18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
dżonyłojlker 2022-06-21, 21:39
O kurwa, co za żenada, baby lepiej się od nich biją, i to o wiele lepiej
Zgłoś
Avatar
joti 2022-06-21, 21:44 11
Kompromitacja rasy białej.
Zgłoś
Avatar
zlaskipanskiejbozydarr 2022-06-21, 22:23 11
Ja prdl, tych dwóch kolesi naraz by Jaś Kapela poskładał.
Zgłoś
Avatar
PentagramOdDiabła 2022-06-21, 22:26 3
W ogóle nie rozumiem ludzi którzy dążą do bójki a nawet kurwa rękoma nie potrafią machać, jakieś cepy choćby... Ten większy chociaż parę razy trafił mniejszego, coś próbował.. obaj siebie warci.
Zgłoś
Avatar
PiotrusCinek88 2022-06-21, 23:11 1
Bójka jak baby, brakowało żeby sie ciągneli za włosy lub fiuty.
Zgłoś
Avatar
CrookerS 2022-06-21, 23:59 1
Ile trzeba wazyc zeby tak wolno sie ruszac?

Kurwa waze 115kg i obu bym oblecial bez dyskusji
Zgłoś
Avatar
zipi 2022-06-22, 0:40 2
gadaja troche jak Angole, jest to podgatunek rasy białej, wiec się zgadza.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2022-06-22, 1:47 7
CrookerS napisał/a:

Ile trzeba wazyc zeby tak wolno sie ruszac?
k***a waze 115kg i obu bym oblecial bez dyskusji



Bonus co Ty gadasz widziałem twoj kołowrotek, luj ogłuszacz i z 70kg gościem kostka Ci siadła

Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2022-06-22, 6:53 2
Ajot napisał/a:

Kompromitacja rasy białej.


Widzicie co te żydy i Komuchy robią z nas.....
Żeby dwóch białych tak wyglądało i się napierdalało między sobą w miejscu publicznym ....

Ale jak białe kobiety wolą pały dzikusów co ich przodkowie skakali po drzewach w Afryce. Albo mają tak najebane w głowach że to jest szok ludzi .... I nie chcą dzieci wolą się kurwić

Biała rasa upadnie a z nią cała ludzkość.....



Zgłoś
Avatar
egotiz 2022-06-22, 7:19
Walka o miejsca leżakowe
Zgłoś
Avatar
martils 2022-06-22, 9:20 2
Wszyscy tutaj napierdalają się jak McGregor (tak piszecie przynajmniej) i śmiejecie się z kolesi że są wolni i grubi. Poczekamy i za 20 lat poczytamy te komentarze i będziem się śmieli i do rozpuku. A ilu z Was Koguciki potrafi zmienić np. gniazdko 230 V bez wyłączonego bezpiecznika, albo ilu chwyci ptasznika do ręki, ilu zje wątróbkę średnio wysmażoną albo karpia ? Nie wspomnę nawet o tym że... (miałem nie wspominać)
Zgłoś
Avatar
sothis 2022-06-22, 9:43 4
martils napisał/a:

Wszyscy tutaj napierdalają się jak McGregor (tak piszecie przynajmniej) i śmiejecie się z kolesi że są wolni i grubi. Poczekamy i za 20 lat poczytamy te komentarze i będziem się śmieli i do rozpuku. A ilu z Was Koguciki potrafi zmienić np. gniazdko 230 V bez wyłączonego bezpiecznika, albo ilu chwyci ptasznika do ręki, ilu zje wątróbkę średnio wysmażoną albo karpia ? Nie wspomnę nawet o tym że... (miałem nie wspominać)



Marny trolling, dość oczywisty. Powinieneś to zakończyć 'ilu z was jest takim obleśnym dziadem jak ja'.
Zgłoś
Avatar
r................s 2022-06-22, 15:51
CrookerS napisał/a:

Ile trzeba wazyc zeby tak wolno sie ruszac?
Kurwa waze 115kg i obu bym oblecial bez dyskusji



A już byś przeleciał...

Zgłoś
Avatar
rara 2022-06-23, 8:16 1
Oni od początku turnusu już do siebie sapali pamiętam ich dobrze bo na korytarzu hotelowym już rumor robili , ten ciemny zajebał mu z lodówki ugotowany salceson a blondynek nie wiem na ile to prawda strzelił na dole w pralni palcówke wpierw jego żonie potem córce i synowi za żeton do pralki.
Zgłoś