18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:22
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Kładzenie asfalta na asfalcie - teraz popularne
🔥 Kontrolowane wyburzanie - teraz popularne
Bójka w supermarkecie
M................s • 2014-12-02, 11:38
Młode pijaczki sprowokowali faceta do walki? Opłacało się? hehe

akcja 0:50
Zgłoś
Avatar
weltmajster 2014-12-02, 12:44 5
Prawidłowo, powinien jeszcze na niego oddać mocz.
Zgłoś
Avatar
CBoDone 2014-12-02, 13:07 1
Mały błąd. Sprowokowały.
Zgłoś
Avatar
M................s 2014-12-02, 13:12
up
faktycznie, ale już nie mogę tego edytować
Zgłoś
Avatar
19888891 2014-12-02, 13:58 7
Trochę przekroczył obronę konieczną - ten którego znokautował ewidentnie chciał załagodzić sytuację... no i jeszcze ten but w żebra.. W sądzie się nie wybroni i będzie miał problemy przed dwóch rozpieszczonych gówniarzy... Szkoda chłopiny.
Zgłoś
Avatar
Tco 2014-12-02, 13:59 6
Wlasnie tak konczy dzisiejsza gimbaza. Mocni w mordzie i nic poza tym.
Zgłoś
Avatar
andyq 2014-12-02, 21:56 1
Pierdolicie. Widać wyraźnie że to on się im w kolejkę wpierdolił. Oni czekali a koleś wlazł przed nich. Widocznie zwrócili mu uwagę ale co tam, przecież on tu rządzi. Więc kto kogo sprowokował? Wkurwia mnie takie gadanie że jak pijani to zaraz ich wina itp. no i zawsze jakiś debil musi coś o gimbazie wpierdolić.
Zgłoś
Avatar
tr3mm0r 2014-12-02, 22:14 5
@UP Ty chyba slepy jestes. Koles wyklada zakupy z koszyka na tasme kasy, a potem kulturalnie odnosi koszyk na jego miejsce. W tym czasie te gimbozjeby co to zapewne sa kozakami pokroju "markierem zamaze wasze twarze" wpierdalaja mu sie w kolejke.
Zgłoś
Avatar
tgdarek 2014-12-02, 22:17
A Hiszpńczyki od razu dzwonią po policję bo wpierdol dostali , taka ku0rwa południowa gorąca krew
Zgłoś
Avatar
qvcx 2014-12-02, 22:43
Dziewczyny od 0:30 rozproszyły mi oglądnie bójki :/
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2014-12-02, 23:21
Wszystko czarno-białe, tylko jeden koleś w granatowym dresie.
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2014-12-03, 0:10
19888891 napisał/a:

Trochę przekroczył obronę konieczną - ten którego znokautował ewidentnie chciał załagodzić sytuację... no i jeszcze ten but w żebra.. W sądzie się nie wybroni i będzie miał problemy przed dwóch rozpieszczonych gówniarzy... Szkoda chłopiny.

Misiu to jest Rosja, a nie postępowy zachód. Jak gościa napadli to może ich skatować ile wlezie pod warunkiem, że nie będzie trwałego uszczerbku na zdrowiu i przeżyją...
Zgłoś
Avatar
Policeman 2014-12-03, 1:13
@up a no właśnie, też pomyślałem sobie, że typ ma przerąbane, ale zapomniałem, że to Rosja, tam pewne odwieczne prawa są zachowane np: nie wkurwiaj silniejszych od siebie, albo: nie cwaniakuj, jak nie jesteś cwaniakiem. Niby takie oczywiste, ale nie, w Europie można kogoś upierdolić za to, że ma jakieś zasady i honor i nie uśmiecha mu się dzwonić na policję, bo jakiś szczyl go wyzywa czy go opluł, ktoś taki woli dać w mordę i nauczyć gnoja pokory do końca życia.
Zgłoś