18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Wyprowadzenie z równowagi chłopca przez ubodzenie kozy przez co dokonuje ataku drągiem na stado czworonogów. Płochy ten jegomość gdy tak nieszkodliwe stworzonko chciało go nastraszyć.

Zgłoś
Avatar
CandleInTheWind 2017-02-13, 14:15 5
cały czas miałam nadzieję że ten gówniarz na odchodne dostanie takie bodnięcie że zgubi zęby
Zgłoś
Avatar
darex99 2017-02-13, 14:23 18
Te młode pokolenie w obecnych czasach potwornie zjebane jest. Jak się chwilę posłucha ich "rozmów" w tramwaju/autobusie, gdziekolwiek, to ma się chęć przypierdolenia takim w ryj, aby się przynajmniej trochę ogarneli. O słuchaniu popków i innych pojebów w miejscach publicznych nawet nie wspomnę. Ale to też sporo winy rodziców. Pokolenie obecnych 50-60 latków jak dostało uwagę w szkole, to w domu bał się taki osobnik przyznać - bo wpierdol lub ostry opiernicz. A teraz taki Brajanek odpierdoli coś w szkole, powie w domu mamie Jessice - to ta poleci i jeszcze nauczycielkę zjebie, że jak ona mogła Brajankowi uwagę zwrócić.
Zgłoś
Avatar
Bakejaja 2017-02-13, 14:43 2
jaki spierdolony cweluś.
Zgłoś
Avatar
Krak 2017-02-13, 15:37 4
Powymachiwał drągiem a dupa i tak boli
Zgłoś
Avatar
igorektgk 2017-02-13, 18:21 3
darex99 napisał/a:

Te młode pokolenie w obecnych czasach potwornie zjebane jest. Jak się chwilę posłucha ich "rozmów" w tramwaju/autobusie, gdziekolwiek, to ma się chęć przypierdolenia takim w ryj, aby się przynajmniej trochę ogarneli. O słuchaniu popków i innych pojebów w miejscach publicznych nawet nie wspomnę. Ale to też sporo winy rodziców. Pokolenie obecnych 50-60 latków jak dostało uwagę w szkole, to w domu bał się taki osobnik przyznać - bo wpierdol lub ostry opiernicz. A teraz taki Brajanek odpierdoli coś w szkole, powie w domu mamie Jessice - to ta poleci i jeszcze nauczycielkę zjebie, że jak ona mogła Brajankowi uwagę zwrócić.


Od początków naszej cywilizacji "stare" pokolenie narzeka na "nowe"
Taka jest kolej rzeczy.Wspomnani przez ciebie młodzieńcy za kilkanaście lat będą zrzędzić na nastolatków.
Zgłoś
Avatar
lindorn 2017-02-13, 20:02 1
Jakby mój kozioł o wdzięcznym imieniu Lucyfer go bodnął to by mu dupę urwało.
Zgłoś
Avatar
Tomaszov 2017-02-13, 20:58 11
Postaram się to zobrazować dla lepszego zrozumienia:
Zgłoś
Avatar
Adolf 2017-02-13, 21:09 1
Dawno mnie tu nie było, ale widze że jak sadolowy player był chujowy, tak jest nadal
Zgłoś
Avatar
HalfGod 2017-02-14, 0:42
Weź tu takiego draśnij na ulicy
Zgłoś
Avatar
xorxor 2017-02-15, 14:21
na sadolu same cipy? dobrze zrobił! może nawet jakiemuś dziecku uratuje życie bo wychowa kozy i pokaże im gdzie ich miejsce. tak działa facet i kazdy chłopak a nie cipy jak wy, a wy ze sie dziwicie i narzekacie, to znaczy co byście zrobili? popłakali się?
Zgłoś