18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Bójka kobiet przy ulicy
trytodie • 2022-01-21, 7:41
My tu narzekamy na Polski Ład, a za wschodnią granicą toczy się brutalna walka o każdy grosz (rubel, hrywne?) i każdego klienta...

0:23 - 1:32

Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-01-21, 7:58 3
Ruda z t.A.T.u dostała wpierdol od koleżanki, ale ryja nie zamknęła do samego końca.
Zgłoś
Avatar
AndrzejDuda 2022-01-21, 8:20
toć ona musiałby mi zapłacić żeby mi obciągnąć, nie na odwrót. TFU kurwa
Zgłoś
Avatar
panar3 2022-01-21, 9:17 14
Taka ruda suka twarda, że od razu widać przykładną żonę. Dymać można bez końca, w zimie ciepło z taką pod pierzyną, za kłaki wytargasz, żreć da bo widać że i sobie nie żałuje i jeszcze srogi wpierdol wytrzyma! Cud i miód jednym słowem. A jak by jej te cyce tańczyły przy dumanku od tylca! Uch, rozmarzyłem się z rana.
Zgłoś
Avatar
Mzimu 2022-01-21, 10:34 9
panar3 napisał/a:

Taka ruda suka twarda, że od razu widać przykładną żonę. Dymać można bez końca, w zimie ciepło z taką pod pierzyną, za kłaki wytargasz, żreć da bo widać że i sobie nie żałuje i jeszcze srogi wpierdol wytrzyma! Cud i miód jednym słowem. A jak by jej te cyce tańczyły przy dumanku od tylca! Uch, rozmarzyłem się z rana.



Szukam żony. Mogę użyć Twoją charakterystykę kobiety idealnej na portalu randkowym? W zamian zaproszę Cię na nasz ślub.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-01-21, 10:40
Mzimu napisał/a:

Szukam żony. Mogę użyć Twoją charakterystykę kobiety idealnej na portalu randkowym? W zamian zaproszę Cię na nasz ślub.


Hahaha sadze, że takie czasy, iż znalazł byś partnerkę idealna do końca życia.
Zgłoś
Avatar
Ciekawy_Zycia 2022-01-21, 12:23
Ciołku jak nie znasz dobrze Polskiego, to pisz tylko Ala ma kota!
Przy ulicy to byłby chodnik a tu ewidentnie jest na ulicy... no chyba, że jesteś niewidomy lub pisałeś po kilku porządnych kielonach
Zgłoś
Avatar
trytodie 2022-01-21, 12:35
Ciekawy_Zycia napisał/a:

Ciołku jak nie znasz dobrze Polskiego, to pisz tylko Ala ma kota!
Przy ulicy to byłby chodnik a tu ewidentnie jest na ulicy... no chyba, że jesteś niewidomy lub pisałeś po kilku porządnych kielonach



ala ma kota, kota ma kota ala Pierdol kota ala ma Się kota ala ma ma kota Frajerze się
Zgłoś
Avatar
panar3 2022-01-21, 13:23 1
Mzimu napisał/a:

Szukam żony. Mogę użyć Twoją charakterystykę kobiety idealnej na portalu randkowym? W zamian zaproszę Cię na nasz ślub.



Be my guest, brother.
Zgłoś
Avatar
ifheowna 2022-01-21, 13:52
Ruda twarda , na bank bierze w dupe.
Zgłoś
Avatar
Policeman 2022-01-21, 14:14
Do czasu aż te ukrainki z tras kapną się, że po co 10 lat ciągnąć brudne spocone pały kierowcom, jak można przyjechać do Polski, zainstalować tinder i znajdzie się jakiś spermiarz, który będzie je utrzymywał do końca życia.
Zgłoś
Avatar
kawior2007 2022-01-21, 15:39
Reality piździec
Zgłoś
Avatar
GangTrap 2022-01-21, 16:00
Byle cycki, byle dupa a spermarze się podniecają. Jebani degeneranci
Zgłoś