18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Bójka w PLH
naitsyrk • 2017-01-23, 12:59
Bójka między hokeistą Cracovii a Podhala. W polskiej lidze hokeja to nie częsty widok. Swoją drogą, hokej chyba jeden z bardziej twardych sportów drużynowych na świecie.

Zgłoś
Avatar
Dreamer 2017-01-23, 13:09 22
Twardy sport? Chyba nie oglądałeś Hiszpańskiej ligi piłki nożnej, tam dopiero twardziele biegają.
Zgłoś
Avatar
e................s 2017-01-23, 13:55 1
dobre bo Polskie
Zgłoś
Avatar
manson__ 2017-01-23, 14:58 5
elfis napisał/a:

dobre bo Polskie


*polskie, jeśli już..
Zgłoś
Avatar
janlew 2017-01-23, 16:42 64
manson__ napisał/a:

*polskie, jeśli już..


Akurat "Polskie" jest dopuszczalne ze względów uczuciowych i grzecznościowych piszącego. Podobnie jest przy sformułowaniu "jesteśmy dziećmi Bożymi".
Ostatnio przecież premier Beatka, podczas wizyty w siedliszczu neobolszewi, to jest w PE, napisała celowo w książce pamiątkowej "...Polski i Polskich obywateli" o co przysrały się bez racji koszerniaki z wyborczej i folksdojcze z faktu. To był wyraz patriotyzmu. No, ale czego wymagać od miotu hołoty, która uczyła się języka i dostawała nowe nazwiska w budynkach NKWD lub SS.
PS. I brawo dla sędziów, że pozwolili chłopakom dać sobie po mordach.
Zgłoś
Avatar
WszystkoRozpierdala 2017-01-23, 20:55 1
To trochę pojebane jak dla mnie, "twardy sport" bo mogą się bić po mordzie? Jeśli chodzi o sporty drużynowe to faktycznie hokej i piłka nożna pewnie przodują w ilościach kontuzji typu złamane kości, wstrząs mózgu, wybite zęby(krążek) itp. Ale takie napierdalanki to co innego, przecież co najmniej jeden z tych gości kipi agresją i emocjami. Dlaczego ja nie mogę wykurwić jakiemuś leszczowi na ulicy bez konsekwencji?
Na dodatek biją się w kaskach jebane pedały.
Chcę zaznaczyć że w sumie mi to nie przeszkadza ale dlaczego akurat w tym sporcie jest dozwolone "celebrowanie" negatywnych emocji?
Zgłoś
Avatar
naitsyrk 2017-01-23, 22:54 18
WszystkoRozpierdala napisał/a:

Dlaczego ja nie mogę wykurwić jakiemuś leszczowi na ulicy bez konsekwencji?



Zapewne dlatego, że pewnie ciężko znaleźć większego leszcza od ciebie, a konsekwencją był by srogi wpierdol, który byś zebrał, dlatego nigdy nie zdecydujesz się na to aby, komuś wykurwic na ulicy
Zgłoś
Avatar
robert357 2017-01-23, 23:22
I widzicie? Nikt się nie wtrąca między wódkę, a zakąskę. Ba, sędziowie nawet czuwali, by nikt im nie przeszkodził. Wyżyli się i po sprawie.
Zgłoś
Avatar
krzychu1212 2017-01-23, 23:25 3
I to jest właśnie piękny sport, chłopaki mają coś do siebie to sobie to wyjaśniają, sędziowie stoją z boku, dopóki jeden nie upadnie nie mieszają się, nie ma żadnych pizdusiów nurkujących bo ktoś ich dotknął, no aż się przyjemnie to ogląda.
Zgłoś
Avatar
spark09 2017-01-23, 23:54
w takim razie zapraszam na RUGBY jeżeli chcecie twardy sport ...
Zgłoś
Avatar
wudun 2017-01-24, 0:07
Ktoś mi wyjaśni jakie jest podłoże historyczne tych bójek? Chyba jedyna dyscyplina gdzie można się oficjalnie napierdalać. Są jakieś zasady w trakcie takiej bójki czy obowiązuje samowolka?
Zgłoś
Avatar
kenzol 2017-01-24, 0:07
dlaczego sędziowie nie rozdzielają?
Zgłoś
Avatar
kreatywnakrowa 2017-01-24, 0:08 21
janlew napisał/a:


Akurat "Polskie" jest dopuszczalne ze względów uczuciowych i grzecznościowych piszącego. Podobnie jest przy sformułowaniu "jesteśmy dziećmi Bożymi".
Ostatnio przecież premier Beatka, podczas wizyty w siedliszczu neobolszewi, to jest w PE, napisała celowo w książce pamiątkowej "...Polski i Polskich obywateli" o co przysrały się bez racji koszerniaki z wyborczej i folksdojcze z faktu. To był wyraz patriotyzmu. No, ale czego wymagać od miotu hołoty, która uczyła się języka i dostawała nowe nazwiska w budynkach NKWD lub SS.
PS. I brawo dla sędziów, że pozwolili chłopakom dać sobie po mordach.


Akurat gówno prawda bo RJP nie wprowadziła zmian i wyjątków co do zasad pisowni przymiotników pochodzących od nazw państw, miast czy kontynentów. Słownik j. polskiego wyraźnie stwierdza:
"Małą literą piszemy przymiotniki utworzone od nazw kontynentów, krajów, miejscowości, narodów, plemion, niebędące nazwami geograficznymi:
kultura europejska, plemiona afrykańskie, francuskie koniaki, sery szwajcarskie, piwo bawarskie, fajans włocławski, kultura przeworska, marmur chęciński, porcelana ćmielowska, woda kolońska, wzgórze kapitolińskie, języki słowiańskie."
Pierdolenie o którym mówisz zostało stworzone na potrzeby wyjaśnienia analfabetyzmu pisuardessy która nie zna zasad ortografii. Niestety bycie premierem nie usprawiedliwia błędów ort. Nie pierdol więc o wyrazie patriotyzmu bo przejawia się on właśnie szacunkiem dla. polskiego i zasad jego pisowni a nie na ich olewaniu i odkręcaniu kota ogonem, że to kurwa szacunek pani premier. Od tego są poloniści by niedouczonej babie wytykać błędy. "Dziećmi Bożymi" nie pochodzi od nazwy miasta, państwa, itp. Co do opisu to "nieczęsty"
Zgłoś
Avatar
Puzoniasty 2017-01-24, 0:41 1
I to mi się podoba!!!
Zgłoś
Avatar
e................y 2017-01-24, 0:54 7
Hokej jest zajebisty, muszę się wybrać jak będę następnym razem w Krakowie

wudun napisał/a:

Ktoś mi wyjaśni jakie jest podłoże historyczne tych bójek? Chyba jedyna dyscyplina gdzie można się oficjalnie napierdalać. Są jakieś zasady w trakcie takiej bójki czy obowiązuje samowolka?



Znalazłem taki tekst

Cytat:

Zawodowy hokej to jedyna dyscyplina, nie licząc sportów walki, gdzie bójki są elementem gry. - Czasem gdy przegrywasz, zadymiarz wszczyna bójkę i gdy będzie górą, może dać drużynie taki impet, że ta odrabia straty - stwierdził w rozmowie z "Gazetą" Mariusz Czerkawski, który rozegrał blisko 800 meczów w NHL. Bójka może też nakręcić ospałą publiczność czy nastraszyć rywali.

Geneza bójek nie jest do końca pewna. Adam Gopnik, amerykański pisarz i dziennikarz, fan Montreal Canadiens, wywodzi je z narodowościowego charakteru pierwszych drużyn. Angielscy rugbiści z Montrealu, którzy szukali zimowej rozrywki, rozegrali w 1875 r. pierwszy mecz hokeja. Z czasem drużyny mieli też Szkoci, Francuzi i Irlandczycy. Pierwsze spotkania przypominały więc starcia klanów. Nie było zasad, więc starcia stały się elementem gry. Bardziej niebezpieczne od bójek były uderzenia kijem. W 1905 roku Alcide Laurin poniósł śmierć trafiony przez Allena Loneya. Dwa lata później w podobny sposób Charles Masson potraktował Owena McCourta. Loney i Masson zostali oskarżeni o zabójstwo, ale oczyszczono ich z zarzutów. Gdy podobnych przypadków przybywało, prezydent Ontario Hockey Association wezwał do rozwiązania problemu.

Hokejowe władze uznały, że środkiem rozwiązywania konfliktów będą bójki. - Pozwólcie im się lać na pięści, a nie będzie groźnych uderzeń kijem - mawiał Gordie Howe, jeden z najlepszych graczy w historii hokeja, który ma na koncie 1071 goli i 2419 minut kar w karierze.

Bijatyki są więc zaworem bezpieczeństwa. Ale są też elementem taktyki. Kiedy w latach 80. pojawił się Wayne Gretzky, zadymiarze mieli dbać, by gwieździe nic się nie stało. I tak ochroniarze zaczęli pojawiajać się w klubie wraz z gwiazdą. Speców od bijatyk wręcz zwie się "enforcer" (ang. ochroniarz, goryl).



Źródło: sport.pl/hokej/1,64952,10838008,Bojki_w_hokeju__czyli_piesci_twarde_jak_lod.html

A jeszcze przy tej okazji warto przypomnieć postać Krzysztofa Oliwy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie