18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Bohater mimo woli
O................n • 2018-06-18, 19:55
Po zasłabnięciu kierowcy, pasażer przejmuje kierownicę i ratuje 30 pasażerów.



W Polsce pewnie dostałby ze 3 miechy w zawiasach za jazdę bez uprawnień i narażanie pasażerów.
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2018-06-18, 21:38 28
-Heniek odpadł, ja pokieruje!
-Spierdalaj Edek, ja chce pokierować, odsuń się!
-Oddaj kurwa, byłem pierwszy!
Zgłoś
Avatar
albazsanagycjib 2018-06-19, 0:31 2
Bo ja wiem czy mimo? Musiał walczyć o kierownicę.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-06-19, 8:32 23
Owlman napisał/a:


W Polsce pewnie dostałby ze 3 miechy w zawiasach za jazdę bez uprawnień i narażanie pasażerów.



Co Wy się kurwa do tej Polski dojebujecie? Dostałby podziękowania i medal wręczony osobiście przez Andrzeja Dudę wg mnie. Raz ociepliło by mu wizerunek w chuj, dwa nikt tu nie każe bohaterów, trzy wyjdźcie czasem z domu, a nie powtarzacie zasłyszane pierdoły. Żyjemy w kraju gdzie już nawet SM czasem odpuszcza mandat i daje pouczenie. Żeby podpaść policji to już z kolei trzeba na serio odjebać. To nie lata 90te. Serio! Tylko czasem trzeba odejść od kompa aby się przekonać...
Zgłoś
Avatar
edek.bajzel 2018-06-19, 9:00 4
nowynick
też jestem zdania że jak kurwa komuś żle to niech wypierdala z Polski do ruskich, na zachód, do Bangladeszu, albo chuj wie gdzie, tam będzie na pewno szczęśliwy
Zgłoś
Avatar
Heydash 2018-06-19, 10:35
@nowynick co Ty pierdolisz jak pare dni temu dostałem mandat 100zł za przechodzenie na czerwonym gdy nic nie jechało (oprócz policji z podziemnego bunkra). Od tego zdarzenia pierdole i nigdzie nie wychodzę bo w Polsce mnie na to nie stać. Wole zostać przed kompem!
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2018-06-19, 16:19
Trzymanie pasów bez-bezpieczeństwa Level Asia-ta.
Zgłoś
Avatar
Pablos2302 2018-06-19, 19:55
Walczą o kierownice bo oboje chcą być bohaterami
Zgłoś
Avatar
t0karev 2018-06-19, 22:32
Na początku myślałem że siedzi w jakiejś piwnicy
Zgłoś