18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Bodybuilding motywator.
eablack • 2012-01-17, 2:22
Filmik specjalnie dla was sadisticowe trolle. Może w końcu zrobicie coś zamiast siedzieć przed komputerem.

Zgłoś
Avatar
kieroshaw 2012-01-18, 21:47 1
Odpowiedź na film "Bodybuilding motywator" 100x bardziej wolałbym wyglądać jak goście na tym filmiku i mieć taką sprawność, zresztą sam trenuję. Masy nie przybywa 1kg dziennie, ale samemu odczuwa się efekty.

Zgłoś
Avatar
.................. 2012-01-18, 21:50
Cytat:

Odpowiedź na film "Bodybuilding motywator" 100x bardziej wolałbym wyglądać jak goście na tym filmiku i mieć taką sprawność, zresztą sam trenuję. Masy nie przybywa 1kg dziennie, ale samemu odczuwa się efekty.



Skoro odpowiedź, to na chuj dałeś jako osobny temat?
Zgłoś
Avatar
stworek 2012-01-18, 21:50
A ja mam pytanie, dlaczego mój temat został tutaj podpięty ?
Gdyby tak patrzeć to wszystkie "Wypadki" też powinny być w jednym temacie, a nie są..

[ Komentarz dodany przez: Pener666: 2012-01-18, 22:04 ]


Pener666 Dzięki za jakże wysilającą odpowiedź
Zgłoś
Avatar
p................s 2012-01-18, 21:56
najlepszy motywator nazywa sie: Bodybuilding Motivation - Train Hard Or Go Home sprawdźcie sobie, nie mam motywacji by go wklejać tu
Zgłoś
Avatar
Pilot_Tupolewa 2012-01-18, 23:10 1
@MetaLlina miał zadyszkę, bo trenował jak 90% innych "znawców", którzy olewają aeroby. Zamiast budować czystą masę mięśniową, zalewają się budyniem.
Plecy bolą, bo rzucił się na ciężary nie mając żadnych podstaw i techniki. To również błąd znacznej większości początkujących. Część z nich dopiero po kontuzji uświadamia sobie gdzie zjebali.
Nakoksowanie się do takich rozmiarów to mówiąc najdelikatniej przegięcie.
Jest jeszcze coś takiego jak kulturystyka klasyczna i to polecam każdemu, kto chce zrobić coś ze swoim ciałem.

Jeśli chodzi o sztuki walki to polecam Kickboxing. Boks to fajna sprawa, ale na ulicy nie będzie potrafił obronić się przed nogami napastnika.

Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
B................3 2012-01-18, 23:26
Generalnie coś takie powinno być zakazane..... kurwa zombie nadejdą i co

Chcecie uciekać przed czymś takim

Tank
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-01-18, 23:30
stworek napisał/a:

A ja mam pytanie, dlaczego mój temat został tutaj podpięty ?



Już masz w dobrym miejscu, jednej cyferki nie dałem scalając wcześniej.
Zgłoś
Avatar
dzejkop21 2012-01-18, 23:49 1
Wiec tak, mit z jajami malejącymi od sterydów to właśnie mit. Większość kulturystów to bogaci biznesmani którzy nie czując tego wydatku mogliby wykupic cale wasze pierdolone rodzinki. Wszyscy maja inną wizje perfekcji, dla nich perfekcją jest zbicie procentu tłuszczu w ciele do minimum i pokazanie swoich wykurwakokszonych miesni. Robią coś ze swoim życiem, mają jakiś cel i są w tym najlepsi. Bez wątpliwosci, wszyscy w IFBB jadą na koksach, ale nawet sobie nie wyobrażacie ile oni maja wyrzeczen. Większość z nich jest ekspertami w dziedzinie odżywiania i suplementacji, ale to dalej dla Was są bezmózgi bo naogladaliscie sie osiedlowych "koksów"

Spierdalajcie dalej puakac w postach; )
Zgłoś
Avatar
kieroshaw 2012-01-19, 8:14
Niеbieski napisał/a:



Skoro odpowiedź, to na chuj dałeś jako osobny temat?



Bo film jest zbyt zajebisty do tego chujowego tematu
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2012-01-19, 8:16
mógłbym tak wyglądać ale wtedy tylko na casting do Hulka
Zgłoś
Avatar
NaughtyBear 2012-01-19, 16:11
Od samego patrzenia na ten filmik miesnie rosna.
Zgłoś
Avatar
meme18 2012-01-19, 17:03
filmik mnie w ogóle nie przekonał do trenowania, wręcz zniechęcił
Zgłoś