18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Specjalnie dla was sadole na odchamienie.
Bobby McFerrin Warsaw Summer Jazz Days 2002

Starsi powinni kojarzyć tego pana z piosenki Don't Worry, Be Happy
Mamy tutaj wspólne występy z nawiedzonymi akordeonistami i saksofonistą, jak i też z publicznością.



Jak gimbom się nie podoba to niech idą sobie zmienić pieluchę.
I huj mnie obchodzi to że jest czarny
ENJOY
Zgłoś
Avatar
WydziałPolicji 2014-04-16, 0:55 11
Nie jestem gimbem, ale po prostu nie podoba mi się taki rodzaj muzyki, więc piwa nie postawie
Zgłoś
Avatar
j................x 2014-04-16, 7:58
dzięki za wstawkę szkoda że prawiczki zjebią cię że wrzucasz filmik z czarnym, czy coś w tym stylu
Zgłoś
Avatar
E................k 2014-04-16, 10:23 1
Czarni powinni mieszkać w domach białych a białych wyjebać do Afryki, czarny człowiek jest więcej warty od białego człowieka, patrzcie ile Naukowców jest czarnych, biali nic nie wymyślili tylko konsumują, czarni mają bardzo dużo sukcesów w ich Rasie, patrzcie na ten filmik ten Czarnuch udaję, kolegów z afryki i to jak ładnie .
Zgłoś
Avatar
juniorohw 2014-04-16, 23:32 5
Ci nawiedzeni akordeoniści to Motion Trio - Polacy znani na całym świecie, tylko nie we własnym kraju. Są mistrzami w tym co robią, wystarczy posłuchać ! Tego wieczoru spotkali się pierwszy raz w życiu i zagrali wspólnie ten kawałek improwizując - inaczej mówiąc fristajlując. Więc teraz jeszcze raz obejrzyj ten kawałek...

....szczęka opada ???
... jak już wiesz, że to fristajl ?
Zgłoś
Avatar
plsen 2014-04-17, 1:12
za Bobby'ego zawsze piwo
Zgłoś
Avatar
gosurage 2014-04-17, 1:39 1
Jest czarny więc piwa nie będzie
Zgłoś
Avatar
ZULUL 2014-04-17, 1:42 3
Ezoteryk napisał/a:

Czarni powinni mieszkać w domach białych a białych wyjebać do Afryki, czarny człowiek jest więcej warty od białego człowieka, patrzcie ile Naukowców jest czarnych, biali nic nie wymyślili tylko konsumują, czarni mają bardzo dużo sukcesów w ich Rasie, patrzcie na ten filmik ten Czarnuch udaję, kolegów z afryki i to jak ładnie .


1. próbujesz za mocno
2. składnia
3. wracaj do tarzania się w gównie czarnuchu
Zgłoś
Avatar
wojniz2 2014-04-17, 2:09
No jestem pod wrażeniem. Ledwo z drzewa zeszli, a już potrafią wydawać dźwięki przypominające muzykę. Jeszcze chwila (tak z 1mln lat, bo czym że jest 1mln lat w historii wszechświata - chwilą) i będą rozwojem na poziomie człowieka.
Zgłoś
Avatar
menderyn 2014-04-17, 2:23
Tutaj przychodzi się żeby się odchamić, tu przychodzi się po to by się właśnie nachamić.
Zgłoś
Avatar
PiesKracy 2014-04-17, 2:43
Ostatnio w tvp kultura leciał koncert ! coś niesamowitego..
Zgłoś
Avatar
s................7 2014-04-17, 2:59
W afryce potrzeba wędki, kutra, wyszkolenia rybackiego, nie ryb, bo takim czymś chuja nie globalizację osiągniemy

Co do małpy to fanie mówi "banan"
Zgłoś
Avatar
urteusz 2014-04-17, 3:03 2
chuj nie huj.

Nie skracaj swojego przyrodzenia!
Zgłoś
Avatar
q................a 2014-04-17, 3:24
@NoTenJakMuTam

A wiesz co to sarkazm może?
Zgłoś
Avatar
Evil_Overlord 2014-04-17, 3:27
najpierw powiniens nauczyć się piasać słowo chuj.
BTW często myślisz o penisach jak wklejasz filmik z asfaltem?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie