18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:35
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:24
🔥 Jak przewozić rzeczy windą - teraz popularne
Avatar
Fiucio 2013-06-24, 21:00 49


znalezione w internetach
Zgłoś
Avatar
LxDead 2013-06-24, 21:07
Hahaha, ale ja lubię się pośmiać z tej niewydarzonej szwabskiej propagandy
Zgłoś
Avatar
miszczcieniu 2013-06-24, 21:08
mówi jak jest
Zgłoś
Avatar
Pan_Marszałek 2013-06-24, 21:09
Jak to nie dopadną.Przecież jest to POLSKI obóz śmierci.
Zgłoś
Avatar
Lololoney 2013-06-24, 21:12
Proponuję przetłumaczyć wszystkie obrazki tego typu i wrzucać gdzie popadnie na niemieckie strony...
Niech wiedzą, że nie należy ruszać gniazda os...
Zgłoś
Avatar
LxDead 2013-06-24, 21:13 1
Lololoney napisał/a:

Proponuję przetłumaczyć wszystkie obrazki tego typu i wrzucać gdzie popadnie na niemieckie strony...
Niech wiedzą, że nie należy ruszać gniazda os...


lepiej nie. szwaby sa tak puste ze jeszcze wezma je za autentyczne
Zgłoś
Avatar
sanger 2013-06-24, 21:24 1
Jestem antysemitą, do pewnego stopnia rasistą i się tego nie wstydzę, ale zbrodnie hitlerowskie to zupełnie inna kategoria.
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-06-24, 21:45
Lololoney napisał/a:

Proponuję przetłumaczyć wszystkie obrazki tego typu i wrzucać gdzie popadnie na niemieckie strony...
Niech wiedzą, że nie należy ruszać gniazda os...

Nie lepiej od razu na rządowe? Oraz samej kanclerzycy na stronę czy bloga jeśli prowadzi
Zgłoś
Avatar
Devilyn 2013-06-24, 21:46
LubiePotrafke napisał/a:


znalezione w internetach



Jaki to jest kurwa żal ...

Do samej fotki nic nie mam ;] jebać szwabów jebać ich kurwa obuchem po ryju. A za ten film ostatnio popularny powinni już autorom pale strugać...
Zgłoś
Avatar
a................8 2013-06-24, 21:55
A mnie wkurwiają takie obrazki. Ktoś to podłapie, trochę potłumaczy i w końcu ktoś w to uwierzy... I będzie wielkie przekłamanie w historii za X lat!
Ostatnio widzę, że jest tego typu szitu coraz więcej i to mnie martwi właśnie z wyżej opisanego powodu.
Zgłoś
Avatar
Hrodgar 2013-06-24, 21:56
Zajebiście, 1 na 20 osób będzie widziała prześmiewczy wyraz tego zdjęcia, a pozostałe 19 będzie krzyczeć o mordowanych żydach przez Polaków.
Zgłoś
Avatar
pajdek 2013-06-24, 23:40 1
Kurczę mi dziewczyna powiedziała, że fajny serial... no kurwa nie wytrzymam, dałem jej lekcję historii, w sumie jestem z Nią dwa lata, nigdy na tematy polityczne nie było czasu rozmawiać jakoś, powiedział że jak na historii mojemu dziecku by takie coś puścili to bym zajebał nauczycielkę... Naprawdę serce mi pęka na to wszystko, na szczęście powiedziała mi już po rozmowie "ze to faktycznie przekłamanie, manipulacja faktami i niemieckie propagandowe gówno, ale w dobrym wykonaniu niestety", dobrze że przemyślał bo ja już naprawdę załamywałem ręce, bo tu już ku wspólnej przyszłości wszystko, a tu takie coś. Kurwa 70% oglądających to badziewie to podłapie i będzie tak myśleć, dlaczego ludzie są tak tępi, kurrrwwwwaaa dlaczego!? I leci to gówno w najlepszych godzinach oglądalności ;(
Zgłoś
Avatar
g................6 2013-06-25, 16:54
pajdek, Polewam, bez względu czy prawdziwe, czy inscenizacja.

Trochę więcej luzu to sarkazmy. Debili/lki rodzą też i tyle.
Zgłoś