18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Pan Mularz 2012-10-28, 2:53
jestę żydę napisał/a:

Polska jako kraj biedny i bez jakichś większych możliwości powinien kształcić sportowców od najmłodszych lat.Jesteśmy waleczni i zawzięci nie rozumiem dlaczego mamy tak małą liczbę dobrych zawodników w różnych dyscyplinach...Nasi młodzi powinni dostawać stypendia od państwa za dobre wyniki w jakichś dyscyplinach sportu i być wspierani a małolaci zamiast latać napierdalać się za free za chujowaty klub powinni iść na mate i się rozwijać w kierunku sztuk walki jeżeli lubią dawać po mordzie niech to chociaż robią za kasę i traktują to jako swój zawód.Ja za młodu grałem w piłkę nożną,pływałem,grałem w piłkę ręczną,siatkówkę,ping ponga ,trochę judo trenowałem mam całą szafę medali i dyplomów z tych dyscyplin a sportowcem byłem do gimnazjum a w gimnazjum poznałem używki i zabawy i skończyło się moje sportowanie, może gdyby było to bardziej opłacalne w moich oczach nadal bym trenował coś z w/w dyscyplin? A teraz młodzi nie chcą chodzić na w/f w piłkę nie chce im sie grać bo po co, pływać nie chce bo woda śmierdzi lepiej wziąć zwolnienie od lekarza i być pizdą a jedyne mięśnie mieć na palcach od klawiszy i przedramię od red tube



Stypendia nic nie dadzą, to tylko kasa w błoto. Nie wiem po jaką cholerę to ministerstwo sportu. W Stanach nie ma takowego i jakoś nieźle sobie radzą. Tym bardziej jeśli Polska nie jest zbyt bogata, to powinno się pieniądze racjonalnie wydawać, a nie marnować na jakieś głupoty. Biedne dzieci medalami się nie najedzą.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2012-10-28, 7:01
jestę żydę napisał/a:

Polska jako kraj biedny i bez jakichś większych możliwości powinien kształcić sportowców od najmłodszych lat.Jesteśmy waleczni i zawzięci nie rozumiem dlaczego mamy tak małą liczbę dobrych zawodników w różnych dyscyplinach...Nasi młodzi powinni dostawać stypendia od państwa za dobre wyniki w jakichś dyscyplinach sportu i być wspierani a małolaci zamiast latać napierdalać się za free za chujowaty klub powinni iść na mate i się rozwijać w kierunku sztuk walki jeżeli lubią dawać po mordzie niech to chociaż robią za kasę i traktują to jako swój zawód.Ja za młodu grałem w piłkę nożną,pływałem,grałem w piłkę ręczną,siatkówkę,ping ponga ,trochę judo trenowałem mam całą szafę medali i dyplomów z tych dyscyplin a sportowcem byłem do gimnazjum a w gimnazjum poznałem używki i zabawy i skończyło się moje sportowanie, może gdyby było to bardziej opłacalne w moich oczach nadal bym trenował coś z w/w dyscyplin? A teraz młodzi nie chcą chodzić na w/f w piłkę nie chce im sie grać bo po co, pływać nie chce bo woda śmierdzi lepiej wziąć zwolnienie od lekarza i być pizdą a jedyne mięśnie mieć na palcach od klawiszy i przedramię od red tube


Sam sobie przeczysz! Skoro kraj biedny to tym bardziej nie powinien wyrzucać pieniędzy w błoto na coś co nie przynosi wymiernych korzyści finansowych, a tylko straty. Sport to jest zabawa, NIC WIĘCEJ i tak należy to traktować. Kogoś to bawi to się tym zajmuje, kogoś innego nie bawi to robi coś innego i już.
Zgłoś
Avatar
Lotharius 2012-10-28, 8:32
"Sport nie dla dziewczynek od piłki nożnej "

Ciekawe jaki ty sport uprawiasz, pewnie napierdalanie na kompie.
Zgłoś
Avatar
babycow 2012-10-28, 9:25
Cytat:

Sport dla prawdziwych mężczyzn. A po bójce i po meczu wszyscy idą razem na browara. Tam grają chłopy po minimum 90KG żywej masy i 180cm wzrostu. Jest parę wyjątków jak z tego co pamiętam w reprezentacji rosji ale nie pamiętam teraz nazwiska to ma on jakieś 1,60 ale za to waży 90 KD XD


Masy, chyba kurwa miesni... jakby to byla sama masa, to byliby zwyklymi grubasami, oni swoje 'kg' pakuja w miesnie!
Zgłoś
Avatar
mayday1707 2012-10-28, 9:44
Wyobraźcie sobie taką sytuację:
Mecz rugby Polska - Rosja na Basenie Narodowym. NA trybunach komplet tak pół na pół z czego większość widzów to ultrasi W pewnym momencie meczu zaczyna się bójka na boisku.
Jak myślicie co robią kibice?
Zgłoś
Avatar
Tester 2012-10-28, 10:17
No i to jest sport a nie jakaś pedalska piłka nożna gdzie wszyscy startują po Oskara za grę aktorską.
Zgłoś
Avatar
bula9304 2012-10-28, 19:36
Lotharius napisał/a:


Ciekawe jaki ty sport uprawiasz, pewnie napierdalanie na kompie.



Uczęszczam na treningi Krav Magi
Zgłoś
Avatar
stworek 2012-10-29, 10:41
Nie rozumiem, Rugby bieganie za piłką i bicie się po mordach jest fajne. Sztuki walki bicie się po mordach bez biegania za piłką już nie jest fajne.
Co Wy kurwa macie z tą piłką ? !
Zgłoś
Avatar
URWAMAC 2014-06-27, 2:32
no dobra a jak sie nazywa nuta od 4.50 ?
Zgłoś