrzescijansto można do pijawki porównać.



baronturbina napisał/a:

To identycznie jak chrześcijaństwo na początku. Potem
Drogi krzyżowe, palenie czarownic, Jan Paweł 2 i pedofilia w kościele.



Patrząc na Twoje braki w interpunkcji i ortografii mniemam, że odebrałem sto razy lepszą edukację niż ty. Kompletnie nie zrozumiałeś mojego wpisu. W dodatku pomyliłeś krucjaty z nabożeństwem drogi krzyżowej. Krucjaty same w sobie były świetną ideą, były rekonkwistą, próbą wywalenia muslimów z Palestyny, którą siłą zagarnęli. A za palenie czarownic, drogi wyedukowany kolego, głównie odpowiadały sądy świeckie.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-03, 10:20
winters506 napisał/a:

Patrząc na Twoje braki w interpunkcji i ortografii mniemam, że odebrałem sto razy lepszą edukację niż ty. Kompletnie nie zrozumiałeś mojego wpisu. W dodatku pomyliłeś krucjaty z nabożeństwem drogi krzyżowej. Krucjaty same w sobie były świetną ideą, były rekonkwistą, próbą wywalenia muslimów z Palestyny, którą siłą zagarnęli. A za palenie czarownic, drogi wyedukowany kolego, głównie odpowiadały sądy świeckie.


Odebrałeś edukację lepszą niż ja… odebrałeś od kuriera czy z paczkomatu. Reszty nie czytam bo katolicki bełkot mnie nie interesuje.
Masz krzyżowcu XIX w prościej się nie da.
pl.m.wikipedia.org/wiki/Krucjata

Nawet Wojtyła przeprosił za krucjaty, ale za pedofilię już nie hmmm…

Zgłoś
Avatar
zn506 2024-09-06, 21:22
chorym napisał/a:

aki mental



Najlepsze, że Europejczyków pokonają bez walki
Zgłoś
Avatar
winters506 2024-09-25, 11:21
baronturbina napisał/a:

Odebrałeś edukację lepszą niż ja… odebrałeś od kuriera czy z paczkomatu. Reszty nie czytam bo katolicki bełkot mnie nie interesuje.
Masz krzyżowcu XIX w prościej się nie da.
Nawet Wojtyła przeprosił za krucjaty, ale za pedofilię już nie hmmm…



Podejrzewam, że Ty nawet z paczkomatu miałbyś problem. A materiały z wiki to możesz sobie wsadzić do kibla.
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów