18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
nots 2013-04-28, 22:48 1
@up
Wojujący ateista łamiący się opłatkiem na wigilię.
Zgłoś
Avatar
milosciprzyjazn 2013-04-28, 23:48 1
@up
Wojujący katolik najwyraźniej nie wiedzący, że kultywuje pogańskie obrzędy i święta
Zgłoś
Avatar
aleksander6 2013-04-28, 23:56
wszystko chuj.
Zgłoś
Avatar
b................n 2013-04-29, 0:31 2
Pierdolca można dostać już od tych wojowników ateistycznych. Kurwa mać, nie chodzę do kościoła, nie interesuje mnie to i jakoś nie mam z kościołem problemów. A z wami kurwa ciągle! Ciągle ględzenie o kościele. Na stronie radia maryja pewnie mniej się pisze o kościele niż na tych waszych lewych stronkach. Gdzie nie wejdę, to jakiś palant albo wrzuca suche dowcipy o klerze albo walczy, na swój ułomny sposób, z religiami. Nawet sami nie widzicie, że ta walka już jest bardziej fanatyczna i absurdalna niż przeciętne współczesna religia, wyłączając chyba jedynie islam.
Zgłoś
Avatar
KMD 2013-04-29, 0:36
Już czaję...
Zgłoś
Avatar
oponaodjelcza 2013-04-29, 11:34 2
Raczej "w imię Boga", a nie "z Bogiem w sercu", cytując Gandhiego: "Lubię waszego Chrystusa. Nie lubię waszych chrześcijan. Wasi Chrześcijanie są tacy niepodobni do Waszego Chrystusa." i cytując nie pamiętam kogo, więc niech będzie, że siebie: "Nie mam nic do Jezusa, Jezus był całkiem spoko gościem. Za to nie znoszę jego fanklubu". Sama religia w założeniu miała być utopią, gdzie wszyscy są mili, uprzejmi i tak dalej, ale wyszło jak z każdą utopią, czyli wcale. Ale w sumie po co to piszę, jeśli i tak gimboateiści wsiądą na temat, żeby powiedzieć, że "Boga nie ma i jest głupi", a każdy, kto wierzy jest skończonym debilem i do odstrzału...
Zgłoś