18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Bogurodzica
Pit89 • 2012-03-13, 2:38
Wrzucam to specjalnie, po to, aby ludzie przypomnieli sobie o chwale, o tym że Polska to nie tylko gówno, syf, smród i brud, Polska to też zajebista historia. A jak dla mnie do szacunek i wiara na lepsze jutro, oczywiście bez patologicznego dzisiejszego rządu i debili którzy jedyne co portafią to brać kase. Komentujta Pany.
I to powinien być Hymn Polski według mnie, prosze o waszą opinie. (hejsrerterom mówie wypad na rysia z klanu i na emo tanki)CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM!
Zgłoś
Avatar
Rumcajs_Rozpruwacz 2012-03-13, 23:05 2


A to mój typ na hymn.
Zgłoś
Avatar
Phallucifer 2012-03-13, 23:09
pojeablo Cie rumcajs, ale piwo za gust.
Zgłoś
Avatar
Kriski 2012-03-13, 23:16 1
Rumcajs_Rozpruwacz napisał/a:



A to mój typ na hymn.



A to qrwa mój :

Zgłoś
Avatar
Rumcajs_Rozpruwacz 2012-03-13, 23:18
Phallucifer napisał/a:

pojeablo Cie rumcajs, ale piwo za gust.



Ej krew i bursztyn to dwa polskie słowa klucze.
Zgłoś
Avatar
szachu44 2012-03-14, 2:14
Xenomorph08 z tym hymnem rosji to poszalałeś. Z ciekawości przesłuchałem i stwierdzam, że wcale nie porywa a co to soundtracku, który umieściłeś mam nadzieje, że nie myślisz, że to jest właśnie ich hymn. A jeszcze co do hansa zimmera to ja nie wiem czy ty serca nie masz czy rozumu. Żeby niemiecki podludek miał nam pisać hymn to gratuluje pomysłu.
Zgłoś
Avatar
Pit89 2012-03-14, 3:49
Rumcajs_Rozpruwacz napisał/a:



A to mój typ na hymn.

no ciekawi by byłona trybunach przy tym

slapi19 napisał/a:



To dlaczego to tu wrzuciłeś?
Wstawiasz coś nie zdając sobie sprawy z konsekwencji jakie ona wywoła?
To nie miejsce na wycieczki historyczne.
Mała rada, "Pomyśl zanim sam zhańbisz Polskę" i zrób to co koleś z tego filmiku.

sadistic.pl/wybij-sobie-glupote-z-glowy-vt107851.htm

Shańbiłem Polske tą wstawką? wytłumacz mi dlaczego? dlaczego? Nie pasuje na te forum, wiem. Ale kurwa kto jak nie my?l Kto odbuduje kraj? Kto wyniesie nas na szczyt ? Pytam się kto jak nie My ma zrobić z tego syfu którym jest teraz polska coś co jest wielkie! Bo wy tylko potraficie cisnąć ludzi z narodowymi poglądami w internecie, a co Ty myślisz żę będziesz siedział przed kom. i będzie dobrze? nie nie będzie, jak dupy nie ruszymy to gówno będzie nie Polska! Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
lepik 2012-03-14, 10:18 2
O wiele bardziej wolałbym Rotę na hymn Polski niż Bogurodzicę...
Zgłoś
Avatar
devhermit 2012-03-14, 10:49
Bugurodzica to najwyżej hymn polskich katoli. Z Polską jako taką ma to niewiele wspólnego.

Chrzest Polski był pierwszą poronioną decyzją władz.
Co prawda dzięki temu się od nas odczepili i już nie chcieli nas nawracać, ale część ludu zapomniała kim naprawdę jest.

Przedstawianie Bogurodzicy jako hymnu Polski jest zwykłą kłamliwą propagandą, bezmyślnie powtarzaną przez kolejne pokolenia.
Zgłoś
Avatar
Rysiek Lubicz 2012-03-14, 14:26
Pit89 napisał/a:

(hejsrerterom mówie wypad na rysia z klanu


Weź się pierdol ubeku
Zgłoś
Avatar
azerbejdzanification 2012-03-14, 22:15
Słowa hymnu byłby troche nie na czasie. Ale sama melodia i wykonanie jest bardziej wyniosłe niż Mazurek Dąbrowskiego. No i na stadionach bardziej by epicko brzmiał
Zgłoś
Avatar
CarolOtyła 2012-03-15, 1:09
azerbejdzanification napisał/a:

Słowa hymnu byłby troche nie na czasie. Ale sama melodia i wykonanie jest bardziej wyniosłe niż Mazurek Dąbrowskiego. No i na stadionach bardziej by epicko brzmiał


Przyznaj chuju ze przerasta cie to i nie wiesz co napisać. na stadionach to co najwyżej RKS Chuwdu można zaśpiewać. Chciałeś wypaść mondrze a się posrałeś. Przemyśl, wykup neta na dyskietkach i zripostuj. Póki co to ciągnij chuja.
Zgłoś