18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
bogaty człowiek
antek025 • 2013-06-22, 16:44
Co robi człowiek zarabiający 55,000 pensji miesięcznie?
.
.
.
.
.
.
.
Wstaje o 10 rano, robi grzebykiem przedziałek w rudych włosach, idzie charatnąć w gałę i ma już fajrant.
Zgłoś
Avatar
Bugini 2013-06-23, 21:41 2
vajron napisał/a:

Dobrze, że politycy tyle zarabiają, bo nie ma takiej pokusy na branie łapówek


Zgłoś
Avatar
midnightc 2013-06-23, 21:54
A powie mi ktoś, co robi człowieczek, który wydaje rocznie 2,000,000 na umięśnionych chłopaczków do towarzystwa?
Zgłoś
Avatar
eithe 2013-06-23, 21:56
motoguru napisał/a:


Utrzymanie posłów i ich biur poselskich w tym kraju kosztuje gdzieś 0,7 promila.

TO JEST KROPLA W MORZU

tyle w temacie



To jeszcze dodaj do tego utrzymanie armii urzędników, którzy siedzą, pierdzą w stołki i wycinają lasy. Wyjdzie całkiem niezła sumka.
Zgłoś
Avatar
zielak300 2013-06-23, 22:14
A i nie pierdolcie bo posłowie dostają 6-10 klocka i są to głównie przedsiębiorcy i ludzie ustawieni, także większość ma w dupie tą biedną pensje ^^
Zgłoś
Avatar
napalonyczarnuch 2013-06-23, 22:30 1
Rudy nie może być bogaty
Zgłoś
Avatar
motoguru 2013-06-23, 22:55
eithe napisał/a:

To jeszcze dodaj do tego utrzymanie armii urzędników, którzy siedzą, pierdzą w stołki i wycinają lasy. Wyjdzie całkiem niezła sumka.



Rozmawiamy o posłach, Panie spostrzegawczy. Armia urzędników to zupełnie inny temat i tutaj się zgadzam, z drugiej strony nie wyobrażam sobie, że z dnia na dzień połowa wychodzi poszukiwać normalnej pracy.

Jeżeli już chcesz rozmawiać o urzędnikach, należy zacząć od uproszczenia przepisów, aby tych urzędników było mniej potrzebnych. Im więcej elektronicznych systemów automatycznej obsługi tym lepiej (a takie będą sobie radzić z prostymi przepisami i ustawami). Ale wszystko trzeba wprowadzać powoli i systematycznie, bo inaczej wywróci to gospodarkę już do końca na plecy. Uproszczenie przepisów nie ma samych plusów, zawsze znajdzie się poszkodowana grupa - zauważ, że do ustaw są wpisywane miliardy wyjątków, aby wyrównać szanse każdej grupy społecznej - nie wiem czy to jest potrzebne.

Ogólnie temat rzeka i nikt do tej pory nie wynalazł złotego środka - tylko miliony środków pośrednich, a w efekcie powstał wszechobecny burdel.

Wracając do pensji posłów i ich biur poselskich - reprezentują praktycznie każdą część społeczeństwa - powinni mieć kasę na dobre funkcjonowanie. Zdecydowanie jestem na JOW'ami - wtedy obecne nieroby by wypadły z sejmu i na ich miejsce weszli by ludzie, którym się chce coś zrobić. Jak w każdym zawodzie i tutaj następuje wypalenie zawodowe.
Zgłoś
Avatar
Steven 2013-06-23, 23:08
Gula hula, co nie sadole?
Zgłoś
Avatar
hogg 2013-06-23, 23:22
55 tysięcy pensji... Nieźle. Ja zarabiam tylko jedną pensję.
Zgłoś
Avatar
antek025 2013-06-24, 0:11 3
Do tych, których bolą dupska, że ich kochany tusek-chytrusek głodem przymiera. Dziś w audycji w radio na którejś stacji była rozmowa z politykami i któryś z PO niechcący chlapnął, że on tyle zarabia. Od razu zmieniono temat na wrednego Kaczyńskiego. Ile oni zarabiają na czysto nikt nie wie, a jeszcze mają diety poselskie, zniżki na transport w wyskokości(bagatela) 100%, darmo paliwo, zniżki na co się da. Nie pierdolcie o ich gołych pensjach, proszę was...
Zgłoś
Avatar
bartosz69 2015-02-07, 22:26
Rudy ?? 55,000 chyba koron czeskich.
Zgłoś