18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
surojak 2012-10-27, 23:29 5
Sport dla prawdziwych mężczyzn. A po bójce i po meczu wszyscy idą razem na browara. Tam grają chłopy po minimum 90KG żywej masy i 180cm wzrostu. Jest parę wyjątków jak z tego co pamiętam w reprezentacji rosji ale nie pamiętam teraz nazwiska to ma on jakieś 1,60 ale za to waży 90 KD XD

OLAĆ PIŁKĘ GRAJMY W RUGBY. To powinien być nasz sport narodowy.

p.s

Jak idziesz na mecz Rugby Lechia Gdańsk - Arka Gdynia to wszyscy siedzą obok siebie i NIE MA MOWY o jakiś bójkach i żenadzie jak na piłce nożnej. !RUBGY GÓRĄ!
Zgłoś
Avatar
n................e 2012-10-27, 23:31
ruggby są chujowe, tak samo jak wy
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2012-10-27, 23:33
Zihat1 napisał/a:



Dzięki wielkie parę lat temu usłyszałem zmodyfikowaną (lepszą moim zdaniem) wersję na jednym z pokazów bractwa rycerskiego, a że uwielbiam muzykę w tych klimatach od razu zapadła w pamięć, niestety nie znałem tytułu i nie mogłem jej znaleźć, jak na ironię inne utwory globusa słuchałem ale zdaje się, że ten mi umknął.



A nie mogłeś po prostu wpisać w wyszukiwarkę "teksty piosenek" + jakieś kilka zasłyszanych słów z niej? I od razu miałbyś tytuł. To akurat chyba po łacinie jest, więc sprawa tym prostsza - takich tekstów jest bardzo mało i już po dwóch, maksymalnie trzech sąsiednich słowach byś doszedł do tego, co to jest.
Zgłoś
Avatar
Rhumun 2012-10-27, 23:48
Najbardziej podoba mi się duch drużyny - kiedy jeden się nakurwiać zaczyna, cały team mu pomaga
Zgłoś
Avatar
robcio17 2012-10-28, 0:01
Porównywanie Rugby i Tego czegoś z Us to tak jak porównywanie Małysza z Amstrongiem;-)
Zgłoś
Avatar
Nabs 2012-10-28, 0:05
@Zihat1 to może być wielu wykonawców, dlatego że wielu ma podobną muzykę. Polecam ci poszukać w utworach takich wykonawców jak: two steps from hell, x-ray dog, music junkies, audiomachine czy wielu innych. Póki co tylko ci mi przychodzą do głowy, ale na youtubie po wpisaniu "epic dramatic song" znajdziesz wiele różnych wykonawców podobnych do tego kawałku.
Zgłoś
Avatar
M................o 2012-10-28, 0:07 9
Wyśta bójki widzieli...

Zgłoś
Avatar
Pan Mularz 2012-10-28, 0:07
bula9304 napisał/a:

Sport nie dla dziewczynek od piłki nożnej



Pewnie większość tych dziewczynek poskromiłaby cię samym wzrokiem...
Zgłoś
Avatar
Draiks 2012-10-28, 0:16
^ Weź bo sie boje.
Zgłoś
Avatar
C................a 2012-10-28, 0:36
Jakie oni mają fajne tyłki ... ;P
Zgłoś
Avatar
wudun 2012-10-28, 0:45
surojak napisał/a:



p.s

Jak idziesz na mecz Rugby Lechia Gdańsk - Arka Gdynia to wszyscy siedzą obok siebie i NIE MA MOWY o jakiś bójkach i żenadzie jak na piłce nożnej. !RUBGY GÓRĄ!



W łodzi tak samo. Zadymiarze po prostu wiedzą że od zawodników taki wpierdol dostaną że się nogami zakryją;D

Jest to sport niby brutalny a jednak kulturalny;D
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2012-10-28, 1:12
0,39 rudy atakuje jakim prawem kto mu dał takie pozwolenie
Zgłoś
Avatar
imbryg 2012-10-28, 1:20
@robcio17

kolejny kurwa znawca... te sporty są tak podobne, że tylko najbardziej zawistna pizda potrafi wytknąć, że w Us są ocharniacze....
Zgłoś
Avatar
kar0luch 2012-10-28, 1:38
Bójki jak bójki, tylko zawodnicy trochę więksi niż w innych sportach.
Zgłoś
Avatar
j................� 2012-10-28, 1:49
Polska jako kraj biedny i bez jakichś większych możliwości powinien kształcić sportowców od najmłodszych lat.Jesteśmy waleczni i zawzięci nie rozumiem dlaczego mamy tak małą liczbę dobrych zawodników w różnych dyscyplinach...Nasi młodzi powinni dostawać stypendia od państwa za dobre wyniki w jakichś dyscyplinach sportu i być wspierani a małolaci zamiast latać napierdalać się za free za chujowaty klub powinni iść na mate i się rozwijać w kierunku sztuk walki jeżeli lubią dawać po mordzie niech to chociaż robią za kasę i traktują to jako swój zawód.Ja za młodu grałem w piłkę nożną,pływałem,grałem w piłkę ręczną,siatkówkę,ping ponga ,trochę judo trenowałem mam całą szafę medali i dyplomów z tych dyscyplin a sportowcem byłem do gimnazjum a w gimnazjum poznałem używki i zabawy i skończyło się moje sportowanie, może gdyby było to bardziej opłacalne w moich oczach nadal bym trenował coś z w/w dyscyplin? A teraz młodzi nie chcą chodzić na w/f w piłkę nie chce im sie grać bo po co, pływać nie chce bo woda śmierdzi lepiej wziąć zwolnienie od lekarza i być pizdą a jedyne mięśnie mieć na palcach od klawiszy i przedramię od red tube
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie