18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Wiadomo, poruszę znowu temat kibiców, którzy "wtargnęli" na murawę stadionu narodowego podczas spotkania Polska - Anglia (a raczej przed, jak dobrze wiemy, mecz się nie odbył). Co się okazuje - panowie nieźle przyrobili sobie na tym wyczynie. Poniżej filmik i kilka faktów (a może nazwijmy to bardziej informacjami), które wyczytałem na pewnej biznesowej stronie.



Cytat:

Wydarzenie okazało się na tyle mocne, że w swojej kampanii reklamowej postanowił wykorzystać je jeden z producentów kosmetyków. Spot, w którym wystąpili, promuje linię dla mężczyzn Soraya Men Adventure.



Reklama jest emitowana na niszowych kanałach TVN i POlsat. Dodatkowo możemy jeszcze wyczytać:

Cytat:

Kilka dni temu popularny serwis Kwejk.pl wręczył kibicom nagrody finansowe za "rozśmieszenie Polaków". Dwaj "bohaterowie Basenu Narodowego" otrzymali po 5 tys. zł.



źródło: HotMoney.pl


Jednak udało im się coś wytargać z tego "incydentu" oprócz przykrych poniekąd konsekwencji. Nie liczę tutaj na jakiś wielki odzew w tej sprawie, ale może kogoś ta informacja zainteresuje .
Zgłoś
Avatar
Gawroon7 2012-11-15, 6:30 49
fajnie i w ogóle, ale tak chciałem zapytać, czy ktoś jeszcze oprócz mnie uznaje ludzi którzy "PiSzą w ten sPOsób" za chorych psychicznie i nadajacych sie do domu bez klamek?
Zgłoś
Avatar
contowsky 2012-11-15, 6:53
to zamiast do roboty wszyscy wyskakujemy na stadiony w trakcie meczu?
Zgłoś
Avatar
booore 2012-11-15, 7:40
@Gawroon7
wychodzi na to, że ja :/
Głupio, co?
Zgłoś
Avatar
casan 2012-11-15, 8:51 1
Państwo hipokryzji. Dwóch kolesi wskakuje na basen narodowy - bohaterowie, kibic na meczu ligowym usiądzie nie na swoim miejscu - wizyta smutnych panów o 6 nad ranem...
Zgłoś
Avatar
Nihil 2012-11-15, 9:02 1
Tych dwóch kolesi to było jedyne pozytywne wydarzenie w tamtym dniu. Najpierw lud oburzony, że chcieli im dać więzienie, potem, że grzywny, a Kwejk.pl zbierał jak dobrze pamiętam kasę od użytkowników portalu (dotacje) a teraz problem, bo dostali bilon za to.

Nie bez powodu dostali, bo faktycznie to było śmieszne i wg. mnie bardzo udane "pływanie" po stadionie
A że się ci od tej Sorayii czy jak to tam się pisze dostali pozwolenie na wykorzystanie tego materiału (prawa autorskie i myślę, że raczej nie tylko tych dwóch facetów) to mają reklamę i koniec. Bo co zrobisz? Puścisz wiązankę ala "oburzony polaczek"?

A teraz objadę cały ten "nius", że jest chujowo zrobiony, dosyć prowokacyjny i nastawiony negatywnie na pewnych ludzi + to "POjebane PiSanie" mnie wkurwia, idź być politycznym bydłem gdzie indziej.
Zgłoś
Avatar
Giacore 2012-11-15, 9:12 1
Powinni ich zamknąć. Złamali przepisy a tutaj jeszcze oklaski. Zrozumcie, że ich akcja była przygotowana już wcześniej. I lepsze jest to, że przed wtargnięciem na murawę machali kartkami z obraźliwymi tekstami na pzpn i Latę. Strasznie dziwny jest nasz kraj. W meczu ligowym za takie coś poszli by pewnie siedzieć a tutaj bohaterowie.
Zgłoś
Avatar
Yasiu99 2012-11-15, 10:31
@up
Pierdolisz jak potłuczony. Nikomu nie zrobili nic złego, no chyba że pan ochroniarz zamoczył sobie ubranie Może nie należy tego gloryfikować ale zrobili coś co poprawiło humor setkom ludzi zjebany wcześniej przez ludzi od zarządzania stadionem. Debili którzy w szalikach chodzą po mieście, powodując znaczne szkody materialne za które między innymi ja czy twoi rodzice muszą płacić w podatkach nie da się ukarać. Jeśli uważasz że przestrzeganie przepisów jest podstawą do wydawania sądu i podejmowania tego typu działań to życzę ci szybkiego usamodzielnienia się. Zresztą jak by ich zamknęli to też trzeba by było za ich pobyt w areszcie zapłacić, i też z pieniędzy podatników.
Zgłoś
Avatar
cinelk 2012-11-15, 11:19
Nie tyle zarobili 5 tys. jak dostali pieniądze na spłatę grzywny, którą dostali. Mnie rozbawili i wolę zapłacić takim ludziom, którzy zrobią coś spontanicznego niż np. za pay per view
Zgłoś
Avatar
Szulcu 2012-11-15, 11:25
Kiedy kolejny mecz? Trzeba się rozgrzewać. Też chcę być gwiazdą, bohaterem, występować w reklamach. Po chuj mam tyrać miesiąc za 2000pln, jak można łatwiej i przyjemniej.
Zgłoś
Avatar
a................0 2012-11-15, 11:28
Nie sądzę, żeby coś im skapnęło za tę reklamę, ale niech się wypowie jakiś ekspert.
Zgłoś
Avatar
kamil2232 2012-11-15, 12:03
"Reklama jest emitowana na niszowych kanałach TVN i POlsat" o kurwa to trzeba zgłosić że Discovery Channel ukradło i też emituje o.O
Zgłoś
Avatar
Giacore 2012-11-15, 13:02 1
Prawo jest prawem. Złamali prawo powinni zostać ukaranii koniec kropka. Nie ma tutaj znaczenia czy poprawili komuś humor czy nie. Polska to absurd. Tak btw to jacy debile chodzą w szalikach i powodują szkody? Jeśli masz takie zdanie o kibicach to albo jesteś zapatrzony w mainstreamowe media, które wszędzie widzą kiboli a sam nie umiesz wyciągać wniosków lub pewnie nie miałeś nigdy doczynienia z kibicem.A argumenty o usamodzielnieniu się są niezbyt trafione przykro mi.
Zgłoś
Avatar
Grillowany 2012-11-15, 13:57
Gawroon7, wybacz, chciałem złapać trochę więcej piw za bycie przeciwko PO...
Zgłoś
Avatar
riczardson 2012-11-15, 18:41
Hehehe wtedy byli "bohaterami" wszyscy ich pokochali, a teraz jak niektórzy się dowiedzą o tym, że coś z tego mają to ich szlag trafi skurwysynów jebanych
Zgłoś