18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Bohater
Nap_Limak • 2011-10-06, 20:30
Czegoś takiego nie widzieliśmy dawno. To co za chwilę zobaczycie jest poruszające, szokujące, ale też cudowne. Oto jak człowiek ryzykując własne życie uratował człowieka. A konkretnie Kip Hughes Terry'ego Muskratta podczas amerykańskiego wyścigu samochodowego.

Zgłoś
Avatar
zonabregana 2011-10-07, 9:28
eeeeee liczyłam na jakiś spektakularny wybuch i mnóstwo kończyn w powietrzu oraz kawałki na wpół zwęglonych tkanek na obiektywie kamery
Zgłoś
Avatar
Elver 2011-10-07, 9:57 2
Zachował się tak jak powinien każdy. Ale nie każdy ma takie jaja by tak zrobić. Brawa dla tego gościa!
Zgłoś
Avatar
raper900 2011-10-07, 11:02
Jakby się nie udało to by się posypały komentarze, że o dwóch debili mniej.
Zgłoś
Avatar
Koperek 2011-10-07, 11:29 5
Przecież naraziło życie przynajmniej 5 osób. Co takiego wyjątkowego zrobił Kip Hughes ?
Zgłoś
Avatar
pakicito 2011-10-07, 13:52
Cytat:

eeeeee liczyłam na jakiś spektakularny


masz literówke w "liczyłem"
Zgłoś
Avatar
bzykman 2011-10-07, 14:03
Amerykańscy idioci samochód wodą gaszą -.-
Zgłoś
Avatar
Pacios 2011-10-07, 14:28
Asfalt zamiast wejść do samochodu i ruszyć to on go pcha Inteligencja -12%
Zgłoś
Avatar
gressive 2011-10-07, 15:53
Sorki za off topic, ale:

Ja pierdole . . . można dostać palpitacji serca, internet mam nawet nawet, ale co z tego skoro przepustowość serwerów w Polsce pozostawia wiele do życzenia. I te jebane reklamy, wpieprzają zasoby neta jak i komputera. Chuje. Mimo, że używam AdBlocka to zawsze jakaś kurwa wymyśli reklamę co by życie nam uprzykrzyć, albo na ilość lecą.... 10 ruchomych mózgojebów a treść się jeszcze nie wgrała.

Co do filmiku to spoko, że mu pomógł, a ten debil zamiast odjechać tym samochodem to próbuje go odepchnąć.
Zgłoś
Avatar
zonabregana 2011-10-07, 20:07
@ pakicito chyba pora na okulary bo patrzę na tego mojego nieszczęsnego posta i ni cholery literówki nie widzę
Zgłoś
Avatar
raper900 2011-10-07, 20:24
Kurwa, wejść.... przecież te auta nie mają drzwi.
Zgłoś
Avatar
Kakutniaczek 2011-10-07, 21:22
@gressive

doskonale Cie rozumiem.

Amerykanie to debile, pewnie widzowie myśleli że to część pokazu - posłuchajcie tylko jak spiker się podnieca jakby kurwa aukcję prowiadził
Wiadomo szacun dla wszystkich którzy byli tam w pobliżu, co nie zmienia faktu że "kurwa, jaki to zajebisty filmik będzie na jutuba." ponagrywam....
Zgłoś