18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
Boa vs królik
evilmatt • 2012-10-09, 19:32
Karmienie węża, które poszło nie po myśli właściciela.

Asshole, get back here
Zgłoś
Avatar
Gebofon 2012-10-09, 21:36 22
Skurwiel leniwy jak ja...
Zgłoś
Avatar
Mathiuser 2012-10-09, 22:02 4
Jak kurwa można chcieć zabić te małe, puszyste, słodkie, bezbronne stworzonka. A tak poza tym to raczej wszystko poszło po myśli właściciela.
Zgłoś
Avatar
evilmatt 2012-10-09, 22:22 3
Takie prawa natury.
Zgłoś
Avatar
T34v2 2012-10-09, 23:22
wężowi podrzuca kutas głupi. na trawnik by wypuścił, podtuczył, przecież pieczony królik w śmietanie jest wypas.
Zgłoś
Avatar
bonio3e 2012-10-10, 10:37 2
qrwa a ja myslałem ze ten krolik zagryzie weża, ale chujnia.
Zgłoś
Avatar
donwaz1899 2012-10-10, 10:37 49
to nie sa prawa natury jeżeli ofiara nie ma szans ucieczki głąbie
Zgłoś
Avatar
kasanovva 2012-10-10, 11:07
Na dywanie węża karmi.
Zgłoś
Avatar
Dinozzo 2012-10-10, 11:24 3
Odpierdolić się od królików! One są do tulenia nie do karmienia.
Zgłoś
Avatar
Gszysztow 2012-10-10, 11:50 13
Kurwa, tym pedałom, którzy kupują gryzonie, żeby karmić ścierwo, które nie powinno wychodzić poza najciemniejsze puszcze śródziemia to bym załadował takiego padalca do łóżka. I serdecznie pierdolę takie hobby, dla mnie każdy hodujący takiego mordercę ma coś z czerepem. Poza tym chuja ma do tego natura, królik powinien moc spierdalać wśród wysokich traw a nie zostać wyrzuconym na pożarcie. Tak, wkurwiłem się bo to już, któryś filmik od kolejnego takiego pojebańca.
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2012-10-10, 12:23 7
@Gszysztow
A ty kurwa nie wchodź na sadola tylko siedź na najjaśniejszych niebiańskich łąkach i zapinaj te przeklęte króliczki od tyłu panie "on hoduje morderce wjenc jest poebany".
Hobby jak każde inne. Sam karmiłem kiedyś węża żywym pokarmem, innego by nie tknął nawiasem mówiąc.
Poza tym co mnie los królika obchodzi. Jestem po stronie normalnego pupila, a nie zafajdanej puchatej kulki pozbawionej możliwości obrony. Króliki to ofiary natury i nadają się tylko do wpierdalania.
Tak jest i będzie.
I nie kurwa, kjujiki nie są do tulenia!
Zgłoś
Avatar
MadDave 2012-10-10, 12:32 6
@Gszysztow - rekomenduje ci pierdolnięcie się w pusty sagan ciężkim przedmiotem , zwierzę coś jeść musi a pizzy mu raczej nie zamówi albo gyrosa . Skoro lubisz puszyste króliczki myszki i innych puchatych milusińskich to zostaw to dla siebie i nie wyzywaj od pedałów , bo sam nie jestem pewien co z nimi robisz , gdy jesteś sam na sam z takowymi futerkowcami . Jak ktoś powiedział o gustach się nie dyskutuje , a ty albo do tego jeszcze nie dojrzałeś albo pomyliłeś fora .

Osobiście mam parę zaprzyjaźnionych sklepów zoologicznych z których skupuje osobniki gryzoni niedostosowanych społecznie lub starych . Np stary szczur lub chomik który zagryza współplemieńców lub jest normalnie agresywnej natury , królikom też na starość czasem odpierdala . Czasami też dostaje osobniki poturbowane przez ww . Uśpić i wywalić do kosza szkoda , a może taki przedłużyć życie komu innemu więc czemu by nie .

@Gszysztof - zanim zaczniesz wjeżdżać na hobby innych najpierw pochwal się swoim .
Zgłoś
Avatar
Xoltro 2012-10-10, 12:47 1
Zastanawiam się, wpierdalać można świnie, krowę, kaczkę czy indyka bo jest brzydkie i śmierdzi, a królika już nie można bo jest ładny i piękny.

Nienawidzę kurwa hipokrytów, a w szczególności takich kretynów, idiotów i bęcwałów jak Gszystow.
Zgłoś
Avatar
Gszysztow 2012-10-10, 12:48 8
Kuriki- Ofiarą z natury to jesteś ty a nie królik. On przynajmniej spierdalać umie a ty/my? Możesz co najwyżej zasłonić głowę, więc nie pierdol jaka to z futrzaka ofiara. A propos możliwości obrony- last minute na safari, rozbierz się do gaci i biegaj sobie, albo nie, żeby było sprawiedliwie to poproś kogoś, żeby Cię wysadzili obok jakiegoś drapieżnika- pamiętaj, żeby to nagrać.

MadDave- To nie jest hobby tylko rodzaj zboczenia, może kwestia nadrobienia długości innego węża, nie wiem. Nie zamierzam dyskutować o gustach ale mam zasadę, że wszystko wolno, dopóki nikomu/niczemu nie dzieje się krzywda. Fajnie, że jesteś humanitarny i eliminujesz słabe ogniwo w gryzoniowatych społecznościach ale według Ciebie te 5 królików jest chorych? Owszem, ciężko to stwierdzić, ale z filmiku raczej wyglądają na zdrowe, kupione na ilość. A moje hobby to żonglerka i piłka nożna- w sumie powinienem zamknąć mordę, żadne z tych zajęć nie jest pojebane.

Xoltro- Napiszę jeszcze raz, bo do niedojebanych, ślepych kretynów tak trzeba: Mówię o tym, żeby szansę były równe dla tych zwierząt, a nie wypierdalamy królika obok węża i trzepiemy konia kamerując ucztę. Czy ja coś napisałem o tym co ląduje na moim stole? Nie? Głąbie?
Zgłoś
Avatar
Xoltro 2012-10-10, 12:57 7
Rozumiem, że świnie które ladują kretynie u Ciebie na stole spierdalają przed hodowcą przez pół europy? Co za kurwa niedojeb.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie