18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 53 minuty temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
zeus6 2017-04-03, 20:25 17
Jezu co tam sie w tych Niemczech dzieje?
Zgłoś
Avatar
Essent 2017-04-03, 20:56
grauper napisał/a:

@orisiurek - nie jeden chuj... W przypadku pęknięcia kręgosłupa nie koniecznie dochodzi do przerwania rdzenia kręgowego. I w takim przypadku tylko od zdolności osób pobliskich czy też ratowników medycznych będzie zależało czy rdzeń kręgowy zostanie przerwany czy też nie i czy ktoś zostanie warzywkiem czy też nie ;P

Ps. Suchar.

Jaka jest niejadalna część warzywa ??
.
.
.
.
.
.
.
.
RESPIRATOR !!



Myślę,że rdzeń został przerwany sądząc po wybrykach poszkodowanego.Zwiąc mnie Orisiurek wiesz,że narażasz się na lawinę odpowiedzi w komentarzach jak małego masz siurka??
Zgłoś
Avatar
Biniu90 2017-04-03, 21:34 17
Zajebał ziemi bardzo mocno swoją głową. Dam sobie jaja obciąć, że to pęknięcie podstawy czaszki i wstrząśnienie mózgu. Drgawki to jeszcze nie jest jednoznaczna przyczyna, ale krew z uszu to już mocna wskazówka. Najlepiej wtedy przeczekać aż poszkodowany przestanie odgrywać rolę karpia na łazienkowych płytkach i ułożyć go w takiej pozycji żeby krew swobodnie sobie z tego ucha ściekała, to w chuj ważne. Jak zacznie się robić strup i krew nie będzie miała gdzie spierdolić to nie będzie wesoło. Można nawet zrobić jakiś prowizoryczny wacik czy cokolwiek żeby pogmerać jak widzimi że krew zaczyna wolniej ściekać. Pamiętam jak kumpel kiedyś w gimnazjum chciał zjechać sobie zimą z górki na butach i wyjebał takiego orła uderzając tyłem głowy o oblodzony śnieg. Wyglądało to dokładnie tak samo jak u tego typka. Byliśmy wtedy w chuj osrani, kumpel ze stresu zapomniał nawet jak dzwoni się na pogotowie. Nikt nie wiedział co robić. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Po tym wszystkim zapisałem się na kurs pierwszej pomocy i chociaż przez 9 lat w praktyce wiedza przydała mi się może 2-3 razy to wiem, że warto wiedzieć jak pomóc bo inaczej działając w stresie to można się posrać i nic mądrego do głowy nie przyjdzie.
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2017-04-03, 22:11 6
Żal mi tego chłopaka w chuj. On się nawet nie stawiał a dostał śmiertelny cios od dwa razy większego pojeba.
Zgłoś
Avatar
Meressin 2017-04-03, 23:04 7
Skurwiała czarna małpa.
Zgłoś
Avatar
Sidi666 2017-04-04, 0:16 2
Pęknięcie podstawy czaszki - efekt może być różny. Może wyjść z tego bez większych defektów neurologicznych, może zostać warzywem albo może zemrzeć na miejscu.
Zgłoś
Avatar
Tomek00 2017-04-04, 14:52
orisuniek napisał/a:



Uderzając się w głowę o ziemię zaczął mieć problemy z zasilaniem.Mózg wysyła do różnych części ciała ładunki elektryczne w celu pobudzenia ale niestety,kręg został przerwany to se może wysyłać ale przez wi-fi



Nie ma czegos takiego jak przerwany kreg tylko rdzen kregowy. Po przerwaniu rdzenia kregowego natepuje wiotkosc wiec nie mialby drgawek.
Zgłoś
Avatar
MicQ 2017-04-04, 15:27
Ma ktoś źródło albo więcej informacji, co dalej?
Zgłoś
Avatar
OxY 2017-04-04, 20:02
A zatrzymanie oddychania to nie zależy od miejsca lub wysokości na jakiej doszło do przerwania rdzenia ? Można przerwać rdzeń tak, że traci się czucie tylko w nogach, tetraplegia i ten najwyższy pułap (uszkodzenie pnia mózgu) już odcina nam mięśnie odpowiedzialne za oddychanie. Powyżej ekspert trafnie stwierdził, że zaszło pęknięcie podstawy czaszki, plus wstrząśnienie mózgu.
Zgłoś
Avatar
karoldeicide 2017-04-04, 21:30
murzyn murzynowi murzynem
Zgłoś
Avatar
Rangraf 2017-04-05, 1:02
... jak to .... co dalej??...........
Zgłoś