18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
~Velture 2023-10-24, 11:07 3
Riikko napisał/a:

jakim trzeba byc zjebem umyslowym, aby sie bic o piwko? kurwa, biore nastepne z kraty i tyle. ale pojeby.



Jakbyście posłuchali co gadają na początku to byście usłyszeli, że nie chodziło o wypicie czy nie wypicie czyjegoś piwa tylko o wyjebanie pustej butelki gdzieś, potem babka dodaje gada coś o dzieciach i krzakach oraz, że chyba tej butelki nie wiadomo gdzie jest.
Ogólnie z tej którkiej konwersacji na początku można wywnioskować po prostu, że tamten na imprezie wyjebał gdzieś butelke a typek z którym się bije oraz laska która nagrywa to rodzice martwiący się aby dzieci się pewnie nie skaleczyły.

Ja sobie nawet nie mogę wyobrazić sytuacji gdzie powiedzmy robię domówkę, mam rodzinę i dzieci a jakiś chujek zamiast kurwa wyjebać szklaną butelkę po piwie do śmietnika albo zostawić na stole czy coś to wypierdala mi w krzaki czy tam inną część podwórka a potem jeszcze jak mu się zwraca uwagę to wali z partyzanta.
Zgłoś
Avatar
Bartshin 2023-10-24, 14:38 1
Riikko napisał/a:

jakim trzeba byc zjebem umyslowym, aby sie bic o piwko? kurwa, biore nastepne z kraty i tyle. ale pojeby.



Kretynie jebany, jakim idiotą trzeba być żeby obejrzeć ten filmik i napisać tak durny komentarz? Nie widzisz przygłupie że tamten się go jak człowiek pyta dlaczego wywalił piwo, a ten drugi daje mu z partyzanta w twarz? Może ty byś po takim strzale zrobił mu laske albo przeprosił ale normalny człowiek się broni
Zgłoś
Avatar
mcs89 2023-10-24, 18:55
Riikko napisał/a:

jakim trzeba byc zjebem umyslowym, aby sie bic o piwko? kurwa, biore nastepne z kraty i tyle. ale pojeby.



nie każdy jest taki bogaty jak ty
Zgłoś
Avatar
grudzin7 2023-10-25, 15:15
zbynekmaslanka napisał/a:

Kop na ryj mu się na końcu należał za tego partyzanta na początku



Jakiego kurwa partyzanta? Przecież typek się sapał do niego i stali twarzą w twarz

Do tego ewidentnie napinacz był silniejszy (albo coś ćwiczył), więc kudłacz uderzył pierwszy aby zwiększyć swoje szanse, Trzeba przyznać, że słabo to przekalkulował, ale jakby nie było to aby kopać ryj leżącego to trzeba być skończoną pizdą...
Zgłoś
Avatar
LouisdeFunes 2023-10-27, 2:20
zbynekmaslanka napisał/a:

Kop na ryj mu się na końcu należał za tego partyzanta na początku



A może kopa w ryj temu co jest pizdą i rozgląda się na boki
Zgłoś