18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Boa vs królik
evilmatt • 2012-10-09, 19:32
Karmienie węża, które poszło nie po myśli właściciela.

Asshole, get back here
Zgłoś
Avatar
Gszysztow 2012-10-10, 13:05 3
Nie, ja swoim świniom pokazuje twoje posty i umierają ze śmiechu
Zgłoś
Avatar
MadDave 2012-10-10, 13:27 1
@Gszysztof , - Jak to żonglerka nie jest pojebana ! no proszę cię ! to przecież zakrawa o terroryzm! Dobra teraz na poważnie - nie , moja pasja w żaden sposób nie przedłuża mi kutasa .
BTW myślisz że taki króliczek nie ma jak sie bronić ? jeśli tak to tutaj sie kolego mylisz , zdarzają się przypadki gdzie wąż zostaje dosłownie oskalpowany przez gryzonia .

Tutaj jeszcze jedna uwaga , nie do ciebie , ale autora filmu ew. osoby wrzucającej takie materiały - po Chuj pchacie takie materiały na publiczne serwery ?! Są od tego tematyczne strony ! Pozatym po ciężki chuj takie akcje nagrywać ?? żeby sobie przy tym walić konia ? Serio mam węże już ponad 7 lat i jeszcze nigdy żadnego nie nagrywałem podczas karmienia bo i po co ? może raz dla kolegi bo był ciekawy jak prawie kilo gryzonia znika w gadzie , ale internet... potem tylko wybuchają takie bezsensowe dyskusję jak ta , w której żadna ze stron nie ulegnie i nikt nic nie osiągnie poza publicznym zbłaźnieniem się . Amen.
Zgłoś
Avatar
Gszysztow 2012-10-10, 13:47
MadDave napisał/a:

@Gszysztof , - Jak to żonglerka nie jest pojebana ! no proszę cię ! to przecież zakrawa o terroryzm! Dobra teraz na poważnie - nie , moja pasja w żaden sposób nie przedłuża mi kutasa .
BTW myślisz że taki króliczek nie ma jak sie bronić ? jeśli tak to tutaj sie kolego mylisz , zdarzają się przypadki gdzie wąż zostaje dosłownie oskalpowany przez gryzonia .

Tutaj jeszcze jedna uwaga , nie do ciebie , ale autora filmu ew. osoby wrzucającej takie materiały - po Chuj pchacie takie materiały na publiczne serwery ?! Są od tego tematyczne strony ! Pozatym po ciężki chuj takie akcje nagrywać ?? żeby sobie przy tym walić konia ? Serio mam węże już ponad 7 lat i jeszcze nigdy żadnego nie nagrywałem podczas karmienia bo i po co ? może raz dla kolegi bo był ciekawy jak prawie kilo gryzonia znika w gadzie , ale internet... potem tylko wybuchają takie bezsensowe dyskusję jak ta , w której żadna ze stron nie ulegnie i nikt nic nie osiągnie poza publicznym zbłaźnieniem się . Amen.



Cieszę się, że można dojść do porozumienia. Tak, nagrywający jest pojebem i chuj mu w pysk. I muszę przyznać rację, nawet na sadisticu był filmik jakiś filmik jak wielkanocek zajebał węża. Amen. Koniec dyskusji.
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2012-10-10, 13:50
@Gszysztow
Taaaak, najwyżej głowę zasłonić. Facepalma takiego powinienem teraz zrobić by się świat zatrząsł. Wypowiadaj się za siebie może ;* (Ale ze mnie hipokryta ;p)

Poza tym... Czy ktoś kto ma absolutną moc sprawczą ustalił zasadę, że każde zwierzę musi mieć szanse do obrony? Nie. I mnie to pasuje. Przykładowo banda stereotypowych dresów może mnie zatłuc na amen ale już przy trzech czy dwóch sytuacja jest odwrotna- "złe miejsce zły czas" jak to mówią.

Tak samo króliczek, który robi za posiłek dla wężowego pupila, ma zwyczajnie pecha, ktoś go złapał i nakarmił wężyka-trudno.
Zgłoś
Avatar
chmielu666 2012-10-10, 13:54 1
MadDave
To jest kurwa Sadistic.pl a Sadistic.pl jest właśnie od wrzucania takich materiałów.
Masz węża i nie nagrywasz jego karmienia ? - Twoje prawo
Ktoś inny nagrywa karmienie swojego węża ? - Jego prawo
Zgłoś
Avatar
Gszysztow 2012-10-10, 13:54
A co byś na przykład zrobił? Zwyczajnie jestem ciekaw, można jakimś magicznym ciosem karate rozjebać łeb tygrysowi ?
Zgłoś
Avatar
evilmatt 2012-10-10, 14:07
Ojej, czyli przy takim założeniu operatorzy kamer z takiego Animal Planet są największymi pojebami na kuli ziemskiej, a ci którzy to oglądają to najwięksi onaniści? Komuś się nie podoba? Jest na to łatwe rozwiązanie, wystarczy nie oglądać, bo z góry wiadomo co na filmie się znajduje i ma się wybór "tak" lub "nie". Jeśli nie to nie oglądać i nie pierdolić niepotrzebnie, bo nie oszukujmy się nikt zbytnio się tu nie przejmuje czyimś zdaniem.
Co do uwagi, że taki filmik powinien się znaleźć na odpowiednim tematycznie forum terrarystycznym, to trochę jej nie rozumiem, bo nikt tu nikogo nie zjada w końcu. Idąc dalej takim tokiem myślenia na Sadolu powinny być zamieszczane jedynie materiały sadystyczne i związane z czarnym humorem. Wszystkie filmy o tematyce motoryzacyjnej, durne reklamy, sport itd nie powinny się tutaj znaleźć.
Jeszcze na koniec odniosę się do zarzutów, że zwierze nie ma możliwości ucieczki tak jak w naturze. Wąż to nie jest żaden pierdolony gepard, że goni swoją ofiarę i dopada po szaleńczym pościgu. Najczęściej ona sama znajduje się w zasięgu jego ataku, czym skazuje się najprawdopodobniej na śmierć. Piszę najprawdopodobniej, ponieważ ofiara bezbronna nie jest i może się bronić co nie tak rzadko kończy się obrażeniami u gada. Sam nie jestem z tego względu zwolennikiem karmienia swojej gadziny żywym pokarmem. Wole dać mrożonego lub humanitarnie ubitego przed karmieniem gryzonia żeby zaoszczędzić obu zwierzętom stresu i uniknąć ewentualnych ran.
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2012-10-10, 14:15
Gszysztow,
A słyszałeś o broni palnej?

Królik nie ma w zwyczaju nosić przy sobie wyrzutni rakiet i kilku granatów. Ja natomiast, jako człowiek, tygrysa bym zwyczajnie zastrzelił jeśli by mnie zaatakował. Ot i magiczny cios.
Zgłoś
Avatar
MadDave 2012-10-10, 14:37
@chmielu666 - tylko widzisz , jest taka sprawa że ludzię są trochę spierdoleni i cieszą się jak zabijany jest murzyn a wszczynana jest wrzawa jak ktoś karmi gada . Swoją drogą był kiedyś dział - przemoc wobec zwierząt i z jakiegoś powodu został usunięty .
Zgłoś
Avatar
ArkaSzatana 2012-10-10, 15:02 12
Ecoświry ryj tam kurwa. Chuj z królikiem, jebane rozmnażają się szybciej niż żółtki. Więc kurwa przestać lamentować, bo na jego miejsce będzie 50 innych.

Proszę kurwa jego mać bardzo.
Zgłoś
Avatar
chmielu666 2012-10-10, 15:16
@MadDave
Centurion zmiękł i hard przeszedł zmiany.
A ja się cieszę zarówno z ludzkich nieszczęść jak i z karmienia węży słodkimi króliczkami.
A co ludzi będących trochę spierdolonych.
Ludzie którzy cieszą się z cierpienia ludzi ale płaczą nad króliczkami są bardzo spierdoleni.
Zgłoś
Avatar
Javen 2012-10-10, 15:31
Królik to nie gryzoń...
Zgłoś
Avatar
etinos 2012-10-10, 15:42
Ktos kto kupuje te gryzonie, tylko aby patrzec jak zabijaja i zjadaja, ma cos z glowa. Pewnie mial ciezkie dziecinstwo...
Zgłoś
Avatar
ArkaSzatana 2012-10-10, 16:03 1
@etinos - Ty kurwa tak na poważnie ?
A niby po jaką inną cholerę kupują te gryzonie ? Żeby się nimi opiekować ?
Zgłoś
Avatar
Anders Breivik 2012-10-10, 16:26
jebane węże, wrzuć ktoś jak wąż obskakuje wpierdol od dorodnego szczura
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie