18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Specjalnie dla was sadole na odchamienie.
Bobby McFerrin Warsaw Summer Jazz Days 2002

Starsi powinni kojarzyć tego pana z piosenki Don't Worry, Be Happy
Mamy tutaj wspólne występy z nawiedzonymi akordeonistami i saksofonistą, jak i też z publicznością.



Jak gimbom się nie podoba to niech idą sobie zmienić pieluchę.
I huj mnie obchodzi to że jest czarny
ENJOY
Zgłoś
Avatar
q................a 2014-04-17, 3:32 8
swoja droga bardziej podoba mi sie muzyka z akordeonu, anizeli McFerrin.

Bonus:

Zgłoś
Avatar
69KoWaL69 2014-04-17, 7:35 1
nie urażając autora, ale pierwszy raz widzę czarnego z autyzmem.
Zgłoś
Avatar
blasjas 2014-04-17, 8:09
M się podoba. Zajebiscie pozytywny człowiek.
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2014-04-17, 8:15
to jest taka muza z gatunku -każdy sobie rzepke skrobie-jakby mnie żona wzieła na taki koncert to liść murowany
Zgłoś
Avatar
kam332 2014-04-17, 8:35
idź zmień pieluchę...
Zgłoś
Avatar
hypnos 2014-04-17, 8:44
Ach, to uczucie odkrywania bezkresnych, nieznanych nikomu przestrzeni internetu...
Zgłoś
Avatar
Bulkowsky 2014-04-17, 9:29 5
Wersja alternatywna:
Zgłoś
Avatar
atreidespl 2014-04-17, 10:25 5
This -http://youtu.be/81uJZIF9TCs

Zgłoś
Avatar
Prospect0r 2014-04-17, 11:37 2
@up aż się zalogowałem ty leniwa dziwko- (info z tekstowo) Bobby'ego McFerrina zainspirował Meher Baba, który zwykł często powtarzać: "Don't worry, be happy". Piosenka jako pierwszy utwór a cappella znalazła się na 1. miejscu listy Billboard Hot 100. W teledysku wystąpili Robin Williams i Bill Irwin. Utwór ten często przypisywany jest Bobowi Marleyowi. - a tu link frajerze: youtube.com/watch?v=d-diB65scQU
Zgłoś
Avatar
Scareface101 2014-04-17, 11:50
gathor napisał/a:

Nie wiem skąd autorzyna czerpie info i na dodatek wyzywa od gimbów za niewiedzę, ale "don't worry, be happy" śpiewał Bob Marley kurwa.
youtube.com/watch?v=Oo4OnQpwjkc



Jak widzisz słusznie wyzywam gimbów za niewiedzę ty głupi gimbie, idź zmienić pieluchę bo śmierdzi.

Info z wiki
Najbardziej znanym utworem McFerrina jest piosenka Don't Worry, Be Happy z płyty Simple Pleasures, która pojawiła się w filmie Koktajl z Tomem Cruise'em i znajdowała się na pierwszym miejscu listy przebojów (muzyki popularnej) w USA.
Zgłoś
Avatar
gathor 2014-04-17, 12:05
@up, up. Sram na tego czarnucha. Może i wymyślił ten utwór gdzieś na polu bawełny wykonując prace przymusowe dla swojego białego pana, ale to Marley zasłynął a nie jakiś Mc frytka czy chuj wie jak go zwą.
Co doTwojego logowania się, aby mnie uzmysłowić że jestem leniwą dziwką to chuj Ci w dupe. Zalogowałeś się bo ja Ci kazałem to zrobić. Przekaz był ukryty między zdaniami a ty posłusznie wykonałeś mój rozkaz. Jesteś teraz moim czarnuchem i od jutra zapierdalasz w polu na swoje utrzymanie. A teraz idź w chuj dalej wykłucać się jacy to kurwa czarnuche są wielcy i utalentowani, bo widzę że ich historię to znasz na kurwa pamięć.

Cytat:

Jak widzisz słusznie wyzywam gimbów za niewiedzę ty głupi gimbie


chyba sam jesteś gimbem skoro nie wiesz że w moich czasach podstawówka miała 8 klas i gimnazjum nikt kurwa nie znał. Ale pewnie w gimnazjum cię liczyć nie nauczyli.
Zgłoś
Avatar
muH 2014-04-17, 12:18
Scareface101 napisał/a:

Jak gimbom się nie podoba to niech idą sobie zmienić pieluchę.
I huj mnie obchodzi to że jest czarny
ENJOY



Czarni są od tego żeby zabawić pana, więc nie widzę problemu. Małpę można nauczyć jarać szlugi, a czarnego grać, śpiewać czy co on tam robi...
Zgłoś
Avatar
Scareface101 2014-04-17, 12:28
gathor jak bym się nie pomylił przy wprowadzaniu danych do profilu to bym miał 128 lat
Ale nie chce mi sie zmieniać wiesz stare powykrzywiane palce bolą, starość nie radość.
Marley mógł zasłynąć z tej piosenki tylko dlatego że jakiś głupi gimbus który nie miał pojęcia wstawił kawałek na youtuba i napisał ze Marley
Zgłoś
Avatar
GerWaZyProtaZy 2014-04-17, 12:32
Za mojego idola, profesjonalistę w każdym calu, piwko
Zgłoś
Avatar
k................r 2014-04-17, 14:24
dzięki "autor" za tego posta w końcu coś dla mnie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie